Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. na zywo wyglada fajnie ten Intercooler robi wrazenie najpierw myslalem ze pod maska siedzi tam jakis potwor a tutaj tez AFN`ik pomodzony lekko a co do zderzaka .... mi sie podoba z tym IC za nim
  2. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    to ja napisze cos pod wzgledem modow jestem pelen podziwu dla pracy kezor1 masakra pieknie zrobiona z gustu podoba mi sie praca sokolhn i hajper2 ale ja w takich autach jestem monotematyczny i lubie tylko jdm ;] _________________________________________________ Kezor a te felgi w pracy kezor1 to mi pod Brabusa podchodza dobrze mysle nie ?
  3. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ykk to sprostuj tutaj bo chyba juz nie da sie zmienic zdania
  4. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    bratpit mi tez ale skopiowalem link do obrazka i wkleilem i ja zobaczylem (pierwsza prace) _________________________________________________ co do mojego VT napisze co zmienilem: proponuje aby reszta tez tak zrobila tak dla formalnosci bo niektorych szczegolow sie nie zobaczy: Tuning poszedl w JDM style, - z przodu pomaranczowe amberki ( dla niewtajemniczonych kierunki ) - powiekszone wloty powietrza w zderzaku - maska pomalowana na czarny mat - felgi dotz`a - spora gleba - przyciemnione delikatnie boczne szybki - tarcze hamulcowe nacinane wentylowane + klocki brembo
  5. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Kezor ale ja nic takiego nie mowie .... mowie ze jesli ja bym robil to bym zrobil jedna taka gustowna a druga w spoljerach niekoniecznie wszystko pasujace do calosci ( typu neony diody spojlery siatka itp ) _________________________________________________ ja nie widze pracy audia4s4 mozna glosowac na siebie ? )))) a tak serio to. pod wzgledem umiejetnosci kezor mnie zadziwiasz (bez wazeliny to mowie ;P) - zwlaszcza cabrio z civica podoba mi sie jeszcze praca sokolhn i hajper 2 tez jest niczego sobie
  6. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    tez bym zrobil dwie jedna ekstramalna ( wies tuning ) spojlery itp a druga taka jaka zrobilem na jdm :/ eh to czekam talib wszystko wrzuca tak ?
  7. witam dzisiaj widzialem na zywo ale nie zdazylismy pogadac na zlocie co do autka ledy kwestia gustu felga 18 fajny rozmiar ale wzor kwestia gustu (wyglada troche na stary model ;] ) rzeczywiscie cos nie tak z tym klimatronikiem zazdroszcze lampek poliftowych valeo ale brewek juz nie wielki + za pomalowane wszystkie dokladki szkoda ze tak padalo na tym lotnisku bo moglibysmy sie sprawdzic na 1/4 ;D ps. a gril mi sie podoba ps2. a co do wykresu to fajny ale tylko po chipie bo seria byla tragiczna poprost 10KM za malo i 30Nm prawie brakuje do serii :/
  8. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    oo teraz widze dla mnie jednak
  9. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    talib1990 Keżor temu winni a tak serio to niech ktos napisze czy bedzie to dzis czy lekkie opoznienie jak w polskim pkp
  10. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    eee juz 11.11 jest gdzie prace ;D ? prosze o pokaz moj pomysl to zeby wstawic prace tutaj na forum i podpisac 1) 2) 3) ..... I ankieta ktora praca najbardziej sie podoba
  11. jesli rzeczywiscie byla w idealnym stanie to sie oplacalo dac te 33 tys dla samych foteli recaro a gratis dostawalismy a4 z systemem bose, xenonami, 10x air bag oraz napedem Quattro, gwintem i dieslem pod macha ;D
  12. a teraz cos z serii debilny zart (niekoniecznie smieszny) ;] : idzie facet do lasu na grzyby... szuka szuka i nic :/ zdenerwowal sie chlopak i sie rozebral oraz powiesil swoje rzeczy na galezi i co powiedział ? rzeczywiście
  13. nigdybym nie sprzedal a4 gdybym mial fotele racaro takie jak w rs6 czy s3 w ogole ladna seria dobrze wyposazona miodna
  14. Nowak_zg odpowiedział(a) na Hauzer temat w Audi A4 B5
    mi sie to akurat podoba mimo ze nie jestem za ekstramalnymi przerobkami takie cos wyglada jak dla mnie pozytywnie chociaz ja i tak bym wolal zwykla seryjna ..................RS4 ;]
  15. moze masz blow off ? ;> a tak serio to z tego co ja jezdzilem to nie slyszalem w 1.8t turbiny ale to ja moge byc juz gluchy od sluchania muzy moze masz inna turbawke (zmieniona) ? chociaz watpie chodzi ci o ciagly lekki swist przy przyspieszaniu ?
  16. pokaz wykres z hamownii zmiany ida w dobrym kierunku narazie ladna seria z miodnymi fotelami ps. i uprzedzam moderatorow zmien nazwe tematu na taka ktora jest zgodna z regulaminem bo ta nic nie mowi o twoim aucie
  17. dla mnie konkret dobra gleba i felga Mamowska troche juz oparzona ale pasuje do srebrnej budy do tego xenonik jedyne co bym zmienil to wywalil brewki oraz przyciemnil jeszcze przednie boczne szybki tez na lustro bo teraz tak troche dziwnie ale ogolnie pozytywnie
  18. szczery opis zgadzam sie ze lexy i sonary do wymiany I plany masz bardzo dobre .... zawias wydech 17" i pakiet S :oklaski:
  19. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    mr fq400 i w ogole seria fq sa seryjnymi autami dostepnymi dla kazdego
  20. obnizac a co tam ... nie jezdzi sie najgorzej (przynajmniej w lubuskim) pozatym ladna seria widze ze robisz ja delikatnie ( i dobrze) + za alutec`i ( dobra firma :gwizdanie: ) fajnie wyglada czekam na wiecej
  21. pokaz wnetrze i opisz ja cos bardziej co zamiarzasz / jaki wypas / historia chetnie poczytam(y) narazie ladna seria
  22. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    zalezy jakie evo zadne seryjne rs4 nie zrobi evo VIII MR fq400 albo nawet fq360
  23. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    czas na nadeslanie prac ? mi by pasowal jeden tydzien bo zapewne przysiade dopiero na weekend
  24. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    tez biore civica
  25. galke polecam taka: http://www.galki.pl/image4/kszta005.jpg <-- mam u siebie i naprawde jest miodna podswietlana skorzana koszt na allegro 89zl z dowolnym napisem ja mam napis "Audi A4" i cos w tym stylu polecam http://www.galki.pl/image4/galery001.jpg <-- tutaj masz pokazane jak swieci powodzenia w modach i gromadz szybko gotowke na mody do Audiczki bo warto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.