Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. ladniutka, jakie audio przekladasz z poprzedniej furki ? pokaz fotki wnetrza
  2. kup lepiej jvc za ok 1000zl jesli koniecznie chcesz miec kolorowy ekranik w radiu 1din bo te radia co o nich piszesz to sa nic nie warte .... one sa takie jak chinskie opony w porownaniu do markowych opon albo chinskie auta w porownaniu do audi
  3. podjedz do najblizszej profesjonalnej firmy car audio w twojej okolicy i pogadaj ... napewno ci to duzo pomoze
  4. ooo kurde ;P piekna i w dodatku pierwsza b8 na forum .... ile glosnikow masz teraz ? a ile ma Bang & Olufsen ? wiec felgi jakies bedziesz wkladac mam nadzieje ? ( 16" strasznie male sie wydaja do tej budy i kojarzy mi sie to troche jak taki ponton na malych kolkach/ 18" bylo by optymalnie do tej budy ) hehe bedziesz rezac czy gwarancja na to nie pozwala lub po prostu nie chcesz ?
  5. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ooo to spot podobny do poprzedniego .... mnie nie bylo w zg i teraz przez jakis czas nie mam auta bo troche w nim bedzie dlubane :| .... wiec moze wreszcie ustalmy spot na dalszy termin bo chyba nie kazdy czyta te posty bo znowu spotkac sie we dwoch to lipa .... wiec wpisywac sie kto chce spota: - ja - 150PS dalej dopisywac sie na liste i dopiero wtedy ustalimy termin .... !
  6. grippen jesli masz jeszcze takie za taka cene to wezme ....... pare ;]
  7. albo agro tuning ;D lub wiejski tuning jak kto woli
  8. co chcesz osiagnac ? po prostu dudnienie bez czystosci ? jesli tak to warto kupic ale ja bym inaczej wydal te pieniadze niz kupowac takie cos co ani nie gra czysto ani glosno tak naprawde o takie cos ci chodzi tak?: http://allegro.pl/item309350049_tuba_tonsil_sas_150.html
  9. car audio i NOS do tego te body i te aerografy profesjonalne spojlery dyfuzory progi i te ogromne alusy .... sory ja chlopaki zmieniam styl robie tak jak ON !!!! hahahah
  10. Iverson .... sprzedasz mi swoj grill ;P ? bo ci w aso to nic nie wiedza .... ostatnio pytalem o gril od s4 to mi powiedzieli ze kosztuje miedzy 218 a 320zl a wczoraj pytalem i powiedzieli ze kosztuje 350zl .... powiedz mi wiesz cos o tym czy byly grille s4 bez chromu na kratkach a tylko z chromowana obwodka ? dokupilem 6 pinow tak jak mowiles i mam 14 ( dzieki ! ) to co juz wszystko tobie doszlo do lamp ? rezasz na ten weekend ? ja juz wszystko mam hehe na weekend rezam a xenon widze kupiles ten co ja i raggaman ( widzialem na aukcji twoj nick ;p )
  11. to kup fele z oponami i sprzedaj te opony ... napewno ktos sie znajdzie zeby je kupic skoro maja gleboki bierznik ;] ( hah tylko nie sprzedawaj nikomu z forum bo ostatnio coraz wiecej o rozbitych a4 :/ ) i kup jakies uzywki 6-7mm markowe lub nowe jesli chcesz pozdro
  12. Nowak_zg odpowiedział(a) na Maxxx temat w Audi A4 B5
    ale moze kolega ma regulacje wysoklosci w obu tych co chce kupic od ang wersji ? .... ja np mam w obu z tym ze mam z s4 fotele ... a w poprzednich podstawowych tez mialem tylko w fotelu kierowcy... jedyny problem tak naprawde to chyba z pasami ?
  13. ... to jest polska firma czytaj dokladnie ze zrozumieniem..... i nie cytuj kawalka ! napisalem ze za cene 350zl kupuje sie chinskie shity.... lub inne nie markowe scierwa nie mowie ze to chinska firma .... [br]Dopisany: 07 Luty 2008, 23:11 _________________________________________________ tak ale placisz tez za testy na ktore firma przeznacza kupe siana ... i nie testujesz opon na sobie ! tylko masz pewnosc ze jadac 200km/h nie strzeli ci guma [br]Dopisany: 07 Luty 2008, 23:13 _________________________________________________www.opony.pl <-- tutaj znajdziesz dobre firmowe gumy w razsadnych cenach
  14. drozszy czynsz = wiekszy narzut na towar oraz moze bardziej znane firmy ..... ja zrobilem w malej firmie ktora tak naprawde dopiero raczkuje ale jak widac po democarze carmanii kuba zna sie na rzeczy i ja jestem w 100% zadowolony
  15. Nowak_zg odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    kupujesz go ? czy narazie myslisz i szukasz dalej ? masz jakies okreslone w glowie mody juz ? domyslam sie ze kultowego body nie zmienisz ? felgi zostaja ori ? jakas planowana moc ?
