Treść opublikowana przez MoKrY
-
[B5 AFB] Automat - dziwne zachowanie (DEQ)
wg mnie to coś ze sterownikiem albo może wiązka?
-
zegary FIS od A6 w A4 i wskaźnik paliwa
można zrobić mały ukladzik ktory bedzie sie zajmowal konwersją sygnalu albo jeszcze sprobować pozamieniać kabelki bo przedzial zmian jest taki sam teraz kwestia czy czujnik to poptostu potencjometr czy cos jeszcze
-
Troche kiepski filmik z kamera w cylindrze.
fajne szkoda tylko że jest ot zapętlone pierwszych kilkanascie sek
-
[B5 ADP] BOSE do B5
sprawdź stan głośników
-
[B5 AFN] gdzie mogę wyczyścić zapieczone kierownice turbiny w okolicach elbląga???
wydaje mi se że warto samemu spróbować.... nie jest to aż tak straszne
-
[B5 ADR] Funkcja zagadkowego przewodu
nie bedzie to odma? tylko nie
-
[B5 AVG] Jak jest naprawde z tym BOSE?
standardowe iso jest z tyłu, tylko do sterowania i do wzmacniacza sa inne wtyki mini iso chyba można kupić ramki maskujące żeby włożyć nie oryginalne radio a jeśli chcesz z koncernu audi radyjko to musisz szukać pod twoj model bo to co pokazałeś to chyba do b6
-
[B5 AVG] Jak jest naprawde z tym BOSE?
bedzie zakodowane na nalepce chyba
-
[B5 AVG] Jak jest naprawde z tym BOSE?
co do kasety i kabelka na forum jest opis jak go ukryć .... pamietaj tylko ze nie kazde firmowe radio obsłuży ci zmieniarke
-
kto sobie sam naprawil zapieczone kierownice turbiny???
trzeba sprawdźić logi..... i sie wyjaśni może coś przeładowywuje, vag powie ci prawde a specjaliścu rozwiązanie, najprawdopodobniej tak jak piszesz ma to związek z dlugościa sztangi, poszukaj na szrotach możliwe żę dorwiesz używkę
-
[B5 AHL] Piski przy ruszaniu
nic nie powinno piszczeć, nawet jak sie "szybko puszcza pasek" ja obstawiam ze jest to ten dlugi co kreci alternatorem wiatrakiem i innymi tam bajerami, wymienać razem z napinaczem, bo chybatam jest
-
kto lepszy na autostradzie ?
2139 i mam dosyć..... nudne
-
[B5 ADP] info o silniku 1,6
właśnie... wymyslilem sobie zeby nie nudzilo mi sie na wykladach bo dzisiaj to prawie zasnołem ;/
-
[B5 ADP] info o silniku 1,6
poszukuje jakichś informacji o silniku 1,6 adp konstrukcja glowicy, bloku, wymiary rysunki techniczne opis itp. wpisywanie w gooogle owocuje aukcjami do sinlikow samochodow lub opisu calego auta a ja chce tylko o silniku? mozecie polecic jakiegos pdf albo coś innego?
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
powiem ci tak, tam gdzie jest without, znaczy ze tego nie masz..... teraz policz ile jest rzeczy ktore masz na nalepce i ktore sa w tu i bedziesz mial niejakie pojęcie
-
[B5 AFN] wzrost spalania - czym moze byc spowodowany???
jakość paliwa!>?
-
[B5 AVG] Jak jest naprawde z tym BOSE?
o bose ju troche bylo nawet mnie uswiadamiali więc mozesz spojrzec w moje wiadomośći.... naprawde aż tak bardzo zależy ci na MP3? moim zdaniem lepiej dolożyć sobie zmieniareczke CD wcale nie są drogie a i jakość lepsza z cd audio niż mp3 ja sam chcialem tak zrobić ale moje radyjko nie obslugiwalo zmieniarki wieć wymienilem na pioneera, jestem zadowolony a i sprawdź czy masz ten system bose czy nie bo jeśli nie to zwykle radio podejdzie i zadnych adapterkow nie trzeba
-
Problem z instalacją LPG - przełącza na benzynę
hmm ja w kole mam 50 litrow zbiornik
-
[B6 AWX] Dziwne odglosy ze skrzyni biegow
przegob nie mają z tym nic wspolmego?
-
[B5 ADP] po włamie nic nie działa
http://moto.allegro.pl/item249069388_audi_a4_skrzynia_automat_polosie_rozrusznik_.html czy ten lewarek podejdzie do mnie? p.s. udało sie uruchomić elektryke teraz cala mechanika, czyli wszystko co połamane, popękane, i komplet zamkow ze stacyjką :/[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2007, 11:30 _________________________________________________halo jacyś znawcy tematu sie znajdą? może ktoś robił przekładke z anglika i powie mi czy pasuje lewar do wersji prawostronnej?
-
[B5 ADP] po włamie nic nie działa
witam mam problem bo po wlamie do samochodu nic nie chce działać, swiatla nawet wycieraczki zamki polamane stacyjka popsuta wnetrze zdemolowane bo mialem blokade, samochodem nie da sie jeździć poratujce co to może być z tą elektryką? prosze piszcie tylko konkrety i chcialbym aby mod jakiś nadzorowal i kasował co zbędne bo już nie mam siły, tyle sie nawalczyłem zero mobilności a semestr sie zaczyna w poniedziałek, ratujcie
-
[B5 ADP,96r,LPG IIgen] Czy ma sens zmiana na sekwencję??
powiem tak, jeśli satysfakcjonuje Cię spalanie, a instalacja nie strzela to nie powinno być tragedii 2 sprawa to będzie trudnej przy sprzedaży, ludzie unikają starszych instalacji 3 zrób poważna diagnostykę auta, możliwe ze pompa sie zaciera i dlatego walnęło bezpiecznik...
-
[B5 ADP,96r,LPG IIgen] Czy ma sens zmiana na sekwencję??
komputer wykryl blad i przeszedl w tryb awaryjny?
-
[B5 ADP] nie działa ogrzewanie
i po sprawie, winna byla nagrzewnica
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
firma banner seria power bull calkiem udana innych nie mailem okazji testować [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 15:44 _________________________________________________http://www.bannerbatterien.com/de/bb1/bb11/bb1103/index.asp