Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miszcz_kierownicy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy

  1. No ok. Wiem który to jest pierwszy pin. Ale u mnie nie widać który kabel idzie do którego pinu bo cała wiązka wchodzi w kostke i tam się dopiero rozdziela, a tego juz nie widac. Dlatego proszę o kolor kabelka
  2. Panowie Dzisiaj zainstalowałem manetkę i oczywiście swieci się kontrolka sprysków. Zmasowałem kabelek przy wtyczce niebieskiej Czyli wychodzi na to że nie ten kabel co trzeba Może mi ktoś podać jaki kolor ma kabel do zmasowania? U mnie przy wyczce nie widać który idzie do pierwszego pinu Zmasowałem żółty z białym paskiem
  3. I kupiłem na aledrogo komplet za sto złotyszy Bez żadnej ryski
  4. Nie chodzi o problem z kasą... tylko ciężko coś znaleźć na necie. Tempomatu nie odpuszcze bo mam zakupiony A co do plastików to mam te gówniane, jakiegoś nadzwyczjnego przebiegu nie mam bo 200tys a się dziadostwo ściera
  5. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Pozdrawiam
  6. Czyli wystarczy dolną kupić pod tempomat Nie posiadam za wielkich zdolności manualnych to się za to raczej nie zabiore bo tylko lipa z tego wyjdzie Jeszcze jedno pytanie...a mianowicie który symbol oznacza że dana obudowa jest pod tempomat? Bo w internecie znalazłem np 8E0 953 512 H Sorry że tak d...e truje
  7. Czyli wystarczy dolną kupić pod tempomat Nie posiadam za wielkich zdolności manualnych to się za to raczej nie zabiore bo tylko lipa z tego wyjdzie Jeszcze jedno pytanie...a mianowicie który symbol oznacza że dana obudowa jest pod tempomat? Bo w internecie znalazłem np 8E0 953 512 H
  8. Dziękuję bardzo A czy można zamówić tylko dolną a zostawić górną bez tempo? Obejdzie się wtedy bez cięcia? Wejdzie wtedy manetka od tempomatu?
  9. Witam Czy numery 8K0 953 515, 8K0 953 516 to numery obudowy (górnej i dolnej) kolumny kierowniczej do B6 pod tempomat?
  10. Jak masz auto na pompie to pewnie lej zwykłego. Ja tam lubie wypić coś dobrego to i dlaczego moja audica ma być gorsza
  11. A wielkość dekielków 5-cio biegowych i 6-cio jest taka sama?
  12. Ja tam nie kombinuje i jeżdże tylko na Vervie. Moje auto jeszcze NIGDY odkąd je użytkuje nie widziało żadnego BIO czy tam EKO diesla także nie mam porównania czy lepiej czy gorzej jeździ na tych wynalazkach
  13. Eeee to lipa, myślałem że się obędzie bez zdejmowania. Dzięki za info
  14. Pany jak w temacie... czy można wymienić same przyciski do otwierania szyb i te co służą do blokowania drzwi? Jak można to prosiłbym o nr tych przycisków. Dodam że otwieranie szyb tylko na przód Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz
  15. Nie występuje u mnie podobne zjawisko przy maksymalnym skręcie, obojętnie czy to w lewą jak i w prawą stronę
  16. A jak zamocowałeś nowy dekielek jak ci otwory nie pasowały?
  17. Chciałem sprawdzić czy mam ori ks servisową
  18. 5 dyszek :gwizdanie:
  19. Chłopaki, a dekielek z oznaczeniem biegów na gałce ma taki sam rozstaw zaczepów w wersji 6-cio i 5-cio biegowej? Wystarczy ściągnąć dekielek z gałki 5-tki i założyć do 6-tki? Czy są jakieś z tym problemy?
  20. Chłopaki, Gdzie w Koszalinie można obszyć kiere skórą? Możecie polecić jakiś zakład. Nie szukam ludzi co w garażach robią tylko jakieś zakłady żeby w razie czego mieć jakąś gwarancje. Na necie znalazłem: http://www.tapicer.koszalin.pl/kontakt.php <- nie obszywają :angry http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=208463.msg2452506;boardseen#new <= ja juz sprawdziłem historia zgadza się z ks. servisową, koszt nie duży a uspokoi człowieka
  21. Leje ten sam i jest spoko
  22. Pracuje w drogownictwie i przestojów nie widać póki co. Ale po 2013 będzie bida z nędzą bo dopłaty Unijne się kończą Szał budowlany się skończył ale krzywdy nie ma
  23. Pany... a jaki jest koszt wymiany rozrządu w ASO? Chodzi mi mniej więcej robocizna + częsci
  24. To wymień same gumy z wycieraczek
  25. na MZK mają długo czynne. Chyba do 21-22 codziennie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.