Treść opublikowana przez talib1990
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
podpinam się do pytanka Keżorka.. ale Cuba.. masz może coś w większej rozdzielczości :drool: ?? fajnie by było jakby było 1280x1024 albo 1600x1200
-
Proszę o pomoc w konfiguracji komutera PC
LCD ...hmm za nie wysoką cene masz np. 19' LG za ok 700-800 zł
-
Proszę o pomoc w konfiguracji komutera PC
kumpel z tego samego procka co ja czyli 1.86 x 2 wykręcił ponad 2.5 przy zmianie napięcia.. Mad Max a może płytka MSI byla by też dobra np. ceny nie są ich wygórowane ..
-
Proszę o pomoc w konfiguracji komutera PC
davido31 dlaczego nie Intel ? Core Duo napewno jest bardziej wydajny niż AMD a nad grafą zastanów się nad GF jak pisałem wyżej. napewno zero problemów przy kompatybilności z jakimiś grami
-
Proszę o pomoc w konfiguracji komutera PC
można w tym configu odpuścić klajwe z myszką i wziąść tańszą, dysk można też troszke mniejszy np coś ok 300 gb i powinno wyjść coś 3,5 k
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
NFS Pro street
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Test Drive Unlimited, GTA San Andreas, CS, Hard Truck Haulin, Colin Mcrae ( tylko 2 ) , Nfs'y , LFS
-
Dobry Internet w Katowicach...?!
mam chello od prawie roku .. brat ma od 2 .. nie miałem żadnej awarii .. brat zresztą też jedyne co mnie wkurza w UPC to to że konsultanci długo każą na siebie czekać.. a jesli chodzi o predkosc itp ja nie narzekam chociaz mam tylko 512 kb/s brat ma 2 mb/s i mu to fajnie chodzi
-
Vista w XP -brico Vista Inspirant 2
polecam nakładeczke na XP która fajnie zmienia wygląd XP w Viste ... korzystam ja jak i Murzynek .. i jesteśmy zadowoleni .. a to zrzut mojego desktopa ps. jeśli ktoś ma wątpliwości to ta nakładka nie muli kompa i bez problemu możemy ją usunąć kiedy nam się spodoba bez żadnego problemu i link http://shp.net.pl/modules.php?name=StyleXP#BricoPackVistaInspirat2
-
Seriale
jeszcze zapomniałem dodać " largo " :thumbup:
-
[B5] zastanawiam sie nad zmianą kółek, VT
Mam 8
-
Seriale
oglądałem .. podobały mi się te zmiany zachodzące w " rodzinie " oczywiście Prisona też oglądałem.. Odwróconych, Sfore, kiedyś Ekstradycja oraz serial dokumentalny " Alfabet mafii "
-
jakie CB i jaki wzmacniacz do a4 b5 kombi
bierz Unidenka .. przewaga ..cena ..a antenka to już wg. życzenia.. czy uchwyt czy magnes . jak uchwycik to wybór masz ogromny.. polecam Lemm'y At 1500 np. a magnesy to ML 145 lub Willson Little Will
-
Lamborghini Reventon - jaja mi spadły :D
A ja sobie kupie jak będę na emeryturze,może wtedy będzie mnie stać Poza tym zajefajna furka. Choć raz w życiu poprowadzić takie Lambo i poczuć te przeciążenia wątpie w to tylko 20 sztuk będzie wyprodukowane ;(
-
Lamborghini Reventon - jaja mi spadły :D
http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=6701 coś pięknego !
-
Ktory telefon mam wybrac ?
E 50 fajny wygląd i w miare poręczne rozmiary.. N70 ..lepszy aparat i wiekszy wyswietlacz.. byle Nokia hehe
-
Laptop - jaki?
a to Murzynku ? w Media jest za 2499 zł
-
nawi radio mp3
nie nie będziesz mógł bo to nie ma opcji GPS.
-
Co sądzicie o japońskiej firmie Toyo
toyo to wyczynowe opony dopuszczone do ruchu ulicznego.. z tego co słyszałem dobre lecz miękkie i szybko ścierające się opony.
-
[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.
Ice mógłbyś wrzucić ich fotki ?
-
Dobry program antywirusowy
Kaspersky i już 9 miesięcy spokojnego łażenia po czym chce i ani 1 wira.. a co do pożerania ramu.. hmm mam 1 gb i tylko delikatnie zamula w chwili skanowania.. ale pełny skan trwa 25 minut ( 160 gb) i po tym znów śmiga jak chce
-
Plazma PANASONIC TH-42PV7 - zakup kontrolowany ;)
wex pod uwage że plazma ma określoną liczbe świecenia... ja bym polecał LCD i to np Samsunga LG itp.
-
[B5 AFN] cudak na serwisie
ciekawe kiedy mu radio wyciągną hehe .. taki to ma dobrze..przy takim przeswicie i kołach o blokadach na koła może zapomnieć ;D
-
Za jednym razem dostał 100 pkt karnych!
drugi koniec do kierownicy.. w Sosnowcu był przypadek jak tak koleś jeździł. zginął przez uduszenie.. a sekcja zwłok wykazała że gdyby tego nie zrobił miałby tylko nogę złamaną i obojczyk
- Strefa Śmiechu