Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Grześ a jak sprawa wyglada z praktycznością ? Nie trzeba w rękawiczkach jeździć jak to bywa z czarnym piano ?
  2. ten weekend mam zajęty Ale trzeba bedzie pomyśleć
  3. jedrekx dasz szczegóły? - gdzie kupowałeś itd. może być na PW
  4. W innych wersjach silnikowych tez jest cały przód Alu, wiec nie tylko 3.0 tak ma Mam 3.0 i cały przód jest metalowy a nie aluminiowy no widzisz ale my pisaliśmy o A5 - ja mam 1.8 i mam alu wszystko w sensie przód
  5. Teraz telefony na polach rosną ?
  6. Oczywiscie masz racje , jak dla mnie jak na zewnątrz naprawdę daje rade to w środku ? Nie jestem fanem okrągłych nawiewow
  7. Ale w środku juz szału nie ma niestety
  8. W innych wersjach silnikowych tez jest cały przód Alu, wiec nie tylko 3.0 tak ma
  9. Jest na sprzedaz w gdansku w salonie , lekko uzywane ale nie stoi wsrod uzywek tylko na hali z nowymi ---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ---------- Rok 2014
  10. Tez tak na początku myślałem propos lamp bo rzeczywiście linia w przedlifcie poszerza i obniża ale mi przeszło po pewnym czasie bo przedliftowe trącają lekko juz myszka bo ta linia to nie linia tylko zestaw kropek tak z przodu jak i z tylu i szczególnie z przodu wyglada to jak dokladane dzienne ... No ale jak zawsze kwestia gustu...
  11. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    juz ustalilismy ze w takim przypadku isofix nie masz - masz tylko uszy - czyli mozna to nazwać przygotowanie pod isofix ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- Uszy pod pod kanapa to nie isofix - isofix masz wtedy gdy masz to z przodu i z tylu , dezaktywacje poduchy pasażera i miejsca w kanapie jak wkleił andyni ...
  12. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie widzialem takiej opcji zeby mozna było wziąć isofix tylko z tylu , jest tylko jedna opcja i jest oczywiscie tylko z przodu na fotelu pasażera bo po co na kierowcy
  13. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    troche tak, jak z bluetooth'em w 3G to podam jeszcze jedna rzecz która możecie zweryfikować ... Mając isofix jako wyposażenie od fabryki musi być rownież dezaktywacja poduchy pasażera , gdy jej nie ma tzn ze nie ma isofix bo to występuje razem i jest wymagane przy isofix ...czyli jeżeli nie macie dezaktywacji to wychodziłoby ze prawda jest to o czym piszecie ze każde a4 ma te uszy a w przypadku Domowienia isofix zmieniają siedzisko i dokładają dezaktywacje
  14. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie kumam , przeciez isofix w audi to dodatkowe wyposażenie ktore sie dokłada indywidualnie , w audi nie występuje to w żadnych pakietach itp ... Każda pier**le dokladasz osobno i nie ma "isofix bogatszy" , "isofix biedniejszy" ...moze zależy to od rynku z jakiego jest auto lub rocznika
  15. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakie dziury...jak masz isofix ori to masz otwory oryginalne w siedzisku i tyle w temacie
  16. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeżeli chodzi o b8 to h11 w przedlift i h8 w polift a o co tobie chodzi to nie wiem bo masz w opisie silnik 1.9
  17. a z patrycja nie chcesz przyjechac pod hale ? wiele atrakcji dla dzieci jest
  18. Ale ja pisze o jednym co ogarnia wszystko - sa takie ...
  19. Wysłałem zapytania do NH i do city park choć on dalej ...NH nawet mi sie widzi ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- sie wybieram wykorzystać voucher otrzymany na urodzinki - jazdy subaru z instruktorem
  20. mowisz o blow up hall 5050? Kuźwa nocka tam kosztuje od 600zł ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- o już mnie ubiegłeś W tym terminie to nawet 800
  21. Ok , popatrze w necie jak to sie przedstawia ...jakby co to będę 27-28 w Poznaniu jakby kto mia ochotę
  22. a nazwa?pamietasz moze?
  23. Pany , potrzebuje rady ...hotel w okolicach starego browaru ! Nie Novotel , nie Andersa bo nie ma miejsc ale cos w tym stylu ... Ma ktoś jakiś pomysł ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.