Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vikis4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vikis4

  1. Pod fotelem-jest tam wycięcie w wykładzinie-tam go szukaj. Mam taki sensor-pisz na PW
  2. Nie wiem jak B6 ale w A6 C5 jest pod fotelem
  3. Kolego najpierw wrzuć foty tego co mechanior wyłowił! Nie sądze,że to się rozleciało samo od siebie-ktoś pewnie tam wcześniej grzebał nie poskładał jak się należy (wymiana uszczelki pod górną miską) Jaki autko ma przebieg?
  4. vikis4 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Widzę,że temat lotniska otwarty Na następnym spocie może ustalimy już konkretnie kiedy,pozbieramy chętnych i do dzieła!
  5. vikis4 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Łoł! Niezle się rozkręciło! Szkoda,że nie mogłem być ;( Ale spotykamy się za tydzień!
  6. vikis4 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Jak się udał spocik? Dużo autek?
  7. vikis4 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Kurcze ja niestety nie zawitam Moja druga połówka ma urodzinki! Ale za 2 tyg. będe napewno! Po spocie napiszcie kto się pojawił!
  8. vikis4 odpowiedział(a) na srokett temat w 2.5TDI
    Gdzie jest najbrdziej nakapane?-oczywiście na postoju! Prawa czy lewa strona silnika?
  9. Pstryknij fote wtyczki, i napisz z jakiego miejsca wychodzą bo jest tam "mały nieład"
  10. vikis4 odpowiedział(a) na srokett temat w 2.5TDI
    Z własnego doświadczenia: To już mój drugi V6 więc wiem co piszę! -Górna miska olejowa -uszczelki pod pokrywami zaworów -chłodnica oleju -i najlepsze: Pokrywa z przodu silnika w której jest osadzony simer wału korbowego To są miejsca w krórych najczęściej pojawiają się wycieki-oczywiście może leciec z innego miejsca! A co do twojego mechanika to koledzy wyżej się już wypowiedzieli [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 16:26_________________________________________________Aha zmień prefix rodzaj napędu RWD w A4?
  11. vikis4 odpowiedział(a) na marioking19 temat w Audi A4 B5
    FIS masz dokładany czy ori? Jeżeli dokładany to mogło gdzieś zrobić zwarcie-bez wyciągania zegarów pewnie się nie obejdzie...
  12. Sprawdz dokładnie gruszkę-podepnij kawałek wężyka i zaciągnij ustami-w ten sposób wykluczysz ewentualną nieszczelność. Jak wszystko będzie oki to następny na placu boju pozostaje N 75. Mam nadzieje,że turbinke dobrze złozyłeś?
  13. vikis4 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Wielkie dzięki za rozkręcenie "biznesu" ! Mam nadzieje,że za tydzien ktoś jeszcze dołączy :gwizdanie: Do zobaczyska!
  14. vikis4 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Super! W końcu jakaś inwencja! Bo do trójmiasta troszke daleko..... :gwizdanie:
  15. Nie wiem czy warto kombinować z przekładaniem glośników- poszukaj lepiej całego suba na allegro,można dostać za "grosze"
  16. Na mój gust masz solidnie padnięty akumulator-to,że go ładowałeś mogło nic nie dać ponieważ może mieć (a raczej napewno ma) zwarcie! Wymień ako na próbe i zobacz jaka będzie reakcja!
  17. Właśnie sprawdziłem ciśnienie: na zimnym silniku,wolne obroty 4,3-5, Ciepły wolne obroty 1,5 przy 2500 obr. ponad 4! Więc wnioskuje,że z motorem jest wszystko ok! Ale podczas próby po przekroczeniu 2000 obr. zapaliła się kontrolka ciśnienia-słyszałem,że to normaly objaw (czujnik odłączony) ponieważ czujnik oleju (w tym silniku jest jeden) bierze odczyty z czujnika prędkości obrotowej wału. Podejrzewam usterke elektryczną. Jeśli kotoś ma jakieś pomysły to piszcie-będe wdzięczny za każde info!
  18. Miałem wczoraj taki przypadek: VW golf 1.9 90 ps. przy spokojnej jezdzie około 2200 obr zapaliła się kontrolka smarowania-dosłownie od razu zgasiłem silnik,sprawdziłem olej wszystko oki (wymieniony około 800km temu!) Ponownie odpaliłem autko-wszystko super,ruszam i po przekroczeniu 2000 znowu to samo! Jechałem tak z 50m i stanołem-kontrolka zgasła. Sprawdziłem czujnik miernikiem i wydaje się być ok! Od tej pory to się nie powt. Jutro podpinam zegar i sprawdze jakie jest ciśnienie. Dodam,że autko pracuje normalnie-nie klepie ,nie kopci,moc jest. Co to było??? Proszę o jakieś rady/spostrzeżenia.
  19. vikis4 odpowiedział(a) na piko-miko temat w 1.9TDI
    Pasek wielorowkowy-sprawdzić napinacz i jego zużycie.
  20. Przekopałem całą szukajke i nie znalazłem konkretnej odp. Chodzi o to,że w tylnej półce nie miałem żadnych głośników a co za tym idzie instalacji też! Na forum są tylko opisy kostek przy radiu, a mi chodzi o kostkę przy wzmacniaczu.
  21. Zamontowałem sobie w tylnej półce ori głośniczki nokii-jeden z nich posiada wzmacniacz,ale nie mam kostki.Czy ktoś ma może opis pinów tego wzmacniacza?
  22. Zrobi się ,ale osobiście nie polecam i proszę uznać,że w ogóle tego nie napisałem! Dokładnie tak jak pisze kolega Piotruś Zablokować napinacz i dojście jest ok!
  23. Raczej napewno alarm,a zwłaszcza ,że ci nie działa więc może brakować jakiegoś sterownika/syrenki itp.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.