Treść opublikowana przez Motor
-
1.9 Di -> Ostrołęka
Zakup z głową :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO jak ja bym miał B6 to tez bym sobie HEXIORA sprawił
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
Pier...samoobronę Trzeba pędzić do niej niech wprowadza w życie tę Kiełbase wyborczą
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
Realna jest DIETA posła..reszta to jego dobra wola niestety
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
W Warszawie nie mieszkasz, wiec na pewno nie mozesz na niego zaglosowac. Poza tym glosuje sie na partie, na jej program, a osoby na liscie to tylko dodatki do tego wyboru. To ja głosuje na ludzi bo program partii to TEORIA.
-
[B5 AFN] pytanie owymiar opon a zawias..
Jak masz zawiesznie nieoryginalne to wytłucze się i na 15'' bardzo szybko. Czy 16'' czy 17'' nie ma wielkiej róznicy dla zawieszenia ani dla komfortu jazdy. ale w porównaniu do 15'' jest duża strata komfortu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus
-
1.9 Di -> Ostrołęka
Ładne A4 cena spoooora Sam szukałem auta dobrze wyposarzonego ale z silnikiem 1,9. i znalazłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe spoko... - heloł bejbe, mam swoją siłkę, jeżdże Audi A4-ką , a jak mo Kolega pozyczy to i Fiatem Pandą Z Paździerznika 06 ta fota opijaliśmy urodziny Motora.
-
[B5 ABC] Prośba o analize błędów
Chciałem dodać,że te błędy kasowałem Ci podajże 3 tygodnie temu. Usterka występuje ciągle w -01 Silnik.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
..nie tam... zero imprez w STOLNICY ..po co łazić do zakatowanej organzy jak mozna doskonale bawić się w domu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hhacek ma tam pewnie sporo POLEK ładnych ,ślicznych,mniamm niech sie wypowie Co do klubów w wawie to jest nieźle poprawiła się sytuacja z moralnością dziewuszek...co nie dokońca jest pozytywne ...ale są kluby WIT ,że laski przeważają i można się trochę wmieszać w ten cycaty tłum Angee no problem Zaszczyt było wymienic żarówki PaniAngeli Merkel
-
[B5 AFN] sprężyny obniżające maksymalnie -30mm do avanta 1.9TDI
Po pierwsze to wachacz nie zmienia odległości od opony-felgi. Po drugie nie spinaj niczym sprężyn ani nie ucinaj bo krzywdę sobie zrobisz. Po trzecie poszukaj uzywane (sporo aut przyjechało z niemiec i ludzie zdejmuja te sprężyny i sprzedają) H&R np. jak znajdziesz niech Ci poda sprzedawca numery seryjne z nich i w katalogu na stronie sprawdzisz obniżenie i inne parametry.
-
[B5 AHU] Ciężko pali
Mój poprzedni 1.9 przy minus - 24 st.C na jednej świecy sprawnej odpalił z oporami, a do - 10st.C bez problemu. Więc koło zera to dla zdrowego motora nie problem [br]Dopisany: 16 Październik 2007, 16:42 _________________________________________________[quote name=Sebek () ] a niemozecie napisac?? bo ja ciemna masa jestem Czy masz VAGa? (program do diagnostyki)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na spocie skoczymy do KAKADU w FW cos z akwarium sobie złowisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Specjanie wracam z ryb wczesniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Świeta Racja BOŻE ludzie pojmijcie to w końcu Ja siedziałem w A6 bodajże 2002r 600.000km nie wyglądało wnetrze na taki przebieg.
-
[B5 AHU] Ciężko pali
Rób log statyczny w Basic Setings 000 i wrzucaj zobaczymy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde no pwenie że było 180 w serii z tego silnika A6 granatowa od nas ze spotów tez ma taki motor.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To szukasz B6 1.9 q czy B7 3.0 q ?? bo tego i tego jest trochę. Pytaj Flyera puszczał liny juz na fajne auta.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jak wóz Flayra bez erenesa w innej barwie moc ta sama
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to fakt..zapomnialem o tym motórek robisz apgrejda do B6 Nie robie. Ale znam recepte na kupno auta ,które będzie Cie w pełni zadowalało:) cieszyło oko i sprzedaż je w pare dni za dobrą kwotę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Każdy właściciel ładnego zadbanego ma juz kupców na auto zanim zechce je sprzedać
-
[B6 AVF] A4 Avant s-line
Eski powiadasz no B6 i B7 ale w B5 to taki zderzak zdecydowanie sie różni od serii.
-
[B6 AVF] A4 Avant s-line
Praktycznie nie ma roznicy, jesli jest to naprawde minimalna. To wada i zaleta Auta fajne :th: