Treść opublikowana przez jendker
-
[INNE] Utrata mocy 2.0 tdi
Witam. Moj brat jezdzi A3 2.0 Tdi 2005 rok. Te silniki tez montowane sa w A4 dlatego zdecydowalem tu zapytac o pomoc. Auto odczuwalnie stracilo moc, moge smialo rzec ze jakies 30% mocy gdzies sie ulotnilo... Podejrzewalismy turbine ale slychac jak gwizda wiec powodem jest chyba cos innego...
-
[ALL PB] Auto nie chce palić na PB, podobno VAG może pomóc
Mechanik nie ma Vaga? Qrde zmien mechanika W dzisiejszych czasach bez kabla to raczej trudno pomoc
-
[B6 ALT] Problem z sondą błąd P0135
Ja kiedys mialem problem z czujnikiem temperatury, kupilem cos na ebay i po wymianie dalej mialem wskazania na ok 75' celciusza nawet po godzinnej jezdzie. Wydalem kupe kasy na wymiane termostatu i to rowniez nie pomoglo. Kupilem czujnik u dealera w audi i problem zniknal. Pisze tu bo moze Twoja sonda tez jakies badziewie, czy kupiles u dealera audi..?
-
[B6 ALT] Instrukcja
Ja radze sie bardzo nie stresowac tym silnikiem, on tak po prostu pracuje - duzo oleju i ciekawe dzwieki:) Po roku jezdzenia i wymianie kupy czesci za wiele sie nie zmienilo, poza debetem w kieszeni:)
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
Ja juz jestem doswiadczony w tych sprawach;) Bylem w sadzie w Ipswich gdzie sedzina darowala mi bana, bo tlumaczylem sie, ze woze dziecko do przedszkola, ktore jest ok 3mil od domu. Brak komunikacji miejskiej bo nowe osiedle;) Takze jezdzilem z 12 pkt jakies 4 miesiace... Powodzenia!
-
[ALL B6] Wydech
dzieki koledzy - mam nadzieje, ze ten srodkowy tlumik ma odpowiednia "dziure".. pzdr
-
[ALL B6] Wydech
Dzieki panowie za uwagi. Moze jednak ma ktos ETKe i loknie czy to samo pakowali do tych silnikow?
-
[ALL B6] Wydech
Witam. Mam do sprzedazy wydech z mojej B6 2.0, w aukcji padlo pytanie czy bedzie on pasowal do 2.0 FSI. Nie mam ETKi wiec nie moge sprawdzic, prosze o pomoc. Z gory dziekuje.[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 13:42_________________________________________________Hmm..Najwyrazniej nie wyjasnilem sie jasno Generalnie wiem, ze wydech bedzie pasowal fizycznie, tzn. ladnie "wejdzie gdzie potrzeba" Pytanie moje dotyczylo gazow, czy wszystko gladko bedzie przemykac przez rurke..? Wiadomo ze FSI ma wiecej kucy i to mnie zastanawia czy rurka bedzie przymulala moc?
-
[B6 ALT] Duży problem z silnikiem ,pomocy
na pierwszej focie problem na pewno nie ma wplywu az tak bardzo,mialem ta odme tez peknieta ale poza malowaniem silnika olejem nie miala wiekszego wplywu...
-
Cewki zapłonowe wymiana
ja tez mialem problemy z cewkami, kilka kupowalem w podrzednych sklepach az w koncy podjechalem do dealera i za 31 funtow kupile ori sztuke i nie dosc ze zaoszczeddzilem hajz to rowniez kilka siwych wlosow... jutro sprawdze jaki nr ma ta cewka.
-
[B6 ALT] Terkotanie silnika po odpaleniu przez 2 sek
U mnie tez cos klekotalo tak jakby z tylu slinika. Zmienilem olej z castrola na mobil 1 i klekot sie wiecej nie pojawil. Tez slyszalem o jakims lancuszku, ale nie chce robic zamieszania...
-
[B6 ALT] Szarpanie przy 1800 - 2000 obrotów 1 i 2 bieg
Najpierw podepnij VAGa jesli cewki to Ci pokaze blad...
