Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vikis4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vikis4

  1. Pasuje napewno! Sam na własnej skórze sprawdziłem! Coś mi się wiesza etka więc może ktoś inny ci podeśle ten nr. Co do jej wymiany: Jak założysz nowszego typu-masz spokój na AMEN!
  2. Jeśli jesteś jeszcze przed zakupem odmy,to proponuję zaopatrzyć się od razu w odmę od B6 (taka z 5 cyckami) Masz spokój na wieki!
  3. Bez Vaga to niestety szukanie igły w stogu siana! Podjedz do jakiegoś warsztatu-będziesz miał wszystko czarno na białym!
  4. Mi udało się bez odkręcania! Poćwicz troszeczkę-to jest do zrobienia!
  5. Jeśli masz nowe to OK,jakie masz obr. biegu jałowego (oczywiście mierzone na vagu)?
  6. Może masz uwalone poduszki pod silnikiem lub za niskie obr. biegu jałowego? Moim zdaniem nie powinno się tego czuć-w końcu to nie takie duże obciążenie!
  7. vikis4 odpowiedział(a) na tofik9998 temat w Audi A4 B5
    Prawdopodobnie zaciera lub już się zatarła sprężarka od klimy-miałem to samo tyle,że w Golfie mk IV. Jedz do jakiegoś serwisu klimatyzacji-może jeszcze ją uratują! :gwizdanie:
  8. Kiedy masz włączony kierunek jest to swoistego rodzaju obciążenie dla alternatora a co zatym idzie dla silnika,dlatego możesz (ale nie powinieneś)odczuwać delkiatne falowanie. Sprawdz miernikiem jakie masz ładowanie :gwizdanie:
  9. I tutaj jest mały zonk! Musisz odkręcić pompę ABS zdjąć ja z gumowych zawieszeń i odsunąć delikatnie w bok-przyda się dobry zestaw kluczy,bo dojście jest fatalne...
  10. Na początek VAG-prawdopodobnie nie łączy jakiś kabelek od czujnika.
  11. Obawiam się,ze to nie wina kabelka tylko brak cracka :gwizdanie:
  12. Masz tempomat?
  13. Sam raczej tego nie naprawisz-poszukaj jakiegoś dobrego elektronika. Ja też miałem ten sam problem z tym ,że u mnie w ogóle nie było komunikacji z ABS/ASR. Koszt naprawy ~300zł
  14. Nie ma z tym żadnego problemu! Musisz tylko pomierzyć dlugość i średnicę-kupisz to w prawie każdym sklepie motoryzacyjnym.
  15. Być może,że jakaś poduszka skrzyni/silnika zerwała się lub jest niedoręcona.
  16. Fakt!!! Od tego wszystkiego mąci mi sie w bani!!! [br]Dopisany: 17 Maj 2009, 22:16_________________________________________________Dzisiaj dzięki uprzejmości Fazyego :oklaski: chyba wyszło szydło z worka! Na spocie zamieniliśmy się przepływkami! Oto nowe logi mojego 003dn http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4ad36879e9a9d6b.html 011dn http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6026fb8d2a5e4541.html A tu logi Fazyego robione na tej samej przepływce! 003dn http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/59263f4a5b31b030.html 011dn http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a29e3f6071b3617.html Więc walka o nową przepływkę toczy się dalej! Dodam jeszcze,że nikt nie wie w jakim wieku jest lmm! A moja pada po 1 miechu!!!
  17. vikis4 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Dzięki FAZY za spota i podmianę!
  18. vikis4 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Żyjemy,żyjemy!!! Dzisiaj spot o 19! Chyba nie muszę zapraszać
  19. Myślę,że można cuś takiego wyrezac,ale oczywiście tylko na własną odp. Podejrzewam,że silnik zamieni się w 1.4 TDi albo jeszcze gorzej...
  20. Ori termostat w ASO ok. 100zł a o resztę pytaj TOM77- potwierdzona jakość! W tym Wątku masz wszystko: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
  21. Termostat do wymiany, Kąt wtrysku ok, przepływka ok,turbinka raczej do czyszczenia-możesz też rozruszać sztangę,korekcje ok,EGR-zaślepiony! Zapomniałes jeszcze 000,004 dynamiczne.
  22. vikis4 odpowiedział(a) na wypsiu temat w Audi A4 B5
    Sprawdz zaworek na filtrze paliwa-częsta usterka
  23. Polecam Kenwood-a, sam mam kvt 729 DVD i jestem bardzo zadowolony! Prosta obsługa,menu intuicyjne...
  24. Sprawdz czy autko ma katalizator,często jest tak,że po jego wycięciu na zimno lubi sobie przykopcić....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.