Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

johnnythebest

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez johnnythebest

  1. Zajebiaszczy masz felunek , takie same felgi szukam co masz na samochodzie tylko ze R17" Auto git malina
  2. Ale fotele...mniamniuchne... :slina:
  3. Dzięki Panowie za pomoc , wybór padł na Alpine CDE-102Ri, chyba ze dostane jakiś niespodziewany zastrzyk gotówki to pewnie wyższy model zapodam Wydaje mi się, że cena i jakość idą w parze w tym modelu
  4. Wolałbym nówke, chyba że z pewnych rąk używka by się trafiła W planach mam wymiane głośników co do ceny jeszcze nie wiem, a jeśli chodzi o wygłuszenie to będe je robił na wiosne
  5. Wiem ze kasa nie jest duża jak na sprzęt grający ale cos chce wybrać dobrego w tym przedziale :> No to widzę że wszyscy są za Alpine'm , a macie jakieś może inne propozycje co do radia w tej cenie, np. Pioneer lub Clarion??
  6. Witka Przyszedł czas na doinwestowanie w sprzęt muzyczny , aktualnie mam 6 głośników i subwoofer ori, na pierwszy rzut chciałbym kupić sobie nowy sprzęt grający (bo narazie mam jakiegoś "soniacza", gdzie możliwość sterowania nim to tylko przez pilot jest wiec masakra), szukam sprzętu do 600zł, żeby podświetlanie miał na czerwony kolor oraz wejście na USB i czarny panel przedni. Interesuje mnie czyste brzmienie i dobry bass. Później będzie zmiana głośników. W grę nie wchodzą radia Sony i JVC Myślałem o Kenwood KDC-4047UA http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=927948889 - dobra przystępna cena i z tego co wiem to Kenwood zalicza się do dobrych "grajków" ale ostatnio znalazłem ALPINE CDE-102Ri http://www.allegro.pl/item937427724_alpine_cde_102ri_usb_pendrive_sd_gratis.html Co myślicie o tych dwóch radiach, chyba że macie swoje jakieś propozycje ?? Proszę o doradę, z góry wielkie dzięki :>
  7. Oki doki, dzięki chłopaki za podpowiedzi. W tym tyg zabiorę się za mierzenia
  8. Czyli bede musiał sciągnąć tapicerkę na drzwiach zeby dostac sie do głosników?? Z tego co sie dowiedziałem to nie ma mozliwosci sciagniecia samych kratek z głośników ??
  9. Yo All Próbowałem znaleźć taki sam problem na forum ale znalazłem tylko podobne, a jeśli był taki już to please o wyrozumiałość Teraz do rzeczy, gdy jechałem sobie furaczem nagle wyłączyło mi sie radio (Sony z bezprzyciskowym panelem), otwieram panel i patrze że przycisk "wyciągania" płytki się świeci więc całe radio nie padło tylko jak się okazało przedni panel. Wyciągnąłem go, popukałem postukałem i nic, po 2 godzinach sam się załączył i jak by nic normalnie grał. Tylko, że po tym zajściu przestały mi grać tylne głośniki i subwoofer. Podłączałem inne sprawne radio i dalej to samo, grały tylko przednie głośniki Czy ma ktoś jakiś pomysł co się mogło stać?? Gdzie powinienem szukać przyczyny?? Mam nadzieje ze przez tą akcje nie spaliły mi sie głośniki i woofer
  10. Dawaj więcej fotek z zewnątrz i pokaż środek
  11. Tak samo przesiadłem się z Golfa 3 do Audi A4, nie ma porównania, jednym słowem "niebo a ziemia" Masz jak dla mnie zajebiaszcze fotele , właśnie na takie poluje Powodzenia w modach :>
  12. Wszystko git :> a najlepszy to kolor mam taki sam
  13. Fajna Audiczka :> Będziesz montował spryskiwacze do Xenonów ??
  14. Mi tam "A Czwóreczki" bez relingów się podobają , pod warunkiem że mają glebę i fele min 17'
  15. Z tego co widzę to przedni zderzak jest z polifta, także pewnie nie miał problemów z ich montażem jak ich tam nie było Poprawcie mnie jak się mylę
  16. Przyłanczam się d o pytania
  17. hehe dzieki a z relingami to juz nie bedzie parowka [br] d3b4 jak będziesz zakładał relingi to daj znać jak to zrobiłeś bo też ich nie mam, a ztego co widze to B5 nie ma ich założonych w tych rowkach tylko miedzy nimi a krawędzią dachu. Więc nie wiem czy można wsadzić je wte rowki czy trzeba dziury wiercić w dachu
  18. Zapodaj fotki nowej fury
  19. W sumie racja...będzie tzreba zrobić tak jak mrogal pokazał :>
  20. A ciężko jest ten zderzak dopasować, trzeba dużo przerabiać ??
  21. Dzięki endriuu za linki, te podłużne odpadają ale te pierwsze są OK. A orientujesz się jak to jest z poliftem? Czy tam jest jakoś inaczej osadzony IC czy poprostu zderzak ma inny kształt? Bo zastanawiam się czy nie zamienić zderzaków na polifta, czego za bardzo nie chciałbym bo koszty mi to zwiększy (zderzak + malowanie + halogeny)
  22. Panowie a orientujecie się jak jest z halogenami ?? Żeby nie zmieniać przedniego zderzaka na poliftowy, czy jest możliwość wstawienia ich w stary zderzak?? W A4 z 98 roku halogeny są w przednich reflektorach, ale przy zmianie świateł na poliftowe to pasuje mieć też halogeny więc pasowało by je wrzucić w zderzak Potrzebna jest jakaś przeróbka ??
  23. Miałem kiedyś taki sam problem z lampą w Golfie III, żeby pozbyć się tego problemu wziąłem do ręki suszarkę do włosów, ściągnąłęm od środka pokrywę lampy i zacząłem ją suszyć, aż para w lampie zniknęła, następnie bezbarwny uszczelniacz i było po kłopocie :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.