Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ale ta folia wcale taka tania nie jest
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
takie ja na foto
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
hehe nie zwykłe
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
to bedzie fajnie wyglądać jak chcesz to mam dekory na drzwi x4 i ten mały po lewej stronie, nie mam tego duzego na deche :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
folia carbon Dla mnie moze być, róznią sie w hooj, ale lepsze to niż czarny porysowany plastik :gwizdanie: wiem zazartowalem sobie moim zdaniem jest dobrze bo pasuje do dekorów ale jednak ori to ori, a ty folia al'a carbon z ori carbonem troche sie gryzie no wiadomo jak to jest orginał to orginał :gwizdanie: na żywo troche lepiej wygląda
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
folia carbon Dla mnie moze być, róznią sie w hooj, ale lepsze to niż czarny porysowany plastik :gwizdanie: no różni sie ;( ale co zrobić mam orginał pod 2 din ale to nie pasi a ten czarny mój wcale nie był porysowany
-
[ALL B6] Przednie głośniczki harczą
hyyyyy u mnie w bose jeden głośniczek ma podobnie
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
ja też biore
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
dokładnie ale tylko jako kierowca [br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 15:42_________________________________________________ i jak to wygląda ?
-
RS4 Cantona
dzieki jakos przeoczyłem
-
RS4 Cantona
panowie a macie moze linka gdzie to było na TVN zeby w necie zobaczyć?
-
[ALL] Co my tunerzy wiemy o tuningu 2.5TDI V6 ....
to Twoje ? napewno nie
-
[ALL B5] Jaki silnik 1.9tdi: 115KM czy 116KM jest lpszy do tuningu ?
ATJ- 6 BIEGÓW i quattro AJM- 5 biegów i WFD - przód ja bym brał ATJ ale bardzo ciezko z nimi jest
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
zamówiłem już folie ciekawe co z tego wyjdzie
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
ja mam skór i ciemne szybki ze latem tak sie nie nagrzewa i jest ale marzy mi sie białe RECARO :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
u mnie nic sie nie działo tylko ostra burza była ale w pobliskiej miejscowości Ostrowite grad tak dawał ze szkoda gadać, a miałem tam jechać, dobrze ze siedziałem w domu auto jest całe;) też myślałem zeby przykryć auto na noc :gwizdanie:
-
[B5 APU] BLACK WAGON by PITMAN update str.1
są ładniejsze ale ten jest szkoda tylko ze nie w Q ale da sie żyć
-
[ALL] Woskowanie na myjni bezdotykowej
ja myłem ostatnio na bezdotykówce w chojnicach "karcher" (nie wiem jak to sie pisze ) i powiem ze efekt ok oczywiście wcześniej solidne woskowanie w domu było ale to tak 3 tygodnie wcześniej ogólnie myjki różnią się od siebie i to kąkretnie na tych bezdotykowych tak na wszystkim oszczędzają ze szok
-
[ALL B5] Czy felgi 18'' będą dobre?
aju z ive dali czadu ale tak na marginesie tez wrzucam 15 i fajne kołpaki :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Demontaż przycisków od przeciwmgielnych i halogenów
na moje zdejmujesz górna ramkę, podważasz delikatnie przyciski i wychodzą
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
kurde musze też nad tym pomyśleć
-
S3 weekendowe
ostatnio sam myślałem nad S3
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
ładne auto i fele ojjjjj bo sie sam skusze na to
-
[ALL] Co sądzicie?? 17"
te co pokazujesz szczerze to takie sobie znajomy jeździ na takich i szalu nie ma
-
Spotkania na drodze
dzisiaj kolo godziny 19 na przejeździe kolejowym w cekcynie widziane a4 b5 zielone w sedanie pozdro dla Kierowcy