Treść opublikowana przez tomcrack27
-
Mokra podloga pod dywanikiem kierowcy
temat juz byl poszukaj na forum
-
Lekka rdza co i jak teraz?
ja mialem tez rdzawe nadkole i malowalem caly element
-
Dokładki zderzaka, daszek
ja jak mialem b5 to kupilem sobie daszek z allegro (laminat) i jak go przymierzylem to stewierdzilem ze go nie zamontuje bo naprawde trzeba byloby nad nim duzo popracowac,ale sprzedawca opisal ze tylko przykleic i jest super,ale tak nie bylo
-
Nie działa parktronic
prosze tu mala lektura z obrazkami http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-czujnikow-parkowania-parktronica-tyl-69720/
-
Nie działa parktronic
z tylu w boczku
-
tryb awaryjny? 1.9 TDI
mi sie tez w tym miejscu poci i u mego brata i kolegi i smigamy bez zadnych problemow.zajmij sie lepiej sprawdzeniem turbawki i tego czujnika
-
tryb awaryjny? 1.9 TDI
kolego najpierw musisz zrobic skana.ale moge ci powiedziec na poczatek zebys sprawdzil dolot.jesli dolot jest szczelny to stawial bym na czujnik N-75 albo lopatki sie zapiekaja w turbawce
-
Nie działa parktronic
jak masz parctronik z tylu to nie bedziesz mial zadnego guzika a jezeli nie dziala to podlacz auto pod kompa i sprawdz
-
Nie wyłączające się podświetlenie/Teraz już nie działające
sprawdzales vagiem?
-
ESP Kiedy jest włączone?
Bo masz jakiś błąd i czasem wywali kontrolke a po ponownym uruchomieniu jest już ok.też czasem tak mam
-
gwaltowne zgaszenie rozkreconej turbiny
pierwszy raz slysze o takim przegladzie a wracajac do tematu jezeli ci takowy diagnosta paluje jakis czas silnik i zaraz go gasi to faktycznie moze to bardzo wplynac na turbine
-
Czy te opony są dobre?
dokladnie to sa jedne z lepszych opon
-
Diagnostyka zawieszenia.
koncowki drozka
-
1.8t 190km dwumas czy coś innego?? Uczucie braku przyczepności przy dodaniu gazu
kolego jak kupisz uzywke to nie bedziesz wiedzial w jakim stanie jest i za ile czasu ci padnie znowu
-
Kontrolka poziomu oleju po 8500 km
ja dolalem 0,5 l i bylo troszke ponad polowe na bagnecie
-
Kontrolka poziomu oleju po 8500 km
mi trzy miesiace po dolewce oleju tez sie kontrolka zaswiecila to dolalem ile trzeba i jezdze juz bez problemow sporo czasu.moze jak dolejesz tez bedziesz mial spokoj,wiadomo od czasu do czasu trzeba dolac bo autko tez nie pierwszej mlodosci
-
Dokładki zderzaka, daszek
jezeli chodzi o te imitacje listw to temat byl obszerny i nie ma porownania do orginalu.wiadomo ze za ori musisz wylozyc troche siana,ale za to jak ladnie wyglada.a te podrobki z allegro po malowaniu to marszcza sie jak skora na waclawie
-
Zaczep wycieraczki-problem
masz chyba nie te wycieraczki co trzeba.normalnie powinno wchodzic i sie zatrzasnac bez zadnego problemu
-
Woda po przejechaniu 200 km w błocie pośn.
musisz posprawdzac wszystkie odplywy bo jak tam cos przymarzlo to dlatego masz mokro w srodku
-
Dokładki zderzaka, daszek
Kup sobie lepiej orginal to będziesz miał pewność że wszystko pasuje i będzie to jakoś wyglądało.w dziale sprzedam kolega miał na sprzedarz.ja kupiłem orginal i jestem zadowolony
-
Navigacja do b6 1 Din
Z tego co wiem to Peiying nie za fajnie gra.Polecam Kenwood.
-
przeróbka z ori xenon na BI xenon
wlaczajac sie do tematu-kolego Giede to wcale nie trzeba miec wiazki od bixow?wystarczy jak sie ma od xenonow i zmieniamy lamy tak?
-
1.8t 190km dwumas czy coś innego?? Uczucie braku przyczepności przy dodaniu gazu
no niestety....a ile juz masz kilometrow nalatane???
-
1.8t 190km dwumas czy coś innego?? Uczucie braku przyczepności przy dodaniu gazu
znajomy mial podobny problem co ty i po wymianie dwumasa minelo i smiga bez problemu
-
Składanie lusterek + ryglowanie drzwi
Jeżeli chodzi o zamykanie drzwi po przekroczeniu 20 km to zmieniasz kodowanie vagiem.gdzieś jest to na forum a jezeli chodzi o składane lusterka to możesz nie mieć takiej opcji,trzeba wtedy zmienic silniczki w przednich drzwiach z taka funkcja.uzyj szukajki ktoś już opisywal na forum cały proces