Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Wiadomo, że lepiej byłoby gdybyś do sprężyn obniżających założył utwardzone amortyzatory, o krótszym skoku, ale dopuszczalne jest montowanie sprężyn do -35 na seryjnych amorkach.
  2. Do seryjnych amorków możesz stosować sprężyny obniżające do - 35mm i będzie w miare ok.
  3. Wątpię żeby to zużyty amorek stukał. Możesz jeździć ale ostrożnie w na zakrętach i w miarę powoli, jeśli rzeczywiście masz padnięte amory to może Ci wyząbkować opony, nie czekaj z wymianą.
  4. Jeśli chcesz żeby auto stało tak jak do tej pory to nie musisz zmieniać sprężyn, jeśli są w dobrym stanie...
  5. Dokładnie tak zrobiłem 3 lata temu i efekt jest zadowalający do dzisiaj, więc polecam taki zabieg.
  6. Proponowałbym wymienić kołki mocujące podszybie, może to pomoże.
  7. Nic Ci nie brakuje, te "uszy" służą do ustawiania sanek i maja być puste.
  8. Co myślicie o tych wycieraczkach? WYCIERACZKI PŁASKIE WSZYSTKIE ROZMIARY 13''-28'' (3400257440) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ewentualnie jakie polecacie? Do B5 potrzebuje 51 i 49 cm?
  9. Nie łatwiej zadzwonić na infolinie banku? Tam się wszystkiego dowiesz.
  10. Zestaw 3/07 T-Mobile Ekstraklasa 05-08-2013 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2-1 04-08-2013 20:30 Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1-1 04-08-2013 18:00 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2-2 04-08-2013 15:30 Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2-1 03-08-2013 20:30 Legia Warszawa - Podbeskidzie 3-1 03-08-2013 18:00 Widzew Łódź - Korona Kielce 1-2 02-08-2013 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Pogoń 1-1 02-08-2013 18:00 Cracovia Kraków - Ruch Chorzow 1-3
  11. Panowie czy ten laptop nada się do grania np. w fife? Laptop Acer MS2138 Lubaczów ? Tablica.pl
  12. Zestaw 2/07 T-Mobile Ekstraklasa 29-07-2013 18:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 0-0 28-07-2013 20:30 Lech Poznań - Cracovia Kraków 1-0 28-07-2013 18:00 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2-1 28-07-2013 15:30 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2-1 27-07-2013 20:30 Pogoń - Legia Warszawa 1-3 27-07-2013 18:00 Podbeskidzie - Górnik Zabrze 1-3 26-07-2013 20:30 Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz 1-2 26-07-2013 18:00 Ruch Chorzow - Lechia Gdańsk 1-1
  13. pepik odpowiedział(a) na fireman82 temat w Audi A4 B5
    Niekoniecznie, być może, że trochę starego płynu zostało w układzie i teraz zmieszał się z nowym, dlatego ma taki kolor.
  14. pepik odpowiedział(a) na fireman82 temat w Audi A4 B5
    Spokojnie możesz jeździć do następnej wymiany, wtedy wlej G12+.
  15. To są chyba listwy, które idą w połowie drzwi a nie te dolne.
  16. Jak Ci szarpie silnikiem przy odpaleniu to sprawdź poduszki pod silnikiem, to miejsce zostaw w spokoju.
  17. O ile się nie mylę to tam nie ma być nic, te elementy służą do ustawiania sanek, przynajmniej w B5 jest podobnie, nawet kiedyś założyłem podobny temat do Twojego tylko chodziło o moje B5. Także luz, wszystko jest ok i na miejscu
  18. Dzięki za mądrą radę
  19. Te kable są od halogenów, podłączonych w lampach, dzisiaj miałem trochę czasu i doszedłem o co chodzi. Nie wiem tylko co z moimi lampami do jazdy dziennej, nagle przestały świecić. Nie wiem czy za ich działanie odpowiada jakiś bezpiecznik czy przekaźnik?
  20. Z obudowy eku w stronę silnika wychodzą dwa kable, za co one odpowiadają? Podejrzewam, że za światła. Jeden z tych kabli mam przerwany (kolo który robił mi rozrzą musiał go urwać) i przestały mi świecić ledy do jazdy dziennej. ---------- Post dopisany 20-07-2013 at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2013 at 21:56 ---------- Nikt nie wie?
  21. Zestaw 1/07 T-Mobile Ekstraklasa Wisła Kraków - Górnik Zabrze 19 lipca, 20:30 2-1 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 19 lipca, 18:00 2-0 Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok 20 lipca, 15:30 2-3 Legia Warszawa - Widzew Łódź 20 lipca, 18:00 4-1 Cracovia - Piast Gliwice 21 lipca, 18:00 1-2 Korona Kielce - Śląsk Wrocław 21 lipca, 15:30 1-1 Ruch Chorzów - Lech Poznań 21 lipca, 20:30 1-3 Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 22 lipca, 18:00 1-0
  22. Na pierwszy ogień poduszki pod silnikiem...
  23. pepik odpowiedział(a) na krzysku27 temat w 1.8
    No tak "stomi" ale po co mam zakładać nowy wątek? Może ktoś się orientuje jak to jest w 1.9 TDI i coś podpowie jak nie to trudno...
  24. pepik odpowiedział(a) na krzysku27 temat w 1.8
    Dokładnie, zestaw bardzo dobry, ja chyba tylko miałem Contictech paski, raz na tyle tysięcy km można wydać 400 stówki i mieć spokój Czyli do swojej listy powinienem dopisać jeszcze napinacz hydrauliczny?
  25. pepik odpowiedział(a) na krzysku27 temat w 1.8
    Będę zamawiał taki komplet: -pasek rozrządu Conti -rolka napinacza Ina -rolka prowadząca Ina -pompa wody Ruville Co jeszcze potrzebuję do mojego AFN-a???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.