Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[B5 AFN] moja kosa z niemiec
na zywo wyglada fajnie ten Intercooler robi wrazenie najpierw myslalem ze pod maska siedzi tam jakis potwor a tutaj tez AFN`ik pomodzony lekko a co do zderzaka .... mi sie podoba z tym IC za nim
-
konkurs klubowy VT
to ja napisze cos pod wzgledem modow jestem pelen podziwu dla pracy kezor1 masakra pieknie zrobiona z gustu podoba mi sie praca sokolhn i hajper2 ale ja w takich autach jestem monotematyczny i lubie tylko jdm ;] _________________________________________________ Kezor a te felgi w pracy kezor1 to mi pod Brabusa podchodza dobrze mysle nie ?
-
konkurs klubowy VT
ykk to sprostuj tutaj bo chyba juz nie da sie zmienic zdania
-
konkurs klubowy VT
bratpit mi tez ale skopiowalem link do obrazka i wkleilem i ja zobaczylem (pierwsza prace) _________________________________________________ co do mojego VT napisze co zmienilem: proponuje aby reszta tez tak zrobila tak dla formalnosci bo niektorych szczegolow sie nie zobaczy: Tuning poszedl w JDM style, - z przodu pomaranczowe amberki ( dla niewtajemniczonych kierunki ) - powiekszone wloty powietrza w zderzaku - maska pomalowana na czarny mat - felgi dotz`a - spora gleba - przyciemnione delikatnie boczne szybki - tarcze hamulcowe nacinane wentylowane + klocki brembo
-
konkurs klubowy VT
Kezor ale ja nic takiego nie mowie .... mowie ze jesli ja bym robil to bym zrobil jedna taka gustowna a druga w spoljerach niekoniecznie wszystko pasujace do calosci ( typu neony diody spojlery siatka itp ) _________________________________________________ ja nie widze pracy audia4s4 mozna glosowac na siebie ? )))) a tak serio to. pod wzgledem umiejetnosci kezor mnie zadziwiasz (bez wazeliny to mowie ;P) - zwlaszcza cabrio z civica podoba mi sie jeszcze praca sokolhn i hajper 2 tez jest niczego sobie
-
konkurs klubowy VT
tez bym zrobil dwie jedna ekstramalna ( wies tuning ) spojlery itp a druga taka jaka zrobilem na jdm :/ eh to czekam talib wszystko wrzuca tak ?
-
[B5 AFN] moja kosa z niemiec
witam dzisiaj widzialem na zywo ale nie zdazylismy pogadac na zlocie co do autka ledy kwestia gustu felga 18 fajny rozmiar ale wzor kwestia gustu (wyglada troche na stary model ;] ) rzeczywiscie cos nie tak z tym klimatronikiem zazdroszcze lampek poliftowych valeo ale brewek juz nie wielki + za pomalowane wszystkie dokladki szkoda ze tak padalo na tym lotnisku bo moglibysmy sie sprawdzic na 1/4 ;D ps. a gril mi sie podoba ps2. a co do wykresu to fajny ale tylko po chipie bo seria byla tragiczna poprost 10KM za malo i 30Nm prawie brakuje do serii :/
-
konkurs klubowy VT
oo teraz widze dla mnie jednak
-
konkurs klubowy VT
talib1990 Keżor temu winni a tak serio to niech ktos napisze czy bedzie to dzis czy lekkie opoznienie jak w polskim pkp
-
konkurs klubowy VT
eee juz 11.11 jest gdzie prace ;D ? prosze o pokaz moj pomysl to zeby wstawic prace tutaj na forum i podpisac 1) 2) 3) ..... I ankieta ktora praca najbardziej sie podoba
-
Moja była A4 2.5 TDI quattro Avant - RARYTAS !!!
jesli rzeczywiscie byla w idealnym stanie to sie oplacalo dac te 33 tys dla samych foteli recaro a gratis dostawalismy a4 z systemem bose, xenonami, 10x air bag oraz napedem Quattro, gwintem i dieslem pod macha ;D
-
Strefa Śmiechu
a teraz cos z serii debilny zart (niekoniecznie smieszny) ;] : idzie facet do lasu na grzyby... szuka szuka i nic :/ zdenerwowal sie chlopak i sie rozebral oraz powiesil swoje rzeczy na galezi i co powiedział ? rzeczywiście
-
Moja była A4 2.5 TDI quattro Avant - RARYTAS !!!
nigdybym nie sprzedal a4 gdybym mial fotele racaro takie jak w rs6 czy s3 w ogole ladna seria dobrze wyposazona miodna
-
Duży grill w B5
mi sie to akurat podoba mimo ze nie jestem za ekstramalnymi przerobkami takie cos wyglada jak dla mnie pozytywnie chociaz ja i tak bym wolal zwykla seryjna ..................RS4 ;]
-
Czy w silnikach 1.8t słychać świsty tak jak w TDI...
moze masz blow off ? ;> a tak serio to z tego co ja jezdzilem to nie slyszalem w 1.8t turbiny ale to ja moge byc juz gluchy od sluchania muzy moze masz inna turbawke (zmieniona) ? chociaz watpie chodzi ci o ciagly lekki swist przy przyspieszaniu ?
-
[B5 AWT]Mój Messershmitt.....!!!!!Czyli A4 The Best
pokaz wykres z hamownii zmiany ida w dobrym kierunku narazie ladna seria z miodnymi fotelami ps. i uprzedzam moderatorow zmien nazwe tematu na taka ktora jest zgodna z regulaminem bo ta nic nie mowi o twoim aucie
-
[A6 C5 ] Moja A6 Avant 2.5TDI z gwintem i na 18" !!!
dla mnie konkret dobra gleba i felga Mamowska troche juz oparzona ale pasuje do srebrnej budy do tego xenonik jedyne co bym zmienil to wywalil brewki oraz przyciemnil jeszcze przednie boczne szybki tez na lustro bo teraz tak troche dziwnie ale ogolnie pozytywnie
-
[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill
szczery opis zgadzam sie ze lexy i sonary do wymiany I plany masz bardzo dobre .... zawias wydech 17" i pakiet S :oklaski:
-
RS4 a EVO
mr fq400 i w ogole seria fq sa seryjnymi autami dostepnymi dla kazdego
-
[B5 AHU]!!! CZARNA PERŁA "DAJZEL" były mcmowóz !!!
obnizac a co tam ... nie jezdzi sie najgorzej (przynajmniej w lubuskim) pozatym ladna seria widze ze robisz ja delikatnie ( i dobrze) + za alutec`i ( dobra firma :gwizdanie: ) fajnie wyglada czekam na wiecej
-
[B5 AHU] Moja Ślicznotka A4
pokaz wnetrze i opisz ja cos bardziej co zamiarzasz / jaki wypas / historia chetnie poczytam(y) narazie ladna seria
-
RS4 a EVO
zalezy jakie evo zadne seryjne rs4 nie zrobi evo VIII MR fq400 albo nawet fq360
-
konkurs klubowy VT
czas na nadeslanie prac ? mi by pasowal jeden tydzien bo zapewne przysiade dopiero na weekend
-
konkurs klubowy VT
tez biore civica
-
[B5 1Z] Moje pierwsze Audi A4
galke polecam taka: http://www.galki.pl/image4/kszta005.jpg <-- mam u siebie i naprawde jest miodna podswietlana skorzana koszt na allegro 89zl z dowolnym napisem ja mam napis "Audi A4" i cos w tym stylu polecam http://www.galki.pl/image4/galery001.jpg <-- tutaj masz pokazane jak swieci powodzenia w modach i gromadz szybko gotowke na mody do Audiczki bo warto