Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
wg mnie najlepsza koncowka do b5 to ta z octavii II 2.0TDI RS 170KM
-
Pytanie o silnik w Jaguarze XF
ten mocniejszy to napewno nowa kostrukcja chyba 275KM ma jesli sie nie myle i jest stosowany narazie tylko w jaguarze[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 14:49_________________________________________________http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=1740
-
[B6 AVF] Body kit S4 1,9 180KM
ale baloniaste opony ... co to za rozmiar opon i ile cali szerokosci ma ta felga ? bo opona wydaje sie za szeroka do felgi mi to wyglada na 17" 7j i opone 235/45R17 zgadlem ?
-
Laguna 1.9 dCi 120KM - wasze doświadczenia
to sie zatrudnij w serwisie alfy :gwizdanie:
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
szczerze ... poracha ta koncowka do b5
-
Spocik Lubuski :)
moze by tak lotnisko w przylepie ? [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 17:03_________________________________________________albo nie ... pomylilo mi sie chcialem wziac grilllllla i kielbaski ;p; ale zapomnialem ze zima jest
-
Laguna 1.9 dCi 120KM - wasze doświadczenia
aju masz fotki tego francuza ? kolega ma lagune II 2002r od nowosci kupiona w salonie ... full wypas w benzynie 2.0 ( no wlasnie to ten + ze benzyna ) i jeszcze nic sie nigdy nie zepsulo przez 8lat .... ale ja bym laguny II nie kupil bo troche slyszalem ... kuzynka kupila poliftowa lagune II i chce sprzedac mimo ze full wypas to kupuje teraz chyba bmw e90 odechcialo im sie francuzow bo ciagle w serwisie jest z jakas pier**la.... ktora sporo zawsze kosztuje
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
najlepiej to walczyl Kostecki kozak na ringu i poza
-
Spocik Lubuski :)
Nowek ... ok spoko termin mi pasuje ? jak innym ? miejsce ? proponuj(cie)
-
Spocik Lubuski :)
nie czytacie glownego posta... napisalem zeby pisac kiedy pasuje wam wiekszy spot nikt nie pisze... wiec ja tez nie proponuje i mam wyjebane. bo tak najlatwiej
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
"Wersja 3.0 V6 kompressor dostępna będzie niestety dopiero od stycznia 2010 - to było moje pierwsze pytanie jakie zadałem." wypowiedz elba z racingforum[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:15_________________________________________________ hm dziwne po zg jezdzi a5 sportback.... powiem ze malo sie rzuca w oczy... mysallem ze jest bardziej kozacki
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
z tego co wiem to juz nie ma silnika 4.2 v8 w s5 tylko jest wlasnie montowany 3.0T 333KM w s5 bylo mowione nawet o tym od poczatku produkcji s5 ze silnik 4.2 v8 bedzie zastapiany niedlugo 3.0T dlatego nawet w watku u Elba pisalem czy 4.2 bedzie kupowac czy juz 3.0T dziwne ze na stronie audi jeszcze tego nie ma .... http://www.racingforum.pl/lofiversion/index.php?t59511.html sory za ot
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
chetnie bym jeszcze zobaczyl s5 elba z twoja s4 .... ( http://www.a4-klub.pl/smf/inne_2009_s5_42_v8_fotki_str_6-t76914.0.html ) jego s5 niby takie szybkie .... fajnie by bylo zobaczyc jakies porownanie bo wkoncu s4 i s5 ( te z 3.0T ) to te same auta tak naprawde a elb ma 4.2 v8 i podobno objezdza rs6
-
Spocik Lubuski :)
balot ... to nie jest prawdziwa aukcja. tylko pseudo zacheta. nie kupisz jej nawet za ta cene bo na otomoto nie ma kup teraz. nieraz sie pojawiaja takie bezsensowne aukcje z autami w smiesznych cenach
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
hehe ok pozdrowie mam fotke ale zrobilem z lampa i strasznie dziwnie wyszly kolory pozatym wnetrze w kurzu .... i boczki jeszcze nie poskladane. wrzuce pelne fotki jak bedzie czyste i dokonczone juz [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 18:01_________________________________________________ Chudy ;>
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
mam nadzieje ze nie nawiewy gorne byly przypasowane i jest ok ... pozostaje wlozyc ja do auta mysle ze nie bedzie problemow bo ta skora jest w sumie cieniutka wyjecie zajelo niecale 45minut .... zaraz jade ja z kolega wlozyc ( poszlo tak szybko bo kolega przekladal angliki i sprawnie mu to szlo ) wiec jade ---->[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 09:24_________________________________________________ps. na dniach powinny dojsc dystanse do kol 5x130->5x100 20mm x4[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 09:24_________________________________________________deska zamontowana
-
Spocik Lubuski :)
nudy brak spotow a u mnie brak auta przez to ze rezam ;0 pogoniles a4 ? ja sie pytalem ale nikt nie chcial
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
jako tako jezdzic bedzie w nastpenym tygodniu a kiedy bedzie lepiej pocinac ... to nie wiem jak uzbieram pare tys zl i wtedy dlubne silnik[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 19:47_________________________________________________ps. dodalem jeszcze jedna fotke na gorze str 22 juz sa 2 ... jedna pokazuje szwy a druga cala deska
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
hehe warto ani to ani to... chcialem przez jakis czas monitor ale stwierdzilem ze zbedny bajer .... a poduchy i tak nie ma bo nie wystrzelilaby przez skore
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
obszycie deski prawdziwa skora + robocizna = 650zl
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
bo to pedalskie i kobiece auto jest ..... w serii na poczatku jak nia jezdzilem to sie tak smucilem ze nie mam juz a4 ze szok .... w srodku ciasno.. jak w puszce, widocznosc zerowa, mala powierzchnia szyb i w ogole jakos ciemno tak.... po sciemie szyb jeszcze ciemniej ale ze wszystkiego prawie sie da zrobic cos fajnego ( chociaz nie wyobrazam sobie tuningu citroena c5 i innych temu podobnych wynalazkow ) i tt okazala sie wg mnie wdziecznym materialem do modyfikacji ja tez sie nie moge doczekac jak zaloze 19" i kupie gwincik a wtedy bede mogl na spokojnie dlubac silnik
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
mierzonego nigdy nie mialem, ale pare razy stawalem ze zmierzonymi autami ktore mialy bardzo dorze ponizej 5 ( np: mocno nadlubane evo ) i nie wypadlo tak zle do 100 wiec oceniam na wysokie 4 .......... 4,8 cos w tych granicach , ale potem widomo ze bys odjechal pojemnosc i Nm jednak zrobia swoje .Jak bedzie okazja chetnie sprawdze. calkiem prawdopodobne kolega ma seryjne subaru impreze wrx sti sprt 2.5L 320KM ( seria ) i katalogowo to ma 4.8s wlasnie
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
prace juz naprawde sa na ukonczeniu mysle ze jutro max pon lub wtorek odbiore auto.... deska obszyta prawdziwa skora profi robota ( tutaj fotka ) jutro o 10:00 montaz deski
-
Spocik Lubuski :)
czytac glowny post ! KIEDY WAM PASUJE ! pisac !!! RAAAUSSS !!!
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
oczywiscie w niemczech no i przydaloby sie klasyczne 1/4 mili