Treść opublikowana przez jozek726
-
B8 TrOOOOp
dzięki Panowie Dobra to jeszcze jedno pytanie , jak rozpoznać czy bix jest skrętny ?
-
B8 TrOOOOp
Wie może ktoś co to jest za kolor ? jakiś kod lakieru czy coś ?
-
Lusterko z kompasem
jak potrzeba takiego lusterka to pisz do niego , na pewno załatwi : http://a4-klub.pl/index.php?/user/66177-piotrek81/
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ooo ale reklamacji w ASO czy jak już ktoś rezal to były problemy ?
-
B8 TrOOOOp
to nic za info bardzo dziękuję
-
B8 TrOOOOp
aaa to teraz wszystko jasne , dzięki
-
B8 TrOOOOp
a myślałem że to co innego bo nie raz jest taki trójkąt nad lusterkiem na szybie to on jest od czego ? Bo myślałem że to on odpowiada za długie
-
B8 TrOOOOp
od czego jest to okienko w lusterku ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dlatego jak się rozglądam za autem ma być z panoramą bo weź to wyreżaj to masakra
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Szczerza? Ta kiera jest straszna
-
[B8 CAHA] + quattro s line + Exterieur
ładne autko
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
to jest 3G + ?
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
- B8 TrOOOOp
Panowie przekładka ramek black i relingów na chrom to skomplikowana sprawa ?- B8 TrOOOOp
Tzn ze nic się nie zmieniło w tych silnikach między b7 a b8 ? Tez ma swoje bolączki typu rozrząd i wtryski? Nie nie o tej- B8 TrOOOOp
Panowie kilka słów na temat 3.0 tdi ? Bo widzę w miarę ciekawy egzemplarz i czy przebieg powyżej 250 tys wiąże się z wymianą wtrysków czy coś takiego ?- B8 TrOOOOp
Na pewno antena a od czego nie wiem dzięki za te hamulce- B8 TrOOOOp
wszystko zależy ile kasy się ma wszystko jest do zrobienia wszystkie CR są prawie identyczne 120 czy 170 różnica w turbinie i sofcie 120 można zrobić 200KM I 170 też na 200KM najtaniej żeby osiągnąć 200KM jest z 170 bo ni trzeb zmieniać turbo Dawid a np hamulcami się nie różnią te wersje silnikowe ? Bo widzę fajną B8 ale 140 konną- B8 TrOOOOp
wszystko zależy ile kasy się ma wszystko jest do zrobienia wszystkie CR są prawie identyczne 120 czy 170 różnica w turbinie i sofcie 120 można zrobić 200KM I 170 też na 200KM najtaniej żeby osiągnąć 200KM jest z 170 bo ni trzeb zmieniać turbo klimatyzacje 3 strefy mmi 3g+ (którego i tak nie bedziesz miał w przedlifcie) Q nie dokładałem więc nie wiem ... a tak to reszta raczej pikuś dzięki Panowie , Krzysiek do Ciebie mam blisko to jak bym kupił b8 będziemy rezać- B8 TrOOOOp
Jeszcze mały zestaw pytań[emoji14] Co jest najtrudniej wyrzec w b8 ? Pomijając ponoramiczny dach są jakieś rzeczy które sprawiają dużo problemów i generują jakieś wielkie koszty ? Co lepiej żeby było w aucie juz w serii ? Dołożenia quattro to jest problem jakiś ? I jak silniki 2.0 tdi bo widzę ze są 140 i 170 km , który lepszy ? Przy okazji postawie browca- A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
dzięki bardzo- A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
5. Kamera HBA - moje pytanko do czego ona jest ?- Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
kurcze przeczytałem wątek ale nie wiem jak Wy to rozpoznajecie , szacun- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Panowie jeszcze jedno pytanko, czym się różni MMI 2G od 3G i 3G+ ? - B8 TrOOOOp