Treść opublikowana przez jezuwrc
-
[B7 BPW] Sprzęgło jednokierunkowe alternatora
Albo Panowie może to hałasuje http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=100997.0
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Jak najbardziej lecz chyba tylko z indeksem na początku 8E2
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Witam ta nakładka 8E1 819 447 A01C to jest ta mała nakładka na filtr kabinowy która nie będzie Ci potrzebna jak kupisz tą dużą 8E1 819 447 01C a nr nakładki na aku się zgadza
-
[ALL B7] Wymiana rozrządu
Dokładnie tak jak pisze Leon1973 A sprawdz jeszcze czy przy 120tys wymienili ci całość czy tylko pasek
-
[B7 BLB] Wadliwy egr zaślepienie w którym miejscu?
Te zaworki to n75 jeden od turbinki o nr 8e0906627c A ten drugi to tkz zaworek n18 od egr o nr 1K0906283A nowy nr a stary 1J0906283C koszt n18 okolo 130zł
-
[B5 AVG] Tarcze FEBI opinie....
Też dziś założyłem tarcze Febi klocki do tego też Febi cenowo ok Narazie delikatnie sobie "docieram" Myślę że będą oki...
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Były dostępne z dnia na dzień Tak a propo wyjaśniło się jeśli chodzi o osłonę na zbiorniczki sprysku i wpom. do b7 pasuje tylko z koń F !! Na tą czekałem tydzień..Ale pasuje... :>
-
[B7 BLB] Symbol wałka sześciokątnego 2.0 tdi
03G115281D
-
[B7 BPW] Dziwny dzwięk pracy silnika po zmianie pompy oleju 2.0 Tdi 140 km mp3
Jak będziesz jeszcze raz to ściągał to zrób fotkę napędu pompy olejowej konkretnie kół zębatych jak możesz... Wyślę Ci jak to u mnie wyglądało porównasz sobie... A Daj emaila a propos A tak myślę że zmiana koła małego na nowe niema znaczenia jeżeli chodzi o odgłos bo jak tak zrobiłem profilaktycznie przy wymianie rozrządu wymieniłem kółko małe, łańcuszek, napinacz oraz imbusik bez dużego koła i odgłos silnika jest taki sam....Także...
-
[ALL B7] Zgrzytanie silnika gdy jest zimny
Witam ja bym stawiał na to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=81294.0
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
He i co panowie która ta osłona???? od b6 jest tańsza o 20zł :gwizdanie:Ale nie wiem czy będzie pasować...Kto ma taką założoną???
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
poszło na pw
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
81,34 i 33,31 co do grosza z transportem na miejsce
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Dziś kupiłem i zamontowałem osłonę na podszybie i kapę na akumulator Jest ok Teraz potrzebuje tą osłonę na zbiorniczki sprysku i wspomagania I tu mam pytanie która lepiej pasuję 8e0103927c od B6 2001 czy 8e0103927f od RS4 2006- ??? Czym one się różnią Zakładał ktoś do b7 2005 ? Która?
-
[ALL B7] Jakie są objawy uszkodzonego EGR
m.in Poszarpywanie silnika w okolicach 2200-2500 obr zwłaszcza na zimnym silniku Powód było ukruszone prowadzenie grzybka zaworu i sam latał na boki czyli nie domykał się. To u mnie... było...
-
[ALL B7] Dziwne przerywanie podczas przyśpieszania
Ja u siebie wymieniłem na nowy cały zawór egr i poszarpywanie ustało Ale wziąłem sie za wyczyszczenie starego zaworu i znalazłem usterkę W zaworze jest taki grzybek-zaworek który przymyka się i zamyka znalazłem ukruszone ułożyskowanie tego zaworu w obudowie całego egru i grzybek tego zaworu chodził na boki stąd silnik poszarpywał bo grzybek chodził jak chciał A tak a propo uwalony był jak niewiem co Dimer działa!
-
[ALL B7] Dziwne przerywanie podczas przyśpieszania
Gdyby ktoś był zainteresowany to PW nówka 415zl siemens do BLB Moge załatwić....Tylko dziwi mnie jedna rzecz gdyby przyczyna był zawór egr który jest po lewej stronie to czemu słysze to "szsz" w czasie przerywania gdzieś po prawej stronie I zauważyłem jeszcze jedno jak jest zimny to częściej szarpie niż jak jest zagrzany....Panowie diagnoza??
-
[B7 BLB] Uszkodzony element układu recyrkulacji spalin.
Dołączam się do prośby Maxfly69
-
[B7 BLB] Uszkodzony element układu recyrkulacji spalin.
Nie wiem, nie zaślepiałem ale podobno sypią się błędy...Niedługo czeka mnie spawanie wokół tego kołnierza przy którym jest "przymocowany" woreczek bo kapeńkę dmucha Czym to najlepiej pospawać??
-
[B7 BLB] Uszkodzony element układu recyrkulacji spalin.
A mam pytanko dot.tej chłodnicy recyrkulacji spalin.....w jakim celu jest ta po prawej stronie przymocowana "grucha" i wężyk podpięty od n18. Co konkretnie ma za zadanie...Czy wpływa to na prace silnika konkretnie czy anomalia w działaniu tego urządzenia może być być przyczyna od czasu do czasu przerywania podczas przyśpieszania w zakresie 2000-2400 obr/min....
-
[ALL B7] 2.0 TDI i problemy z pompą
Daj Vin a Etka prawdę Ci powie... :>
-
[ALL B7] Dziwne przerywanie podczas przyśpieszania
Witam...Dźwięku nie nagrałem sorki brak czasu natomiast mechanik stwierdził żeby m zaczął od niewielkiej nieszczelności przy chłodniczce recyrkulacji spalin bo czuć lekko jak syczy z pod kołnierza spalinami Ale nie wydaję mi się żeby od tego szurało/kichało...Bedę wymieniał w najbliższym czasie...Pozdrawiam....
-
[ALL B7] Dziwne przerywanie podczas przyśpieszania
Jadze jutro do mechanika w tej sprawie i spróbuje nagrać ten dźwięk....Ciężko bedzię podczas gazowania ale jak piszę podczas gwałtownego zdjęcia nogi z gazu do 2000 obr mam to prawie za każdym razem więc nagram bo jest to taki sam dzwięk...Powyżej 2500 obr już takie szuranie/kichnięcie już nie występuje Miałem dziś okazje podmienić na nowy zaworki n75 i n18 ale tak czy siak jest tak samo...
-
[ALL B7] Dziwne przerywanie podczas przyśpieszania
Czy podczas tego dławienia słychać takie szsz,szsz? Ciężko opisac ten dzwięk bo występuje tylko podczas jazdy nigdy na biegu jałowym ale zauważ czy do około 2000 tyś obrotów jak depniesz a później zdejmiesz gwałtownie nogę z gazu czy słyszysz ten sam dźwięk? Ciekawe co to może być? Ale jest to wg mnie za głośne...
-
[ALL B7] Wersja lato
Trzeba czasem autko umyć... Fotki usunięte... 2.0TDI Avant 2005 140km Seria Pozdrowienia...