Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cobradd

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cobradd

  1. Miałem ustawione na 40 stopni i przełaczało się po przejechaniu ok. 1200 metrów (kiedy zaczeło ochładzać się na zewnątrz potrzebowął juz ok 2000 metrów), po przejechaniu 2000 km łyknął mi ok cwiartki baku benzyny (średnio dziennie z zimnego silnika ruszam 2-3 razy co dawało miesięcznie ok 100 km na benzynce po mieście), stwierdziłem że to troche za dużo i gazownik obniżył mi do 30 stopni, przełacza sie teraz troche szybciej a różnicy nie ma żadnej.
  2. Mam cały wlew umieszczony koło wlewu paliwa bez dokrętki bez dodatkowych opłat, super sprawa, gazownik trochę się pokrzywił jak mu powiedziałem gdzie chce ten wlew, kręcił się koło samochodu, nie mógł się za nadkole dostac ale w końcu gdy widział że nie odpuszcze stwierdził że da rade (pokazałem mu zdjęcia innej A4 z takim wlewem, nie miał się jak wykręcić ) pomysł podpatrzony oczywiscie na forum :>, pistolet od gazu mieści się tam bez problemu,
  3. Po kilku tankowaniach zawór rzeczywiście zaczął odbijać tak jak mówił gazownik. Autko przez pierwsze 1000 km takie jakby troszkę słabsze było wyczuwalne to zwłaszcza było pod górki, ale na dzień przed tym jak wybrałem się do gazownika na przegląd i żeby się przy okazji poskarżyc na utrate mocy auto dostało nagłego kopa i jeżdziło jak na benzynce, przypadkowo zacząłem wtedy tankować na shellu i narazie się tego trzymam,gazownik sprawdził charakterystyke, powiedział że jest idealna i nie ma co poprawiać, ja tam nie zaglądałem bo sie na tym akurat nie znam, ustaliliśmy że jeszce troche pojezdze i wtedy zobaczymy. Średnie spalanie, zanotowane jak już zawór zaczął odbijać mogłem w końcu dokładnie sprawdzić, 10,8 ale sądze że można zejść niżej. Zastanawia mnie jeszce temperatura przełączania na gaz, mam ustawione na bodajże 40, nie sądzicie, że to troche za dużo juz teraz przy tych lekkich ochłodzeniach widze zę na przełączenie się na gaz auto potrzebuje ok 2 km w mieście (połowa mojej drogi do pracy), jak było ciepło wystarczył 1 km
  4. dwa dni - dwa razy do pełna i za każdym razem dystrybutor nie zatrzymywał się, jeździłem już wcześniej na gazie innym samochodem więc wiem jak to działa mniej więcej
  5. Witam, założyłem dwa dni temu instalke, sekwencja - STAG 300, ale nie odbija zawór, gazownik twierdzi, że to jakiś nowy typ zaworów który nie ma tego charakterystycznego "tyrkotania" przy odbijaniu i że na początku nie bedzie odbijał ale potem się wyrobi po kilku tankowaniach. Wie ktoś coś na ten temat, nie robi mnie ten gazownik w butelke? I jeszce drugie pytanko, wróciłem dzisiaj z trasy i usłyszałem z silnika dosyc głośne klekotanie,javascript:void(0); pierwsza moja myśl - zawór, ale tak teraz siedze i mysle, czy to nie może te wtryskiwacze od gazu, mogą one tak hałasować?
  6. szukajac "dziwnych" odgłosów w silniku moją uwagę zwrócił dzisiaj tyrkaczący tenże właśnie zawór, wynalazłem w mądrej książce, że nazywa się on "zawór elektromagnetyczny zbiornika z węglem aktywnym" (strona 105) czy powinien on tak głośno tyrkotać?? przysłuc**jąc się mu w pewnej chwili zwiększył on częstotliwośc tego tyrkotania bez zwiększania obrotów silnika. Czy trzeba go wymieniać i czym grozi uszkodzenie takiego zaworu jeśli wogóle czymś grozi. Dodatkowo po trasie 100 km zaczął jak głupi klekotać jeden z zaworów a z ukłądu wydechowego też się wydostaje jakiś dziwny dzwięk, nie wiem czy się przenosi to klekotanie czy jeszce coś innego. Byłem zmęczony to zostawiłem auto na parkingu i jutro do niego zaglądne w pierwszej kolejności olej sprawdze. Czy mógłby ktoś odpalić swoją niunie i posłuchac czy ten zawór tyrkocze, jest on przymocowany do obudowy filtru powietrza, przynajmniej w 1.8.
  7. No własnie nabyłem kilka dni temu A4 1.8 benzyna, czas pokaże czy wybór był trafny, a tymczasem ciesze sie jazda klimatyzowana bryczka zaprzegnieta w 125 kucyków Pozdrawiam uzytkowników AUDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.