  16. czyli co chcesz zrobic 17" w chromie ? mam nadzieje ze nie chcesz robic dub style na 17 calowych felgach ? jaki rozmiar chcesz montowac ? wg mnie jesli chrom to 18" a jesli chrom robiony na dub style to 19" ( chociaz i tak wg mnie chrom pasuje bardziej do muscle carow i innych takich niz do niemieckich "panzerwagonow" ;]]] ) ps. moj kolega ma tzn black chrom na 16" bbs i juz mu z tylu odchodzi jak cos ale skoro chcesz chromy to popatrz tu jeszcze: http://www.chromy.pl/go.htm
  17. po cenie wnioskuje ze nie bedzie sie spiywac taka opona .... normalna dobra opona 225/45R17 cenowo zaczyna sie od ok 500zl w gore a za ceny typu 350zl wlasnie sie kupuje chinskie shity.... lub inne nie markowe scierwa ja bym omijal szerokim lukiem ....
  18. Watson dlatego ja polecam carmanie ... bo wiem jak mi kuba zrobil i wlasnie nie na komercyjnych firmach tylko raczej takich mniej znananych dla wiekszosci .... a co do radioodtwarzcza to wlasnie bym ja np szukal uzywki w przedziale 500-1000zl w zaleznosci od potrzeb bo tak naprawde podstawowe nowe modele za 500zl maja mala mozliwsc dostosowania dziweku do indywidualnych potrzeb dlatego ja np wybralem pionka deh-p7500mp
  19. chrom nie bedzie pasowac do a4 wg mnie .... polerka tak ... ale raczej delikatnej felgi ( bo masz niebieski jasny kolor ) wiec wg mnie czarno srebrne odpadaja :/ ja bym bral o jakims delikatnym wzorze ... wtedy bedzie najbardziej gustownie
  20. a moje cialko jest wiecej warto od twojego o zlotowke bo mi wyliczylo 31994zl nom ale ja tez ladnej eSki b5 nie kupie
  21. ok przed zakupem jednostki pokaz link na wszelki wypadek.... szukaj albo alpine albo clarion ewentualnie wysoki model pioneera - 7000/8000/9000 a i taka ciekawostka: radio alpine ktore u nas kosztuje 1400zl nowe w stanach nowe kosztuje 700zl ;] ( kolega bral ze stanow ) ide spac ;p
  22. A3 nie ma problemu hehe i tak niedlugo jade do Kuby ( szefa carmanii na sesje zdjeciowa mojej a4 i audio na jego strone ) wiec odrazu bym ci pokazal jak gra moje auto i czy spelnia twoje oczekiwania oraz czy chcesz np wiecej bassu jeszcze czy np zeby bylo glosniej ja mam tak ze dam np na 85% glosnosci i juz mi ciezko wysiedziec w aucie ( ludzie slysza wszystko przy zamknietym aucie w dosc duzym promieniu ) a zaden glosnik nie zacharczy nawet na chwile..... za 5000zl zrobisz chyba bardzo podobne audio do mojego ( ja mialem spory upust ;p.... i juz mialem jednostke sterujaca ) ale mysle ze gorszego miec nie bedziesz w 5000zl powinienes sie zmiescic w carmanii z tapicerem wygluszeniem okablowaniem robocizna czesciami itp zawsze jak cos moge pojechac tam z toba i bedzie wiadomo ze polecam zaklad ... to on tez napewno da jakis przyjemny upust dla ciebie zreszta to jest gosciu z ktorym sie latwo dogadac .... wiec jak cos to pisz na priv jesli bedziesz zdecydowany lub pytaj ogolnie: jednostka sterujaca szukac uzywki aha ... czas realizacji .... 7-10dni ( duzo rezania jest przy drzwiach bo trzeba panele z mdfu i zywicy wykonac a potem to otapicerowac tak samo slupki ) z Wawy do Zielonej Gory masz 400km a carmania jest w Sulechowie pod Zielona Gora
  23. nom efekt moze byc ciekawy ..... ciekawe tez czy bedziesz pierwszym w polsce ktory ma ledy w b7 ;P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.