Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. poleci ci 10% w gore od tego co placisz teraz ... i jesli mialbys za bezszkodowosc 10% to tez juz nie bedziesz mial przez 2 lata <-- tak przynajmniej jest w Benefii/Generali
  2. ja mysle o tych felgach tylko że będą przemalowane na bardzo wyraźną perłe http://moto.allegro.pl/item315847805_felgi_audi_a4_a6_a8_5x112_17_super_polecam.html pozdrawiam jaka perle ? te sa ciekawe: http://www.allegro.pl/item317026063__17_5x112_mercedes_audi_vw_seat_nowe_.html ale wg mnie i tak powinienes tam wlozyc 18" na oponce 225/45R18 lub 235/45R18 i jestem pewien ze komfort i tak by byl mega .... ta buda jest strasznie duza i tutaj 17" i tak bedzie wygladac na mala felge a opona 225/50R17 to przeciez juz lekki balon jest ale jak chcesz
  3. toyo dobre oponki .... ale szybko sie zcieraja
  4. pierwsze ladniejsze .... drugie ma raggaman w swojej .... te z allegro srednie ....
  5. czemu sprzedajesz ? widzialem link na allegro :> ?
  6. skorke niedlugo wsadze i zobacze jak wyglada ... narazie caly czas pada i jakos nie mam czasu zeby sie bawic w przekladanki ale jak wsadze to porobie fotki napewno
  7. Flyer ... bedzie grill z S4 ale musze skompletowac reszte (zderzak tyl juz mam ) Ykk... kolejny mod to Chip u rogala jakos niedlugo a potem ... nie wiem z tymi zarowkami chodzi o to ze teraz mam takie dlugie ktore swieca na zolto a chce kupic takie ktore swieca na bialo najlepiej zeby byly na diodach LED tak jak teraz mam postojowki
  8. Na alle...cos podobnego stoi http://allegro.pl/item316995807_tunel_srodkowy_pod_navi_nawigacje_symphony_audi_a4.html <-- ja mowilem o tym ... ale jak widac juz rozsprzedane na czesci [br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 09:59 _________________________________________________ Xenon zamontowany, fotki na pierwszej stronie dla mnie kozak widocznosc nieporownywalnie lepsza wlozone sa HID`y 6000k ( takie jakie chcialem ) w soczewki polifotwe Valeo do tego postojowki diodowe.... teraz szukam H7 na diody biale ( zeby miec biale swiatla dlugie a nie zolte )
  9. mozesz tez zainstalowac wtyczke w firefoxie o nazwie: fast video download
  10. ladna ale ... jestes pewien ze masz glebe -60mm ? bo wyglada mi to bardziej na -30 lub -40mm ogolnie ladna jak bedziesz kupowal przednie swiatla to uwazaj zeby nie kupic lamp firmy SONAR. ogolnie auto na + wg mnie
  11. chlopaki nie odswierzajcie takich kotletow z przed pol roku .... skoro nic sie nie zmienilo .... patrzcie zanim napiszecie posta kiedy poprzedni zostal napisany. a tak na marginesie to ladna ta a4 ... i rns`ik-e ;]
  12. no ladniutka .... ale felgi wg mnie do wymiany na conajmniej 18" zeby jakos to wygladalo ciekawe jak bedzie z utrzymaniem czystosci na bialej skorzanej kierownicy opisz jakie opcje dokupiles w salonie audio chyba masz te same co kolega ktory wczesniej kupil b8
  13. Iverson popatrz na swoje ... dodaj kufer i masz to samo no do Wisly raczej nie pojade ale na jakis ogolnopolski letni zlot mysle ze skocze Spadam zawiezc koledze lampy oraz xenon i niech reza ( ja sie sam za to nie biore ) Mysle ze po weekendzie odbiore auto, porobie fotki i sie pochwale na forum .... bo jeszcze pare duperelkow mu dalem zeby zrobil
  14. Xenon in progress niedlugo fotki. Ostatnio trafila mi sie cala konsola srodkowa poliftowa z radiem pod 2 din ( czyli na rns-e ) i oczywiscie z klimatronikiem z funkcja grzania d*p.... lecz zabraklo pieniedzy bo kolega wolal za ten zestaw 1050zl
  15. najlepsze sportowe auto ... oprocz zondy i w dodatku od edo kozak
  16. to kup uzywke clariona lub alpine ewentualnie pioneer zagra napewno czysciej i lepiej niz ori concert
  17. ludzie zadowoleni sa z powerbassa chociaz jak dla mnie nie gra rewelacyjnie ( ale wez go pod uwage bo wielu sie podoba ) ja bym wybral glosniki firmy Tec ( kosztuja ciut ponad 300zl ) ( http://www.nokaut.pl/glosniki/glosniki-tec-xp-5-k.html )
  18. tak tylko glosniki z pelna zwrtonica sa duzo drozsze te co sa na allegro i pisze zwrotnica to tak naprawde zwykly filtr ktory odcina niektore tony na pelnej zwrtonicy mozesz duzo wiecej parametrow ustawic sokolnh te w drzwiach nie sa ani wysoko ani nisko tonowe ..... to sa glosniki sredniotonowe ;] dla przykladu glosnik wysokotonowy - znajduje sie u gory w drzwiach u gory w a4 ( a przewaznie na slupku przednim ) tzw tweeter/piszczalka glosnik sredniotonowy - znajduje sie w drzwiach na dole - 13cm/16cm glosnik niskotonowy - to np woofer 12" / 15" chrapusta - nazwij temat zgodnie z regulaminem, bo ten nic nikomu nie mowi: Np. jakie glosniki ze zwrotnica czy bez ? i po bolu
  19. zalezy ci na jakosci kup inne radio ... zalezy na wygladzie i spojnosci konsoli kup ori concerta
  20. wlanie wiem .... bo trzeba wejsc tam po sciezce .... powoli od strony glownej ... ale poszukajcie na tej stronie http://www.autokor.pl/ w dziale porady
  21. Iverson ale Dotz wcale nie jest gorsza firma niz OZ
  22. ladniutka ...... audi tez fajna
  23. 1 najlepsze .... 2 fajny wzor ale to podroby ozetow
  24. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    http://img444.imageshack.us/img444/9153/img1697jp5.jpg <-- tutaj tez drzwi maja inny kolor wiec watpie czy to zludzenie ... na dwoch roznych zdjeciach. puchatek27 pokaz lepiej swoja 535d kombi biturbo i inne bmki ktore miales w dziale inne marki - chetnie obejrze
  25. tukan nie dyskleksja tylko dysortografia ;] dysleksja obejmuje duzo wiecej niz robienie bledow a dysortografia obejmuje wlasnie robienie bledow w wyrazach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.