Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

burus2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez burus2

  1. jak wyżej łożyska skf a tarczke absu da rade przełożyć wd40 troche cierpliwości i da rade
  2. i to cała magia mrygających postojówek, to u mnie jak sie wysr... i zaczeły mrygać zamiast wymieniać mogłem sie cieszyć że mam fajny gadzet
  3. pasuje wszystko jak pisze MASATO i nie we wszystkich avantach są maskownice dużo było bez dodatkowych głośników
  4. burus2 odpowiedział(a) na bediks temat w Audi A4 B5
    z takim cudem żeby pasażer miał elektryke a kierowca nie jeszcze sie nie spotkałem
  5. mogą amory stukać nie wiem jakim cudem ale u mnie stukają nowe całe zawieszenie z łącznikami i gwint fk ak street nowy i przy naciskaniu błotnika puka na górze myślałem że poducha amora wymieniłem i nic tylko u mnie puka przez pare chwil po minucie lub dwóch cisza przestaje, takie cuda sie dzieją
  6. jeżdze na takim zestawie i jest ok po półtorej roku tarcza ładnie równo zebrana bez brózd
  7. burus2 odpowiedział(a) na HANDER85BB temat w 1.9TDI
    jak sie nie myle mam w garażu 1H0 960 672 A ma czarną główke i jest to n18 od sterowania egr i można go wkładać zamiast n75 sam rok tak jeżdziłem ma króćce w inną strone a n75 ma białą głowkę
  8. jest na forum fotostory wymiana przegubu
  9. odpowietrzasz przez dziurke na wężu od powrotu z nagrzewnicy
  10. burus2 odpowiedział(a) na grzesu3 temat w Audi A4 B5
    tak jak kolega wyżej pisze klucz od flexa mocno dociskasz i kręcisz i odegnj gumke na tłoczku i zobacz czy niepordzewiały możesz psiknąć jakimś wd40 i lepiej sie wkręca
  11. co do 4 problem z manetką zaśniedziałe styki u mnie raz łapało raz nie a nie chciało mi sie rozbierać to z 20 minut machałem manetką i sie chyba wytarło i działa, ale na forum jest gdzieś wątek o czyszczeniu
  12. ja zawsze dokładnie myje silnik i wszystko z oleju szmatą z benzyną ekstrakcyjną i jak wszystko czyste jeżdzisz dzień lub dwa i widać skąd olejem wali
  13. przez komputer dużo miejsca i nawet są gumki na dodatkowe kable
  14. poczytał posty z 1szej strony jak jeżdzą bez nawiewu żeby zmniejszyć spalanie i też chciał sie pochwalić jazdą za tirem
  15. sprawdz stan płynu wspomagania to będziesz wiedział czy ubyło, na kanał i zlokalizować skąd cieknie
  16. u mnie 216 i awx bez icka wyszło 134 przed strojeniem
  17. a ktoś to wie jak coś moge podskoczyć do maka coś zjeść
  18. będzie ktoś dzisiaj
  19. szarpaki 20zł ale z doświadczenia niewarto ja wole sam nawet porozpinać
  20. do czarnego w golfie nawet pasuje ciekawe jak na b5
  21. burus2 odpowiedział(a) na Emlo temat w Audi A4 B5
    różnica jest przedlift i polift różnią sie klamką i listwą szukaj do przedlifta
  22. ja mam coś jak wyżej napisane 17"215/45 8j przód i 225/45 9j et30 i może być choć przymierzałem do zmiany na 18 ale pozostaje przy 17 bo przy naszych drogach szkoda felg
  23. seryjne alu za śmieszną kase można wytargać więc po co bujać sie na stali polakierowanie czterech może nie profi bo na stolarni w tragicznych warunkach, za lakier zapłaciłem 40zł szału niema ale wole to niż kołpaki albo stal na zime
  24. popre pepik25 jak dla mnie
  25. w pompce jak rozbierzesz jest taki dzynks blaszka co daje impuls do odłączenia pompki miałem tak że pompka normalnie otwiera, a jak zamyka dzyndzle wchodzą w drzwi, a pompka pompowała dalej jakieś 3,4 sekundy. jak rozbierzesz pstryknij centralnym i zobaczysz jak sie rusza przez podciśnienie, dogniesz bliżej blaszke do tego ruchomego elementu i powinno być ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.