Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
jak teraz nie ram rady dopadnę Cię zimą Tak tak sobie tłumacz
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Polowanko jak miło najpierw musisz mnie dogonić
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ale wczoraj dzisiaj lecę do Ostrowca- od poniedziałku bedę miał 2 zmianę to może jakoś przed pracą sie ugadamy- będę dzwonił wtorek-środa. Ale się dogadaliście :polew:
-
Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
Auto: A4 B6 (FWD) Nadwozie: Avant Silnik: BEX 190KM (2003) Skrzynia: GEA (MANUAL) Kategoria wagowa osi przedniej: 0JF Kategoria wagowa osi tylnej: 0YJ Zawieszenie: 1BV LP: 663mm PP: 663mm LT: 635mm PT: 635mm
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Trzeba paznokcie obcinać to nie będą się rysować :tongue4:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezesie za brak obecności na spocie
-
[ALL B6] Moja Pani i jej B6
Widać że Kolega ma gust bo ma piękną kobietę i auto też fajne wiedz wszystko łączy się w jedną fajną całość .
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak będę w wrześniu to się i do Wisły wybiorę bo teraz byłem tylko na krótko w tamtych okolicach
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pewnie :> zbieram manele i szykuje się do drogi powoli ,myślę że tak kolo 17-18 będę już na miejscu ,meta będzie w Górkach Wielkich
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam kolegów :hi:Dziś się wybieram w okolice Skoczowa wiec pozdrawiam wszystkich z tamtych okolic :> jak ktoś będzie widział avanta na TOS to trąbić :>pozdrawiam łukasz
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nawet 230km/h było kawałkiem :> A Nosba auto jak skończy to będzie rakieta i ten dźwięk muzyka dla uszu
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Trzeba zajrzeć pod maskę i posłuchać gdzie syczy bo tak to nic nie wymyślimy
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Tak poprawiło się, zobaczymy jak ze spalaniem wyjdzie teraz, no z tym tel to teraz ciekawa sytuacja jak go wcięło
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Dzięki Nosb za ogarnięcie auta ,tel się znalazł ????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dzięki prezesie za wycieczkę i poświęcenie wolnego czasu
-
[ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
Kumpel niech kupuje auto i zakłada gaz bez obaw tylko tak jak koledzy piszą ogarnięty gazownik i dobre graty trzeba wsadzić a będzie auto jeździło jak powinno a oszczędności są zwłaszcza jak się dużo jeździ , co do kosztów utrzymania lpg to nie są to takie kolosalne sumy jak to niektórzy mówią ,a mówienie że lpg to do kuchenek jest wielkim nietaktem i myśleniem z poprzedniego wieku wiec dobra rada nie ma co z takim tekstem wyskakiwać bo każdy sam niech decyduje na czym jeździ i czy mu to się opłaca .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Cisza bo Ciebie nie było , jak auto dało rade to
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
jak spociwo było dziś ?[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 21:50_________________________________________________Co za cisza zapanowała :gwizdanie:
-
[B6 BBK] S4 Cabrio, nowe fotki (po myciu :-))
Aż miło oglądać teraz jak czyste autko Piękna sztuka
-
[ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=132654.0 Kup sobie coś takiego a będziesz zadowolony
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ale ulep :polew: No masakra jak można zrobić coś takiego paskudnego !!! :wallbash:
-
[B6 BEX] Interfejs lpg
Wielkie dzięki za dobrą podpowiedz zastanowię się nad kupnem tego właśnie kabelka
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Mi się plany diametralnie zmieniły i nie dałem rady być ,może za tydz będę
-
[B6 BEX] Interfejs lpg
Zapomniałem dodać że to na własny użytek i mam kompa stag 4 ,myślę że na razie jedno łącze by mi wystarczyło bo nie zamierzam się rozstawać z autem
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pany dzieje się dziś coś ????ja tak po 20 bym się zjawił ,a i mam sprawę do kolegi z A3 bo mi inspekcje za małą ustawił jak ustalicie miejscówkę to dajcie znać na tel bo mogę nie mieć dostępu do kompa