Treść opublikowana przez edekxp
-
Pompa paliwa 1.8t 163km
Ośka 8e0201511l http://www.europaparts.com/fuel-filter-8e0201511l.html http://catalog.mann-filter.com/EU/eng/catalog/MANN-FILTER%20Katalog%20Europa/Vehicles/CARS%20+%20TRANSPORTERS/SEAT/Exeo/1.8%20T%20CFMA%20%28T92253%29/Fuel%20Filter/WK%20720~6 Quattro 8e0201511j http://www.europaparts.com/fuel-filter-8e0201511j.html http://catalog.mann-filter.com/EU/eng/catalog/MANN-FILTER%20Katalog%20Europa/Fuel%20Filter/WK%20720~5 Tu masz film z wymiany: https://www.youtube.com/watch?v=_zphJijkiIw
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Właśnie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Niektórzy mają to opanowane odkręć tapicerkę klapy potem 4 śruby blendy i wyjmiesz ze wszystkim
-
Potrzebne wtyczki cewek 1.8 T 163 KM
Dałem ci linka allegro U gajosa 35 zł za wtyczkę pewnie bez pinów, czyli nie takie grosze
-
Zamknięty obieg=chłodne powietrze
Nie ma błędów z klimy?
-
Potrzebne wtyczki cewek 1.8 T 163 KM
Będą pasować, przecież cewki takie same tu masz: http://allegro.pl/1j0973724-kostka-zlacze-wtyk-vw-audi-germany-2-8-i5015042677.html
-
Ocena 1.8T BFB logi dynamiczne
No rzeczywiście, ale to też jest związane z odczytem przepływki pewnie
-
Zamknięty obieg=chłodne powietrze
Przy zamkniętym obiegu szybciej robi się cieplej w aucie ale mogą parować szyby U ciebie coś jest nie tak
-
Ocena 1.8T BFB logi dynamiczne
pytam o wtryski lpg
-
Potrzebne wtyczki cewek 1.8 T 163 KM
Wtyczki kupisz z pinami, kable trzeba połączyć.Poszukaj na allegro
-
A4 B6 1.8T BEX luz osiowy wału
No cena nie mała za auto. Można się wkurzyć jak trzeba po kupnie tyle wsadzić.
-
A4 B6 1.8T BEX luz osiowy wału
Tak z ciekawości, pewnie cię remont trochę kosztował. czy auto nie było okazją, czyli tanio za bex-a
-
Ocena 1.8T BFB logi dynamiczne
Na pb się nie przejmuj, nie jest tragicznie a przecież jeździsz na lpg. Autokalibracja nic nie da.Trzeba opuścić mnożnik lub zmienić korektę przy tych obrotach na minus (do 5000) Jakie masz wtryski może już leją?
-
Błedy: p1297, p1136, p0507 1.8T 163
Kup sobie interfejs vag Masz lpg? Uzupełnij profil. Trzeba sprawdzić szczelność dolotu, może łapie lewe powietrze dlatego bedą błędy mieszanki i z czasem check na desce O ile ten tester prawde opisał to błedy: - Turbosprężarka TC, zawór przesłony, wtyki - spadek ciśnienia - Długoterminowa adaptacja składu mieszanki 1- mieszanka uboga - b.jałowy - Czujnik obrotów silnika lub jego obwód CKP (G28) - obroty jałowe za wysokie Zmień mechanika, bo skasowanie błędów to małe dziecko potrafi Trzeba usunąć usterkę
-
Padnięty fis gdzie naprawić?
I te chińskie świecą gorzej niż oryginał, ale lepsze to niż wypalone linie
-
włączenie kompa bez hasła
Nie które dyski miały hasła i raczej nie do złamania. Wymiana dysku i po kłopocie
-
A4 B6 1.8T BEX luz osiowy wału
Może ktoś wcześniej coś kombinował i teraz wyszło. Te silniki wytrzymają pewnie ponad 400tys km, mówię o bloku, bo głowica to bywa różnie
-
Ocena 1.8T BFB logi dynamiczne
Na lpg trochę obniżyć mnożnik i bedzie dobrze
-
Ocena 1.8T BFB logi dynamiczne
Ja nie mówię że sprzęgło masz słabe, tylko jakby program tak napisany
-
Ocena 1.8T BFB logi dynamiczne
Moment w tym programie łagodny. Czyżby sprzegło słabe? Przeważnie najwieksze doładowanie zaczyna się około 2000obr, a tu 3500obr Wryski nie zapętlają, ale troszkę paliwa brakuje.
-
[A4B6 1.8TBFB] Błąd 16727 czujnik g40
Zobacz tu: http://www.audizine.com/forum/showthread.php/258241-Camshaft-Sensor-Code-Please-read-for-me oraz tu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/286114-18t-bfb-16727-camshaft-position-sensor-g40/
-
błędy których nie można skasować od czego?
Za dmuchanie powietrza przez zawór kombinowany do wydechu, w czasie rozgrzewanie silnika. Secondary Air Injection System - w skrócie można powiedzieć - jest po to aby przyspieszyć rozgrzewanie się katalizatora w celu redukcji emisji szkodliwych substancji. Dodatkowe powietrze wstrzykiwane jest zaraz za zaworami w głowicy powodując efekt "afterburn" (z Haynes Manual) -dodatkowe spalanie powoduje, że katalizator szybciej pokonuje bariere 300 stopni. System dziala okolo 2 minuty po odpaleniu zimnego silnika... Można ją wyłączyć w sofcie Zrób logi będzie coś więcej wiadomo
-
Ocena 1.8T BFB logi dynamiczne
Zostaw, w/g mnie jest OK Przepływka też dobrze pokazuje Czasy też są dobre, przecież do zapętlania sporo brakuje Turbina też ok szybko wstaje, wiec szczelność pewnie jest. Wgrywaj program, bo seria słabo się odpycha
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Na lpg zawsze bedzie inaczej.Jak pokazuje np.10 to spali 12l Podstawa do dobrze wystrojona instalacja lpg. Fis bierze odczyt z czasów wtrysków. Jak lpg źle wystrojone np. bogata mieszanka to ecu obniża czasy a fis pokazuje mniej.
-
Jakie radio w kwocie między 500-700 zł ?
RNS-e wiadomo oryginał, ale koszta duże i podatne na kradzieże Osobiście też nie mam oryginała i mam 1din ale czyta dvd sd usb, odtwarza oczywiście filmy też. Może coś takiego: http://allegro.pl/gms-6315-radio-2din-nawigacja-gps-dvd-usb-sd-dotyk-i4990213706.html Wgrywasz nawigacje np AM lub iGO i masz wszystko w jednym Radio z androidem https://www.youtube.com/watch?v=Au4HpXi_-yc Można też montować tablet ale trochę większa rzeźba https://www.youtube.com/watch?v=CkJpn_oej7Y