Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak już tak pucujesz czarna to i moje OOOO byś wypucował :decayed:
-
1.8 T Q 190 km?
Masz 6 skrzynie ,większość z q wychodziła ale i trafiają się ośki (jak moja), co do wyposażenia to różnie było,silnika nie ma co się obawiać kupuj i ciesz się z jazdy
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Bo Prezes się leniwy zrobił i śpi zamiast spoty organizować:polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ty sklerozo jedna :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes zamówiłeś te ramki klubowe czy nie ???
-
1.8 t bex ( 190 km )
Bardzo ciekawi mnie czemu twierdzisz że się nie nadaję skoro ja już 70kkm zrobiłem na lpg
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
tak,to jest to samo, ja też chce 2 tyg urlopu :decayed: zamień się bo Tobie urlop nie jest potrzebny :polew::polew:
-
1.8 t bex ( 190 km )
Dokładnie po 180kkm ale zwykle przy ok 150kkm zakłada się nowy rozrząd,gaz zakładaj i ciesz się ekonomią w kieszeni
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
kupić używaną za mniejszą kasę niż regenerować
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
o kielce mu chodziło ,2.7 to inna bajka nie ma co porównywać do 1.8t
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Tak:decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To ja proszę o jedną ramkę
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak postawisz to się napiję :grin:
-
Konserwacja opon
Ja też go mogę polecić, robi fajny efekt:naughty:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
:decayed::decayed::decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jeszcze będzie 2 lub 3 takie poniedziałki bez możliwości kierowania:decayed::decayed: Ty na 13l z Q to nie marudź bo wcale nie tak wiele a te wtryski i tak wymień a nie będziesz żałował i jeszcze %% postawisz:wink:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja mam za dużo %%%% żeby siadać za kiere :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A Ty znów zaczynasz swoją gadkę :thumbdown:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No we wtorek już jeździłem , no wreszcie ---------- Post dopisany 17-06-2013 at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2013 at 22:44 ---------- Zmieniłeś już te wtryski???? Bo jestem ciekaw czy auto ożyło
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zarobiony jestem i nie mam jak się wyrwać na spota
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
:whip2::whip2::whip2::whip2: Idę na wesele :tongue4::tongue4:
-
drgania napinacza nie pomogla jego wymiana i sprzegielka alternatora
Wymieniłeś to koło na wale ???bo jestem ciekaw czy to było to.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak wytrzeźwieje i będę miał czas to podjadę na spocinę :decayed:
-
Wymiana słupka 1.8 T BEX na co??
Jesteś pewien???:eusathink: