Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. zabic to malo wspolczuje i wiem jak sie mozna wkurw*c poszlo z AC ? mozesz rzucic jako ciekawostke ile nowe wg serwisu kolega kiedys za lusterka ori m3 w e46 cabrio dostal wycene ok 4000zl jesli dobrze pamietam
  2. Flyer heh tez tak myslalem ale popatrz na ceny czesci na allegro tarcze klocki / zawias etc... ceny w sumie podobne jak w audi w wiekszosci przypadkow a po co mi ? nie wiem... wkrecila mi sie najbardziej patrzac na cena/jakosc z powyzej wymienionych [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 18:47_________________________________________________ Lans, bałns itd. Ale przecież on tylko reza, nie jeździ, to i serwisować nie będzie musiał Nowak ma ostatnio dziwne pomysły jak nie nakulalem juz prawie 10 000km tt .... haha wiecej stala i byla rezana niz jezdzona teraz przynajmniej wszystko jest tip top ps. czemu dziwne pomysly ostatnio ?[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 18:49_________________________________________________ tak ta juz widzialem / dzwonilem jest do oplat / brak ksiazki serwisowej i obojetnie czego co potwierdzi przebieg ma fotele komfort i duza navi / na podlokietniku widac dwa przyciski ( brakuje jednego srodkowego od wentylacji foteli ) ( ten gorny to grzanie d*py a dolny to masaz ) diesla nie chce ... bo 730d slabo jedzie / 740d sie boje bo to BiT i juz wcale tez nie jest oszczedne wiec wole bene ;p pozatym wbrew obiegowej opinii 730d i 740d nie sa takie bezawaryjne 735i ... pali tyle co 745i bo to tez v8 ... a ma mniej kunia wiec najrozsadniejszy wybor to 745i (najlepiej po marcu 2003) ( wtedy zmienili zmieniarke cd na dvd (obok schowka pasazera)... i poprawili troche dupereli ) tym bardziej ze 745i sa przewaznie lepiej wyposazone niz 730d i 735i
  3. na ta chwile tak jak aju wkleil parenascie postow wczesniej szukam bmw e65 2002-2004 745i benzyna ( na ta chwile to na 99% takie auto chce kupic ) postaram sie znalezc zadbana sztuke ktora ma duza navi ( byly z mala tez ), fotele komfort, uchwyty na kubek ( duzo sztuk nie ma ), grzanie d*p... fajnie by bylo jakby byla wentylacja w fotelach i masaz ( tez w miare sporo sztuk to ma )... kolor raczej obojetny... wiem ze mozna trafic zadbana sztuke w dobrych pieniadzach. moze byc delikatnie uderzona ( np maska czy drzwi lub blotnik albo lampa i grill ... cos takiego ) chociaz lepiej zeby nie byla od jakiegos czasu czytam na forach o tych autach i powiem ze to dobre auta ktore wcale nie sa koszmarnie drogie w utrzymaniu ... maja dwie glowne wady: przekladnia szybko sie sypie ( regeneracja ), wycieki z silnika ... diesla nie biore pod uwage nawet. moze byc long lub nie spalanie 745i wyglada tak: miasto toczenie sie - 15L miasto normalna jazda taka jak wszyscy 16-17L trasa normlanie 12L m3 za drogie jeszcze :/ m5 .... za stare juz chyba s4 b6 ... tez fajne ale jednak ciut za drogie s6 c5 ... za stare juz tak jak m5 ( chodzi o bude ) e60 ... za drogie jesli szukac normalnie wyposazonej ... a w m-pakiecie to masakra w ogole cl500 fajny ale tez drozszy niz e65 i jakos boje sie uzywanych mercedesow 350z ... 2 osobowy cls... marzy mi sie ale ciagle bardzo drogi ( nie moje progi ) a8 d3 4.2 ... ciagle drogie (((( droga eliminacji z tych aut zostalo mi tylko e65 ( sensowny egzemplarz raczej zadbany mozna wyrwac za 45 000zl ! lub do oplat ponizej 40 000zl lekko uderzony ( leciutko ) co dla mnie nie jest problemem ). za 50 000zl nie ma problemu ze znalezieniem zadbanego egzemplarza z poczatku produkcji.
  4. http://www.joemonster.org/art/14098/Ale_brzydale_
  5. raczej na ta chwile przewiduje masowy lincz jakbyscie sie dowiedzieli co na ta chwile planuje po sprzedazy i czego szukam od jakis 2 tyg
  6. tt powoli na sprzedaz .... jakby ktos szukal tete to polecam sie w tym sezonie cena ok 35 000zl ( wymieniony rozrzad / hamulce ori 4 tarcze ate 4 klocki nowe/ nowe sprzeglo sachs / cale nowe przednie zawieszenie ( gumy,drazki, itp ) / zawias h&r audio warte wraz z zabudowa ponad 10 000zl / nowa sekwencja z wysokiej polki ( MJ (kazdy osobny) + Stag300+4 + Scorpion ST ) / skora na desce rozdzielczej / podsufitka w skorze/ boczki przerobione w skorze / fotele skorzane / grzane d*py / klimatronik/ asr / czarny dach / czarna dokladka / grill od 3.2 v6 / zabudowa bagaznika w skorze i materiale / felgi porsche 19" letnie / felgi 17" ori audi zimowe. ori przebieg 129 000km ( zrobilem nia 10 000km / nic sie nie psuje / sprzedaje bo chce inne auto ) wszystkie czesci maja maks 10 000km ( te ktore wymienilem ) wiekszy opis na 1 stronie AUTO DALEJ JEST W UZYTKU WIEC PROSZE NIE ZAMYKAC TEGO WATKU [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 15:02_________________________________________________ps. nie spieszy mi sie z ta sprzedaza dlatego nie wystawiam jeszcze auta na allegro...
  7. http://www.autokrata.pl/artykul/volvo-zaliczyo-porak-roku-8520
  8. na polskiej jezdzie 99% to wiesniaki bez gustu dlatego im sie podboa... zawsze pisza "super fura... wpadnij do mnie" ;] a co do lusterek w a4 b5 to mam fajne foto w rs4 b5 i lusterka z octavii II Uploaded with ImageShack.us
  9. mialem takie wentyle i oddalem za darmo ;] jak dla mnie za duzo rypania z tym wkrecaniem przedluzki
  10. ale kozak nie dosc ze dtm to jeszcze dzwiek v8
  11. dodaj te fotki jeszcze do pierwszego posta bo tak bylo na poczatku... jak kupiles
  12. no i sie mylisz bo to nie sa oryginalne z porsche tak naprawde tylko sa to felgi do porsche ktore produkuje RH model AH Turbo czyli: RH AH Turbo ( rozstaw 5x130 - do porsche )
  13. Nowak_zg odpowiedział(a) na cac temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nikt sie nie czepia karbonu.... napisalem tylko ze to nie ori ( bo kolega w pierwszym poscie napisal ze ma carbon z rs4 ) po prostu wyprowadzilem go z bledu.... chyba lepiej zeby wiedzial niz zyl w nieswiadomosci nie napisalem ze wyglada zle wrecz przeciwnie napisalem ze jak na samorobke to wyglada dobrze nastepnym razem czytajcie ze zrozumieniem...
  14. Nowak_zg odpowiedział(a) na cac temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jak nie jestes czegos pewien to nie opowiadaj bzdur, tak sie sklada ze jezdzilem "eska" ktora znajomy kupil a salonie w us i jakos nie miala ani zoltej ani niebiejskiej nitki.... ponadto nie mam zamiaru przeprowadzac dochodzenia; listwy maja nr vag i logo audi, sa carbonowe i zaje...scie wygladaja, wiec guzik mnie obchodzi czy maja niebieska zolta czy rozowa nitke... kolego super ze jezdiles eska ... ale skoro ona tez nie miala nitek niebieskich w przeplocie to tez nie byl ori carbon ( chociaz mysle ze miala a ty na to nie zwrociles uwagi ) a listwy maja numer dlatego ze ktos nalozyl carbon na zwykle ori listwy ( topor to juz wyjasnil ) i jestem tego pewien co pisalem i nie opowiadalem bzdur a jedynie cie uswiadomilem ze ta super cena nie wziela sie z nikad wiec bzdura tutaj jest to co napisales w pierwszym poscie a juz zmieniles "carbon rs4" a teraz juz jest "Carbon" wiec nie pisz do mnie ze opowiadam bzdury ... po prostu ci napisalem co masz w aucie naprawde. chyba lepiej wiedziec niz zyc w przekonaniu ze ma sie ori carbon. podsumowujac nitka niebieska w przeplocie - s4 nitka zolta w przeplocie - rs4 brak nitki w przeplocie - samorobka
  15. Nowak_zg odpowiedział(a) na cac temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie dziwne ze w przyzwoitych pieniadzach bo to nie jest ori carbon .... ori carbon z rs4 ma zolta nic ori carbon z s4 ma niebieska nic a ty nie masz zadnej nici ... wiec jest to dobrze wykonana samorobka co z reszta mozna tez poznac bo nie masz znaczka quattro na listwie przed pasazerem[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 21:59_________________________________________________ <-- tutaj widac o co chodzi ( wiem ze to nie carbon z s4 ani rs4 ) ale widac niebieska nitke w przeplocie wlasnie taka nitke ma carbon z s4 b5 a zolta nitke ma carbon z rs4 b5
  16. Nowak_zg odpowiedział(a) na Reggi temat w Inne marki
    dobra usprawiedliwiam cie z tej ( wiekszej ) gleby .... ale tylko czasowo do tematu powroce
  17. kozacko wyglada. .... jedyne czego mi brakuje to to na co czekasz : dystanse / ciut nizej przd / zaslepka od sprysku gratuluje
  18. Nowak_zg odpowiedział(a) na Reggi temat w Inne marki
    Przód mógłby być ciut niżej..ale nie ma co wybrzydzać no ciut... jakies 4-5 cm :gwizdanie: ale ogolnie jak na "oplywowegofalusa" wyglada ok tylko motorownia by sie tam przydala ktora by pasowala do wnetrza -> 1.8 169KM
  19. a ile twoja dokladnie wazy na wadze ? jestem ciekaw ile wazyl pastuch ten r36 ....
  20. druga odpowiedz juz tez znalazlem ;p
  21. miron jaki najlepszy czas wykreciles ? i jak poszlo z tym passatem kombi r36 ?[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 09:29_________________________________________________ a juz widze ;p
  22. to ja tez jutro przyjade ze swoimi fotkami z rothenburga
  23. grubo wyglada dobry mod ale teraz wg mnie fela musi isc w grafit

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.