Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fierywolf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fierywolf

  1. to witam w klubie super oponki
  2. Brynia, a jakie masz oponki
  3. tak jak Hugo, mówi ja mam Goodyear Eagle F1 GSD3 i wszyscy piszą zę szybko znikają ale jak sie na nich Smiga
  4. nie tylko u ciebie
  5. Dunlop SP Sport Maxx to raczej polecane są
  6. Powiem tak policjant wam sie nie doczepi gdzie macie jeśli: 1. macie wogóle ( a gaśnica powina być łatwo dostepna) 2. legalizacja no ta głupia naklejka 3. czy wogóle ktoś umie użyć poprawnei gaśnice bo to nie jest tak łatwo jak wszyscy myślą ( mówie z praktyki)
  7. fierywolf odpowiedział(a) na waski temat w Nadwozie i Wnętrze
    niema za co Katalizatory to dosć ciekawa tematyka ( panuje w polsce mafia katalizatorów)
  8. fierywolf odpowiedział(a) na waski temat w Nadwozie i Wnętrze
    a tu coś ciekawego dla ciebie waski, http://www.tuningbaja.pl/?p=/1/4
  9. fierywolf odpowiedział(a) na waski temat w Nadwozie i Wnętrze
    jeśli usuniesz katalizatro to nawet bedzie mniej palił Katalizator troszke dławi wydech
  10. to stare było lepsze ale no cóż jako auto na rardy po szutrach bym tym chętnie pośmigał
  11. o widze Gorzów ma jednego forowicza więcej
  12. Śliczna Audiczka Gorąco pozdrawiam sąsiedni powiacik
  13. Ostatnio sie bardzo rodzinna atmosfera robi i dorze
  14. witam no czarny to jest to
  15. lmatys, a mi zawsze doba jest za mała :smile:
  16. ale myśle że nadrobisz
  17. fierywolf odpowiedział(a) na stefek temat w Audi A4 B6
    no fakt ja sie ciesze ze mam orginalnie i mi to starcza
  18. no kawka z milym towarzystwie to jest to szkoda że cie niebyło
  19. fierywolf odpowiedział(a) na stefek temat w Audi A4 B6
    bez stabilizacji i spryskiwaczy to Xeony lub BiXeony są udręką dla innych kierowców jak sie komuś kiedys dostało to wie o czym mówie. Więc jeśli juz montwać to jest to masa zmian niestety ja miałem to szczęście ze miałem orginalnie ząłożone.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.