Treść opublikowana przez EnDrIu`
-
[B6 AVF] Wymiana płynu chłodzącego
Z tego co pamietam co 60 000km.
-
[ALL B5] Wyciek oleju z lewej strony silnika-uszczelka pod głowicą?
Ufff dzieki za info Ile Ciebie to kosztowalo?
-
[ALL B5] Wyciek oleju z lewej strony silnika-uszczelka pod głowicą?
Panowie od jakiegos czasu widze wyciek oleju z prawej strony silnika. Oleju ubywa 0.1l na 1000km. Myslalem, ze to uszczelka pod deklem, ale moj znajomy twierdzi, ze to uszczelka pod glowica. Mialem doczynienia z uszkodzona uszczelka w benzyniaku ojca i zadnych objawow jak u niego u mnie nie wystepuje. Nie ma plynu chlodniczego w oleju, plyn chlodniczy nie ma w sobie oleju. Gdyby nie opinia kolegi w ogole bym zapomnial o tym. Umieszczam filmik jak to u mnie wyglada: OYskmCRbtBc Co o tym sadzicie? Jest powod do obaw?
-
Forza Motorsport 4
Panowie chce kupic xklocka od kumpla zeby sobie pograc w Forze 4...martwi mnie to, ze ona jest przerobiona, a chce grac po sieci. Czy jak kupie oryginalna Forze to bedzie smigac online czy lipa?
-
[B5 AJM] Wymiana oleju w skrzyni biegów
Stronę wcześniej podawałem parametry i oznaczenia..... Audi wymaga oleju G052911A SAE 75W90 (synthetic oil) 2,25 litra. Czy rowniez do AJMa nalezy kupic taki olej?
-
[B5 AJM] Czy czujniki zużycia klocków są również z tyłu?
Hej, gdzies doczytalem, ze czujniki zuzycia klockow w b5 są tylko na przedniej osi...to prawda?
-
Jak oszukać czujnik zużycia klocków ?
Czy tak samo sie robi w B5?
-
[B5 AJM] Przegrzanie silnika?
Regeneracja...mam gwarancje na rok, zadnych luzow na wirniku To bardzo nie dobrze ze nie ma luzu poprzecznego. Nowe musi miec od 1mm do 1,5 mm luz poprzeczny. Który kasuje sie pod ciśnieniem oleju dzięki poduszce olejowej. Jak tam on nie wejdzie to długo nie pośmiga. Wzdłużny ma wynosić 0. Tu jest nie dopuszczalny nawet najmniejszy. Każdy najmniejszy zle wróży. Pozdro ZC Łapiesz mnie za słówka Ogolnie fura teraz super smiga:) temat do zamknięcia
-
[B5 AJM] Turbina pytania
Cos dziwne masz to auto... Seryjne turbo do AJM to Garett GA3 028145702R nr wałka GT1749V
-
[B5 AJM] Przegrzanie silnika?
Regeneracja...mam gwarancje na rok, zadnych luzow na wirniku
-
[B6 AVB] Cieknące turbo
600-900zł zalezy co masz uszkodzone. Jak chcesz to napisz do mnie PW to mogę Ci podać namiary na goscia w Pruszkowie co sie zajmuje regeneracja (kilka osob mi go poleciło) oraz warsztat w Ożarowie Mazowieckim w ktorym wyjeli mi turbo i zalozyli.
-
[B5 AJM] Przegrzanie silnika?
Dzięki wszystkim za pomoc...winna okazała się turbospreżarka
-
[B5 AJM] Przegrzanie silnika?
Oleju wlasciwie nie ubylo (zgasilem samochod praktycznie od razu jak tylko zauwazylem ze cos sie dzieje). Znalazłem filmik na YT, ktore wlasciwie dokladnie pasuje do mojego uszkodzenia: Tylko zastanawia mnie ten symbol hamulca na 1/2 fisie. Znalazłem wypowiedz na YT odnosnie dziwnego dzwieku pracy turbo: "Proponuje sprawdzic kruciec na pompie vacum, czasami sie luzuje i uklad traci podcisnienie ma to wplyw na prace turbosprezarki i hamulcow". Czy walniecie u mnie turbo moze spowodowac wlasnie problem z hamulcami czy to juz odrebna historia?
-
[B5 AJM] Przegrzanie silnika?
Odpalilem go przejechalem sie...dymi jak lokomotywa ale tylko podczas dodawania gazu, dzwiek pracy silnika nie ulegl zmianie, podczas przejazdzki zachowuje sie jakby mial noraufa i przewody dolotowe na laczeniach pod opaskami sa w oleju. Na wyswietlaczu (mam 1/2 fisa) pojawil sie symbol hamulcy (zólte kółeczko). Wielu moich znajomych obstawia zabite turbo. Mam znajomego z polskim Vagiem...warto go fatygowac(mowil, ze logow nie zrobi)?
-
[B5 AJM] Przegrzanie silnika?
Chyba, że to turbo polecialo
-
[B5 AJM] Przegrzanie silnika?
dzięki za odpowiedz wlasnie kolega mowi, ze moze odpial sie jakis przewod dolotu i auto lapie lewe powietrze dlatego nie chcialo jechac (mam nadizeje, ze ma racje).
-
[B5 AJM] Przegrzanie silnika?
Hej, dzisiaj stałem w gigantycznym korku, temp. na zew. 30 C i wlaczona klima pewnie mam uszkodzony czujnik temp. bo pokazywal ok. 77C i jak sie rozluznilo wcisnalem pedal do dechy auto nie mialo mocy jakby sie turbo wylaczylo...odpalilem ponownie samochod i to samo...po pewnym czasie zauwazylem ze auto mi dymi walilo jakby bialym dymem szybko zaparkowalem auto sprawdzilem stan plynu chlodzacego...jest ok nie bulgotal. Czy jesli to przegrzanie to gdy raz sie go zagotowalo to silnik juz kaplica? Teraz chce dac mu kilka godzin odpoczynku zanim go odpale i sprawdze jakie sa skutki ;(
-
[B5 AJM] Problem z temperaturą - wahania mimo zmiany termostatu
Hmm zauwazylem u siebie podobny problem...czy jesli termostat pracuje poprawnie i jest to wina tylko tego czujnika...czy moze to doprowadzic do przegrzania silnika??? Czy jego zadaniem jest tylko pokazanie temp. na zegarach czy jeszcze czyms steruje?
-
[B5 AJM] Zapieczone kierowniczki turbiny
Śmigaj śmiało kilka razy przegonisz go na trasie i problem z noraufem powinien zniknąć Wrecz wskazane jest zebys go wzial w trasę.
-
[ALL B5] Zdjęcie podkładki tylnego zderzaka
Witam, Jeśli ktoś zdejmował podkładkę to poprosiłbym o instrukcję jak to zrobić i czy się da bez dostępu do kanału. Z góry dziękuję
-
[B5 AJM] Rura do intercoolera
Ktoś może potwierdzić czy to na pewno 058145856K? Nie chciałbym złej zamówić :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Rura do intercoolera
Witam, Poszukuję numer rury, która wchodzi do intercoolera. Mój samochod to 1.9 AJM 2000 r. z góry dziękuję za pomoc.
-
[B5 AJM] Świece się długo grzeją
Na bank auto tak nie sygnalizuje padnietej świeczki. U mnie spalone byly wszystkie, a kontrolka swiecila tak samo jak teraz gdy mam nowe swiece.
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
Znam ten warsztat, wszyscy go chwala, wiec moze podjedz do nich na reklamacje.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Moim zdaniem to czujnik temp. ale od razu proponowałbym Ci wymienic i termosttat i czujnik.