Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. edekxp odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    Ośka 8e0201511l http://www.europaparts.com/fuel-filter-8e0201511l.html http://catalog.mann-filter.com/EU/eng/catalog/MANN-FILTER%20Katalog%20Europa/Vehicles/CARS%20+%20TRANSPORTERS/SEAT/Exeo/1.8%20T%20CFMA%20%28T92253%29/Fuel%20Filter/WK%20720~6 Quattro 8e0201511j http://www.europaparts.com/fuel-filter-8e0201511j.html http://catalog.mann-filter.com/EU/eng/catalog/MANN-FILTER%20Katalog%20Europa/Fuel%20Filter/WK%20720~5 Tu masz film z wymiany: https://www.youtube.com/watch?v=_zphJijkiIw
  2. Niektórzy mają to opanowane odkręć tapicerkę klapy potem 4 śruby blendy i wyjmiesz ze wszystkim
  3. Dałem ci linka allegro U gajosa 35 zł za wtyczkę pewnie bez pinów, czyli nie takie grosze
  4. Nie ma błędów z klimy?
  5. Będą pasować, przecież cewki takie same tu masz: http://allegro.pl/1j0973724-kostka-zlacze-wtyk-vw-audi-germany-2-8-i5015042677.html
  6. No rzeczywiście, ale to też jest związane z odczytem przepływki pewnie
  7. Przy zamkniętym obiegu szybciej robi się cieplej w aucie ale mogą parować szyby U ciebie coś jest nie tak
  8. Wtyczki kupisz z pinami, kable trzeba połączyć.Poszukaj na allegro
  9. No cena nie mała za auto. Można się wkurzyć jak trzeba po kupnie tyle wsadzić.
  10. Tak z ciekawości, pewnie cię remont trochę kosztował. czy auto nie było okazją, czyli tanio za bex-a
  11. Na pb się nie przejmuj, nie jest tragicznie a przecież jeździsz na lpg. Autokalibracja nic nie da.Trzeba opuścić mnożnik lub zmienić korektę przy tych obrotach na minus (do 5000) Jakie masz wtryski może już leją?
  12. Kup sobie interfejs vag Masz lpg? Uzupełnij profil. Trzeba sprawdzić szczelność dolotu, może łapie lewe powietrze dlatego bedą błędy mieszanki i z czasem check na desce O ile ten tester prawde opisał to błedy: - Turbosprężarka TC, zawór przesłony, wtyki - spadek ciśnienia - Długoterminowa adaptacja składu mieszanki 1- mieszanka uboga - b.jałowy - Czujnik obrotów silnika lub jego obwód CKP (G28) - obroty jałowe za wysokie Zmień mechanika, bo skasowanie błędów to małe dziecko potrafi Trzeba usunąć usterkę
  13. I te chińskie świecą gorzej niż oryginał, ale lepsze to niż wypalone linie
  14. Nie które dyski miały hasła i raczej nie do złamania. Wymiana dysku i po kłopocie
  15. Może ktoś wcześniej coś kombinował i teraz wyszło. Te silniki wytrzymają pewnie ponad 400tys km, mówię o bloku, bo głowica to bywa różnie
  16. Na lpg trochę obniżyć mnożnik i bedzie dobrze
  17. Ja nie mówię że sprzęgło masz słabe, tylko jakby program tak napisany
  18. Moment w tym programie łagodny. Czyżby sprzegło słabe? Przeważnie najwieksze doładowanie zaczyna się około 2000obr, a tu 3500obr Wryski nie zapętlają, ale troszkę paliwa brakuje.
  19. Zobacz tu: http://www.audizine.com/forum/showthread.php/258241-Camshaft-Sensor-Code-Please-read-for-me oraz tu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/286114-18t-bfb-16727-camshaft-position-sensor-g40/
  20. Za dmuchanie powietrza przez zawór kombinowany do wydechu, w czasie rozgrzewanie silnika. Secondary Air Injection System - w skrócie można powiedzieć - jest po to aby przyspieszyć rozgrzewanie się katalizatora w celu redukcji emisji szkodliwych substancji. Dodatkowe powietrze wstrzykiwane jest zaraz za zaworami w głowicy powodując efekt "afterburn" (z Haynes Manual) -dodatkowe spalanie powoduje, że katalizator szybciej pokonuje bariere 300 stopni. System dziala okolo 2 minuty po odpaleniu zimnego silnika... Można ją wyłączyć w sofcie Zrób logi będzie coś więcej wiadomo
  21. Zostaw, w/g mnie jest OK Przepływka też dobrze pokazuje Czasy też są dobre, przecież do zapętlania sporo brakuje Turbina też ok szybko wstaje, wiec szczelność pewnie jest. Wgrywaj program, bo seria słabo się odpycha
  22. Na lpg zawsze bedzie inaczej.Jak pokazuje np.10 to spali 12l Podstawa do dobrze wystrojona instalacja lpg. Fis bierze odczyt z czasów wtrysków. Jak lpg źle wystrojone np. bogata mieszanka to ecu obniża czasy a fis pokazuje mniej.
  23. RNS-e wiadomo oryginał, ale koszta duże i podatne na kradzieże Osobiście też nie mam oryginała i mam 1din ale czyta dvd sd usb, odtwarza oczywiście filmy też. Może coś takiego: http://allegro.pl/gms-6315-radio-2din-nawigacja-gps-dvd-usb-sd-dotyk-i4990213706.html Wgrywasz nawigacje np AM lub iGO i masz wszystko w jednym Radio z androidem https://www.youtube.com/watch?v=Au4HpXi_-yc Można też montować tablet ale trochę większa rzeźba https://www.youtube.com/watch?v=CkJpn_oej7Y

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.