Treść opublikowana przez pepik
-
Gdzie może wywalać płyn ?
Korek wkręca i wykręca się luźniej niż do tej pory, ma tak jakby luz, jak go zakręcę to mogę go swobodnie odkręcić i dokręcić. Pozatym na zbiorniczku w okolicach korka pojawia się biały nalot, pewnie po płynie. Chcę kupić nowy ale nie wiem czy tylko w aso czy może ten będzie dobry? Korek zbiornika wyrównawczego VW / Audi - nowy ori (3657688676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany 23-11-2013 at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2013 at 22:25 ---------- W związku z tym, że płynu ubywa mi też na postoju, przez noc zeszło ok. cm ze zbiorniczka, pościągałem osłony i szukałem wycieku. Stojąc przed autem, nad termostatem po lewej stronie są 2 węże, z jednego z nich mam wyciek. Po rozgrzaniu silnika płyn leci ciurkiem, wąż jest sparciały jakby napuchnięty. Może ktoś wie jak ten wąż się fachowo nazywa? Numer części? Silnik jak w opisie. ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Prawdopodobnie chodzi o ten wąż po lewej stronie na tym zdjęciu, zdjęcie z innego wątku bo nie mam swojego. Ma ktoś jakiś schemat, rysunek z częściami z tej okolicy silnika? Jak ta część się fachowo nazywa? Po prawej na zdjęciu jest termostat a po lewej są te 2 węże i chodzi mi o ten z lewej strony.
-
Nagrzewanie się silnika
To nie jest reguła. U mnie Wahler już 2 lata siedzi i działa jak należy
-
Nagrzewanie się silnika
Ale ty masz benzynke więc naturalne jest, że szybciej się nagrzeje
-
[b5 AFN] Ubytek płynu chłodniczego.
W związku z tym, że płynu ubywa mi też na postoju, przez noc zeszło ok. cm ze zbiorniczka, pościągałem osłony i szukałem wycieku. Stojąc przed autem, nad termostatem po lewej stronie są 2 węże, z jednego z nich mam wyciek. Po rozgrzaniu silnika płyn leci ciurkiem, wąż jest sparciały jakby napuchnięty. Może ktoś wie jak ten wąż się fachowo nazywa? Numer części? Silnik jak w opisie. ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ---------- ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- Prawdopodobnie chodzi o ten wąż po lewej stronie na tym zdjęciu, zdjęcie z innego wątku bo nie mam swojego. Ma ktoś jakiś schemat, rysunek z częściami z tej okolicy silnika? ---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ---------- Jak ta część się fachowo nazywa? Po prawej na zdjęciu jest termostat a po lewej są te 2 węże i chodzi mi o ten z lewej strony.
-
Piłka nożna
1-2 dla Bayernu
-
Rura chłodziwa numer części
Kolego znalazłeś numer części? Bo wydaje mi się, że też mam wyciek z tego węża...
-
[b5 AFN] Ubytek płynu chłodniczego.
Też ubywało Ci tak dużo płynu? (1 litr na 20 km)
-
[b5 AFN] Ubytek płynu chłodniczego.
Tylko, że te analizy nie dają 100 % pewności. W pierwszej kolejności wymienię korek i sprawdzę króciec z tyły silnika.
-
Gdzie może wywalać płyn ?
U mnie dzisiaj ubyło nagle ok litr płynu, potem po nagrzaniu silnika i przejechaniu 20 km kolejny litr. Obawiam się, że to uszczelka ale czy ona puszcza takie ilości?
-
Nagrzewanie się silnika
Moim zdaniem wszystko jest ok.
-
[b5 AFN] Ubytek płynu chłodniczego.
No i mnie dopadł ten problem. Dzisiaj robiłem trasę 100 km w jedną stronę. Kiedy wracałem tuż przed domem zaświeciła się kontrolka czerwona od płynu. Okazało się, że w zbiorniczku zostało tylko na dnie. Dolałem płynu do max i po kolejnych 15 km ubyło cm ze zbiorniczka. Boje się, że to uszczelka ale: -płyn jest czysty -oleju nie przybywa -węże są miękkie -ogrzewanie działa Czy przy walniętej uszczelce płyn ubywa w tak szybkim tempie? (po 15 km około 1 litr?) Zacznę od wymiany korka, bo na zbiorniczku mam białe smugi po płynie i korek odkręca się luźniej niż do tej pory. Czy ten korek to oryginał taki jak w ASO? Korek zbiornika wyrównawczego VW / Audi - nowy ori (3657688676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Zamawiać czy tylko ASO?
-
Piłka nożna
Szkoda, że cała obrona BVB leczy kontuzje, będzie im ciężko ugrać coś z Bayernem i z Napoli w LM, coś mi się wydaje, że BVB nie wyjdzie z grupy.
-
Piłka nożna
Polska-U21 wygrała z Grecją 3-1 (3 gole Milika) Widzieliście skład na Irlandie? Marciniak, Pazdan, Ćwielong, Mączyński to się nazywa prawdziwa selekcja
-
gadżet w miejsce popielniczki przedniej ??
Mam rozdzielacz kupiony (wpasowany ten mały schowek na radiem) ale on bierze zasilanie z gniazda zapalniczki hehe rozumiem, że wystarczy obciąć kable od zapalniczki i zlutować z kablem od rozdzielacza? Jestem zielony w elektryce....
-
[B5 ANA] zwykły taki srebrzak
Fajnie się prezentuje, lampy suuuuper
-
oględziny B5
To jest miejsce (te dziury) do ustawiania położenia sanek...i nie mają być połączone, sam kiedyś o to pytałem bo w B5 jest podobnie
- oględziny B5
-
Piłka nożna
2-1 ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- U-21 dobrze ciśnie Maltę 5-0 w 70 min. kilku ciekawych grajków tam gra
- Piłka nożna
-
Zmieniliście już opony ?
W tym tygodniu trzeba założyć, nie ma co ryzykować...
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Min. 4 m.
-
gadżet w miejsce popielniczki przedniej ??
Jak oddzielić gniazdo od popiołki? Sam bym coś pomyślał ale używam gniazda do zasilania CB.
-
Piłka nożna
STOKE CITY 1:0 SOUTHAMPTON - Artur Boruc pokonany strzałem ze 100 metrów! - YouTube
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie minął rok a ja zrobiłem tylko 7 tys. km, tak się zastanawiam czy wymieniać olej czy poczekać jeszcze te 3 tys. km. Po jakim czasie olej traci swoje właściwości? Leje Castrol
-
[B5 AFN] Nowy nabytek
Siema Tomek Ładnie się prezentuje to Twoje Audi Dużo nie brakowało a to moje audi byłoby przedstawiane w tym wątku ale zostało ze mną i teraz mamy 2 audiczki w rodzinie Pozdrawiam i do przodu