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Kiedys byla mowa czy poducha z B7 odpali w B6 w razie koniecznosci... Powszechnie wiadomo, ze w B7 sa dwa detonatory do poduchy, a w B6 jest tylko jeden. Czytalem, ze ktos tam w Wa-wie w serwisie zapewnial iz nie bedzie niespodzianek... Otoz mam cos do zakomunikowania albo nawet dla przestrogi : Poducha nie strzelila i na cale moje szczescie wyszedlem calo bez jej pomocy. Kodowanie nowej kiery bylo przeprowadzone prawidlowo, zadnych bledow, a po podpieciu navi plus dzialala nawet lewa rolka... Nie chce nikomu odradzac swapa kiery, bo wyglad jest o niebo lepszy, jedynie pragne przestrzec o ewentualnej, przykrej niespodziance.
-
[ALL] Jakie auta maja 5x100?
<duzo piwek>
-
[ALL] Jakie auta maja 5x100?
dzieki koledzy za pomoc piwka dla wszystkich!
-
[ALL] Jakie auta maja 5x100?
golf gen 5 ma chyba 112x5..? audi a3 po 2001r takze ma 112x5 czy sie myle?
-
[ALL] Jakie auta maja 5x100?
Witam Znajoma kupila toyote celice gdzie rozstaw srub jest 5x100. Felgi sie nie podobaja wiec chce je zmienic.Zastanawiam sie w jakich innych markach samochodow wystepuje rozstaw 5x100? Chodzi o auta ktore sa jeszcze w produkcji, nie wiem moze oplel, volvo, ford a moze jakies najnowsze modele audi nadal maja taki rozstaw??? Nie wiem zupelnie gdzie tego szukac, prosze o pomoc.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
ja mam zapiety modul Q a lewa rolka i tak nie dziala
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
sliczna sliczna fela wyglada na DTM
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
tigy pisales ze dowiesz sie po godz 13ej czy po 13tym lipca?
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
u mnie patrzac od tylu wystaje prawa strona jakies 10-12mm, wymontowana z fury ktora dostala w bok od strony pasazera (uk) i to, jak trafnie zauwazyl HiRide, chyba by tlumaczylo brak symetrii... btw oslone termiczna na bak do sedana posiadam na handel, bo nie chce mi sie montowac, jak cos na PW plz
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
ja mam od avanta B7 zamontowane w sedanie B6 i jedyny problem jaki napotkalem to iz koncowki nie wystaja rowno, ale to jak pisales kwestia tlumikarza choc ja nie korzystalem z jego uslug przy montarzu a estetyke dopracuje sie w PL bo w UK to wolaja masakra!
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
podloga w B6 i B7 jest taka sama pozostaje Ci tylko dokupic mocowanie na drugi tlumik i oslone termiczna na bak, jak potrzebujesz pomocy daj cyne na priv
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
podejrzewam tasme/ring mialem problem z klaksonem i kierunkowskazem w prawo i problem ustal po wymianie tasmy...co prawda nie mialem wowczas mufu, ale to moze byc to.. jak masz kogos znajomego w poblizu to podmien tasme i sie okaze btw jestem po montazu mufu od B7 w B6 (wymiana calego zestawu modul, instalacja, kiera + poducha z jednej fury wyjete) i mam problem ze sterowaniem lewego klawisza (radio chorus II) podswietlanie jest, ale dziala tylko (prawa rolka) podglaszanie... ktos sie spotkal z podobnym problemem? jest jakies rozwiazanie?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
witam ja dzis od rana walcze z tym modem i mam kilka problemow: 1.Nie jestem pewien co do kodowania kiery, tak wyglada: Uploaded with ImageShack.us czy powinienem ja kodowac jako multi+radio+telefon+glos? czy tylko multi +radio? nie mam podlaczonego rnse i bluta w tej chwili edit: pomoze mim ktos z rozpoznaniem tej kiery? edit: ogarnalem sprawe ABS teraz tylko sprawa lewego klawisza w kierownicy - nie dziala