Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek_ns

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_ns

  1. Ja tam pisałem i byłem gotowy wyłożyć te 500pln na taki bajer do czerwonego fisa i cisza.
  2. Tylko nikt tego na forum jeszcze nie kupił.
  3. Ten kabelek to żadna rewelacja bo utwory musisz zmieniać na mp3 a na fisie cały czas jest to samo.
  4. W b7 tylko w RS4 to było. Kiedyś był temat o tym i cześć osób twierdziła że da się ale nikt się tym nie pochwalił. tu tez jest temat o tym http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-temperatura-oleju-fis-203764/
  5. I jeśli masz czujnik poziomu płynu spryskiwaczy lub zmasowany pin w liczniku. Wtedy zmieniasz kodowanie w grupach 17 i 16. Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Ta płytka pod głośnikiem to jest wzmacniacz. Radio symphony nie ma wzmacniacza na tył więc każda zmiana tylnych głośników na nie oryginalne wymusza montaż dodatkowego wzmacniacza. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Na fisie nie będzie komunikatów z radia. Reszta zostaje. Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Według zamieszczonej rozpiski wlutuj wtyczki rca i masz tyle głośniki i wyjścia C1 to złącze aktywnego tyłu. Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. W przednich masz 13cm, avant z tyłu ma w drzwiach 16 cm a sedan ma w tylnej półce tez 16 cm.
  10. Kolego po pierwsze sprawdź błędy potem zrób logi. Napisz skąd jesteś na pewno ktoś się znajdzie w okolicy.
  11. Podpinasz w miejsce górnej kostki. Rozpiska jest na forum. Jak podepniesz ten adater to przestaną grać tylne głośniki bo biorą sygnał z tego wyjścia To jest opis kostek twoje radio jest po lewej Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Tak. I oczywiście zostawić włączone radio. Jak masz wyłączony zapłon to przed godziną samo się wyłączy. Wyłącz klimatronika i zostaw auto tak na 1-1,5H powinno potem pisać CODE
  13. Jak masz napis SAFE to włącz zapłon i zostaw radio włączone na godzinę powinno odblokować możliwość wpisywania kodu. Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Według etki przy BNS3,0 nie ma modułu TMC <br /><br />
  15. Wojtek gratuluje nowej furki Czekam na fotki. A B6 sprzedałeś?
  16. Pokaż zdjęcie tej zmieniarki. To jest zmieniarka 1din do schowka? Rozpiska złącza zmieniarki w radiu chorus 2 jest po prawej. Nie wiadomo jaka to jest zmieniarka więc trudno rzucić jakimś schematem resztą wszystkie schematy znajdziesz sam na elektrodzie.
  17. Panowie jak mecze oglądaliście. Klimatronik musi działać w końcu ja robiłem nastawy ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- A tak na marginesie nie widział ktoś ostatnio jakiejś A6 C5 1,9TDI najlepiej VP gdzieś w okolicy?
  18. Nie zauważyłem że proponujesz 13. W B6 masz z przodu 16 i niema sensu wkładać 13stek. Ładuj PB 16 cm. Masz nie ori radio więc dobrze to zagra.
  19. Dystanse musisz mieć. Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Z tych to tylko pierwsze. Dużo roboty nie jest musisz pozbyć sie kostek i polutować przewody. Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. To kup ori głośnik na allegro są używki sprzedawane na sztuki. A w dziale sprzedam widziałem cały zestaw za 150 pln.
  22. Weź wywal tego VAG Comandera. Lepiej załatw sobie VAGa lub VCDSa.
  23. Wahler lub Pierburg. Ja mam Wahlera. ---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ---------- Numer zaworu jest zaznaczony <br /><br />

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.