Treść opublikowana przez burus2
-
[B5 AFN] Tarcze hamulcowe tył
jak wyżej łożyska skf a tarczke absu da rade przełożyć wd40 troche cierpliwości i da rade
-
[ALL] Wymiana żarówek postojowych!
i to cała magia mrygających postojówek, to u mnie jak sie wysr... i zaczeły mrygać zamiast wymieniać mogłem sie cieszyć że mam fajny gadzet
-
[ALL B5] Tapicerka wnętrza B5 kombi quattro
pasuje wszystko jak pisze MASATO i nie we wszystkich avantach są maskownice dużo było bez dodatkowych głośników
-
[ALL B5] Kody wyposażenia
z takim cudem żeby pasażer miał elektryke a kierowca nie jeszcze sie nie spotkałem
-
[B5 AFN] Amorki czy mogą stukać i jakie wybrać ?
mogą amory stukać nie wiem jakim cudem ale u mnie stukają nowe całe zawieszenie z łącznikami i gwint fk ak street nowy i przy naciskaniu błotnika puka na górze myślałem że poducha amora wymieniłem i nic tylko u mnie puka przez pare chwil po minucie lub dwóch cisza przestaje, takie cuda sie dzieją
-
[B5 AFN] Tarcze hamulcowe tył
jeżdze na takim zestawie i jest ok po półtorej roku tarcza ładnie równo zebrana bez brózd
-
[B5 AFN] N75
jak sie nie myle mam w garażu 1H0 960 672 A ma czarną główke i jest to n18 od sterowania egr i można go wkładać zamiast n75 sam rok tak jeżdziłem ma króćce w inną strone a n75 ma białą głowkę
-
[ALL B5] zmiana oslony przegubu
jest na forum fotostory wymiana przegubu
-
[B5 ADR] Juz brak mi sił-ogrzewanie
odpowietrzasz przez dziurke na wężu od powrotu z nagrzewnicy
-
[B5 ADR] Tłok hamulca
tak jak kolega wyżej pisze klucz od flexa mocno dociskasz i kręcisz i odegnj gumke na tłoczku i zobacz czy niepordzewiały możesz psiknąć jakimś wd40 i lepiej sie wkręca
-
[ALL B5] Ustawianie daty i godziny.
co do 4 problem z manetką zaśniedziałe styki u mnie raz łapało raz nie a nie chciało mi sie rozbierać to z 20 minut machałem manetką i sie chyba wytarło i działa, ale na forum jest gdzieś wątek o czyszczeniu
-
[ALL B5] Wyciek czerwonej oleistej substancji
ja zawsze dokładnie myje silnik i wszystko z oleju szmatą z benzyną ekstrakcyjną i jak wszystko czyste jeżdzisz dzień lub dwa i widać skąd olejem wali
-
[ALL B5] którędy przeciągnąć kabelki do czujnika termometru
przez komputer dużo miejsca i nawet są gumki na dodatkowe kable
-
[ALL B5] Nawiew i parujące szyby
poczytał posty z 1szej strony jak jeżdzą bez nawiewu żeby zmniejszyć spalanie i też chciał sie pochwalić jazdą za tirem
-
[ALL B5] Wyciek czerwonej oleistej substancji
sprawdz stan płynu wspomagania to będziesz wiedział czy ubyło, na kanał i zlokalizować skąd cieknie
-
[B5 AFN] Wykresy afn+216+awx przed softem
u mnie 216 i awx bez icka wyszło 134 przed strojeniem
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a ktoś to wie jak coś moge podskoczyć do maka coś zjeść
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
będzie ktoś dzisiaj
-
[B5 AFN] JAK SPRAWDZIĆ wahacze
szarpaki 20zł ale z doświadczenia niewarto ja wole sam nawet porozpinać
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
do czarnego w golfie nawet pasuje ciekawe jak na b5
-
[ALL B5] Różnice drzwi
różnica jest przedlift i polift różnią sie klamką i listwą szukaj do przedlifta
-
Zmiana felg
ja mam coś jak wyżej napisane 17"215/45 8j przód i 225/45 9j et30 i może być choć przymierzałem do zmiany na 18 ale pozostaje przy 17 bo przy naszych drogach szkoda felg
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
seryjne alu za śmieszną kase można wytargać więc po co bujać sie na stali polakierowanie czterech może nie profi bo na stolarni w tragicznych warunkach, za lakier zapłaciłem 40zł szału niema ale wole to niż kołpaki albo stal na zime
-
[ALL B5] Co sadzicie o tych felgach?
popre pepik25 jak dla mnie
-
[ALL B5] Długo pracuje pompka
w pompce jak rozbierzesz jest taki dzynks blaszka co daje impuls do odłączenia pompki miałem tak że pompka normalnie otwiera, a jak zamyka dzyndzle wchodzą w drzwi, a pompka pompowała dalej jakieś 3,4 sekundy. jak rozbierzesz pstryknij centralnym i zobaczysz jak sie rusza przez podciśnienie, dogniesz bliżej blaszke do tego ruchomego elementu i powinno być ok