Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. ale ta folia wcale taka tania nie jest
  2. to bedzie fajnie wyglądać jak chcesz to mam dekory na drzwi x4 i ten mały po lewej stronie, nie mam tego duzego na deche :gwizdanie:
  3. folia carbon Dla mnie moze być, róznią sie w hooj, ale lepsze to niż czarny porysowany plastik :gwizdanie: wiem zazartowalem sobie moim zdaniem jest dobrze bo pasuje do dekorów ale jednak ori to ori, a ty folia al'a carbon z ori carbonem troche sie gryzie no wiadomo jak to jest orginał to orginał :gwizdanie: na żywo troche lepiej wygląda
  4. folia carbon Dla mnie moze być, róznią sie w hooj, ale lepsze to niż czarny porysowany plastik :gwizdanie: no różni sie ;( ale co zrobić mam orginał pod 2 din ale to nie pasi a ten czarny mój wcale nie był porysowany
  5. hyyyyy u mnie w bose jeden głośniczek ma podobnie
  6. dokładnie ale tylko jako kierowca [br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 15:42_________________________________________________ i jak to wygląda ?
  7. dzieki jakos przeoczyłem
  8. panowie a macie moze linka gdzie to było na TVN zeby w necie zobaczyć?
  9. ATJ- 6 BIEGÓW i quattro AJM- 5 biegów i WFD - przód ja bym brał ATJ ale bardzo ciezko z nimi jest
  10. zamówiłem już folie ciekawe co z tego wyjdzie
  11. ja mam skór i ciemne szybki ze latem tak sie nie nagrzewa i jest ale marzy mi sie białe RECARO :kox:
  12. u mnie nic sie nie działo tylko ostra burza była ale w pobliskiej miejscowości Ostrowite grad tak dawał ze szkoda gadać, a miałem tam jechać, dobrze ze siedziałem w domu auto jest całe;) też myślałem zeby przykryć auto na noc :gwizdanie:
  13. są ładniejsze ale ten jest szkoda tylko ze nie w Q ale da sie żyć
  14. ja myłem ostatnio na bezdotykówce w chojnicach "karcher" (nie wiem jak to sie pisze ) i powiem ze efekt ok oczywiście wcześniej solidne woskowanie w domu było ale to tak 3 tygodnie wcześniej ogólnie myjki różnią się od siebie i to kąkretnie na tych bezdotykowych tak na wszystkim oszczędzają ze szok
  15. aju z ive dali czadu ale tak na marginesie tez wrzucam 15 i fajne kołpaki :polew: :polew:
  16. na moje zdejmujesz górna ramkę, podważasz delikatnie przyciski i wychodzą
  17. kurde musze też nad tym pomyśleć
  18. jozek726 odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    ostatnio sam myślałem nad S3
  19. ładne auto i fele ojjjjj bo sie sam skusze na to
  20. te co pokazujesz szczerze to takie sobie znajomy jeździ na takich i szalu nie ma
  21. dzisiaj kolo godziny 19 na przejeździe kolejowym w cekcynie widziane a4 b5 zielone w sedanie pozdro dla Kierowcy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.