Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
oj oj ja tam nie bywam już :gwizdanie: mam tylko strone w przeglądarce otwartą z eu ale to już historia.heh
-
[B5 AFN] Niebieski Avancik :) marzenie spełnione
relingi sa :kox: nie zdejmuj ich czasem
-
Znów ukradli
a o antenach do cb to lepiej się nie wyowiadać
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
zgadzam się
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Topor wymiatasz :kox: :kox:
-
[B5 AHU] Spryskiwacz tylny
a mi wogóle nie pryska z tyłu ;/ ale silniczek chodzi :mysli:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
a ja nie pale i nigdy nie paliłem brzuszek mam ale mi on nie przeszkadza pewnie jak bym rozpoczoł palić to bym go zgubił ale nie sprubóje tak mi dobrze
-
Trasa Gdańsk-Praga jak jechać????
a co masz zaplanowane zwiedzić ?? Yhy a droga jest taka winieta??
- -----
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ta żółta była troche zaaaa droga
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
hehe juz sa plany?? plany może i są ale $ brakuje ;( może tak za rok
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
b6 bedzie w Q
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
A4 B5 AJM przebieg 226300km orginał książeczka jest do 165 tyś dużo nim nie zrobiłem więc o oleju się nie wypowiadam, ale wycieków zero
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
dokładnie tak jak mówisz kupić padline to nie sztuka, kupić coś dobrego to jest coś
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
dzieki za wyjasnienie jak mialem kupić atj kibel to wolałem dobrego ajm
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
tzn co masz na myśli w brakach? ;D brakuje navi to wiem a co masz dalej na myśli? Brakuje Navi, quattro , skrzyni 6-stki , szyberdachu, tempomatu, zestawu telefonicznego audi, foteli recaro, webasto, sportfahrwerk, 10 poduszek powietrznych, pewnie coś jeszcze pominąłem :gwizdanie: Poza quattro większość zawsze można dołożyć , na razie do listy modów dodał bym jeszcze chip i listwy ozdobne w carbon. Tylko nie myśl, że mi się twoje auto nie podoba bo jest naprawdę ładne marzyło mi się ATJ w Q 116ps ale taki ciężki temat z tym ze mała bania ;/ a nie słyszałem nigdy o sportfahrwerk co to jest ?? chciałbym mieć szyber bo tego mi brakuje. carbon dopisze do mojej listy modów bo to jest kox dzieki
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
tak jakoś przechodzilem i przykuła moją uwage dlatego pytam was o zdanie :> ale widzę ze szału nie ma
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Koledzy przechodziłem ulicą i patrze a4 ładna po lifcie i nawet ciekawy felunek miała zrobiłem fote: co mówicie na to ???
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
poweim tak KOX i do tego ten silnik i Q pięknie :oklaski:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
nie jest przepisy są po to żeby je łamać będe uważał
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Żółte halo są kox tylko nie zapalaj ich przy misiakach :gwizdanie: a czemu? to nie jest dozwolone?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
brakuje troche $ na chwile obecną troche musze dozbierać gotówki zderzak przod byłby fajny ale ciężko znaleźć za dobrą kase teraz, wszyscy cenią na maxa :gwizdanie: a co do zbyszek512 to wiedział co kupije nic nie miałem do ukrycia i nie mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 14:11_________________________________________________a co mówicie na te żółte halo ?
-
[ALL B5] Dziurka w skórze jak to naprawić? fotka. konserwacja skóry???
a ta konserwacja duzo daje?
-
Spotkania na drodze
wiśniowe a4 GWE 3S51 Gdynia obłuże na ramkach klubowych się woził [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 21:55_________________________________________________o godzinie 16
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
mody? hyyyyy myśle nad programem zeby troche mocy dodać gril od rs halo na żółto widzi mi się to co o tym myslicie??? napewno jaieś większe alu o czym już wiesz a co dalej to czas pokaze może jakieś podpowiedzi ??