Treść opublikowana przez Motor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dają gdzieś takie służbowe auta??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ja na Bronisze biore browar grzany i wbijam sie na pokład do Lukasa...zabierzesz Motora ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gumowce zamieniłem na zimowce na śnieg nie czekam(czasu nie będzie w weekendy na przerzutke kółek--sezon rybacki sie zacz.) temperatura asfaltu w nocy chce mnie z jezdni wyrzucić ...miga ta kontrolka żółta co zakręt...łyse opony letnie w temperaturze około 6st.C na wilgotnym asfalcie się nie sprawdzają...o niebo lepiej mi sie śmiga na wąskich zimówkach :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koniec baunsu i lansu AKCJA ZIMA zmiana bamboszy.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Ej no nie gadaj..nawet moje spodenki bahamma wyglądaja jakos lepiej niz na codzień Dobry sprzęt+Dobra ręka=LALA Efekt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Je To ,że kupie to nic Ci nie pomoże...trzeba ten SZTOS w lampach ogarnąć....
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
To dawaj na spota do Wawy zamontujemy porównamy jak świecą u Ciebie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wbijasz się na parking na dół prawym wjazdem (żółty kolor)...ufff....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mazda dobry wóz nie pitolcie Tylko ,że zaszła w stosunek z Fordem jak pare innych fajnych marek... Angee Dojazd z domu masz wprost idealny: Starujesz z pod domu i na światłach lecisz prosto z Ksiecia Janusza w Króla Jana Olbrachta ,łuk w prawo,śmigasz cały czas drogą z pierwszeństwem,zaraz masz Kosciół po prawej a ty skręcasz w lewo w Redutową i tniesz prosto do końca do świateł z torami tramwajowymi tam skręcasz w prawo i lecisz,aż do Reala na światłach przed nim skręcasz w prawo (uważaj na tramwaj!!) i dojeżdzasz do zjazdu z ulicy w lewo do reala i wbijasz się na parking na dół prawym wjazdem (żółty kolor)...ufff....
-
[A8 4.2] Podsumowanie kosztów (dla zainteresowanych)
Jak tylko dostanę podwyżkę x2 :> kupuje A8 od kiedy pamiętam jest moim marzeniem, jak tylko miałem okazje jeździłem różnymi A8 i...... 4,2 S8 z 2000r. jest wg mnie najlepszym rozwiązaniem . Super wygodna,zwinna i stylowa Audiola Ale trzeba cenić swoje dupsko i wozic je tym co sie lubi najbardziej w stosunku do posiadanych monet w sakiewce. Na tym forum jest sporo ludzi, którzy traktuja swoje Audi nie tylko jak ''buty'' do chodzenia, a szukają tu pomocy by uniknąć wydatków w serwisie. Tu są ludzie tacy jak MorgothV8 i lubimy ich za tę pasje. Cieszymy sie ,że realizują je pomimo kosztów. Jak bym kupił te wymarzoną ósemę to tez bym się chwalił jaki mam komfort A8 4.2 blokerski respeckt dla Morgotha
-
[B6 ALT] Lapy wycieraczek
1.włączasz wycieraczki w momencie gdy pokonają połowe drogi w jedną strone wył. zapłon 2.otwierasz maskę,luzujesz nakrętki tak żeby zostały na 2 zwojach gwintu 3.zakładasz ściągacz 2ramienny,srubę centralna celujesz w nakrętke 4.mocno trzymasz ściągacz 2 osoba wkręca śrube ściągacza 5.''strzał!!" i zdjęte.
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
8000k oślepiają w nocy nawet jak stoje obok auta i patrzę na nadjeżdzający pojazd. Co za ludzie montują takie żarniki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ee tam pojedzie więcej??
-
a4 b5 moje aut
Grill fajny Jakby kto miał od RSa na zbyciu to przyjmę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak rameczki montowałem to wskazówe przekręciłem na chwile na 260km/h to był 1 i ostatni raz w tych budzikach od 180km/h w górę miałem pajęczyny i uschnięte muchy na cyferblacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobre
-
[B5 AJM] Co to za filtr paliwa
Taki wkręcany jest nawet w 110km AVG tylko bez chłodniczki. Te na 3 przewody to w starszych modelach chyba??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eee tam Wyścig nocnych busów z Centralnego to jest to ...wielki kopeć z rury...napier...jące szyby boczne...jestes tak zrobiony po 10 piwie ,że spadasz z siedzenia co zakręt...pisk bębnów hamulcowych..smród totalny... wszystko sie dymi.. za te wrażenia nie musisz płacic kartą MasterCard
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AFB] mam maly spadek mocy po wymianie rozrządu.Jaka przyczyna?
Zestaw kluczy ampulowych długich w kształcie L + komplet podstawowych narzędzi + VAG i zrobione :th:- [ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Kupa powiadasz...a pamiętasz jak pierwszy raz zapaliłeś je po zmierzchu... co wtedy pomyślałeś- [B6 ALT] rozrząd
Mobil 1 5W50 najlepszy do Twojego silnika.- [B5 AFB] mam maly spadek mocy po wymianie rozrządu.Jaka przyczyna?
W 2,5 kąt wtrysku koryguje się bez rozbierania przodu. :th:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co to jest samochód PEDAŁ.... To jest to: http://moto.allegro.pl/item251464785_audi_a4_t_u_n_i_ng.html A tu liczba mnoga: http://video.google.pl/videoplay?docid=5393994098891594965[br]Dopisany: 12 Październik 2007, 22:19 _________________________________________________IVONA z YouTUBE jest najlepsza http://video.google.pl/videoplay?docid=5393994098891594965- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo wiesz Łukaszu w B6 to calkiem inna technologia nie to co u Wicia Hehe Technologia .. ale słowo. - [B5 AFB] mam maly spadek mocy po wymianie rozrządu.Jaka przyczyna?