Treść opublikowana przez dziadek
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grześ a jak sprawa wyglada z praktycznością ? Nie trzeba w rękawiczkach jeździć jak to bywa z czarnym piano ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ten weekend mam zajęty Ale trzeba bedzie pomyśleć
-
Porady , pomysły , gdzie za granice na wakacje z blizniakami
jedrekx dasz szczegóły? - gdzie kupowałeś itd. może być na PW
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
W innych wersjach silnikowych tez jest cały przód Alu, wiec nie tylko 3.0 tak ma Mam 3.0 i cały przód jest metalowy a nie aluminiowy no widzisz ale my pisaliśmy o A5 - ja mam 1.8 i mam alu wszystko w sensie przód
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Teraz telefony na polach rosną ?
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Oczywiscie masz racje , jak dla mnie jak na zewnątrz naprawdę daje rade to w środku ? Nie jestem fanem okrągłych nawiewow
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Ale w środku juz szału nie ma niestety
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
W innych wersjach silnikowych tez jest cały przód Alu, wiec nie tylko 3.0 tak ma
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Jest na sprzedaz w gdansku w salonie , lekko uzywane ale nie stoi wsrod uzywek tylko na hali z nowymi ---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ---------- Rok 2014
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Tez tak na początku myślałem propos lamp bo rzeczywiście linia w przedlifcie poszerza i obniża ale mi przeszło po pewnym czasie bo przedliftowe trącają lekko juz myszka bo ta linia to nie linia tylko zestaw kropek tak z przodu jak i z tylu i szczególnie z przodu wyglada to jak dokladane dzienne ... No ale jak zawsze kwestia gustu...
-
B8 TrOOOOp
juz ustalilismy ze w takim przypadku isofix nie masz - masz tylko uszy - czyli mozna to nazwać przygotowanie pod isofix ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- Uszy pod pod kanapa to nie isofix - isofix masz wtedy gdy masz to z przodu i z tylu , dezaktywacje poduchy pasażera i miejsca w kanapie jak wkleił andyni ...
-
B8 TrOOOOp
Nie widzialem takiej opcji zeby mozna było wziąć isofix tylko z tylu , jest tylko jedna opcja i jest oczywiscie tylko z przodu na fotelu pasażera bo po co na kierowcy
-
B8 TrOOOOp
troche tak, jak z bluetooth'em w 3G to podam jeszcze jedna rzecz która możecie zweryfikować ... Mając isofix jako wyposażenie od fabryki musi być rownież dezaktywacja poduchy pasażera , gdy jej nie ma tzn ze nie ma isofix bo to występuje razem i jest wymagane przy isofix ...czyli jeżeli nie macie dezaktywacji to wychodziłoby ze prawda jest to o czym piszecie ze każde a4 ma te uszy a w przypadku Domowienia isofix zmieniają siedzisko i dokładają dezaktywacje
-
B8 TrOOOOp
Nie kumam , przeciez isofix w audi to dodatkowe wyposażenie ktore sie dokłada indywidualnie , w audi nie występuje to w żadnych pakietach itp ... Każda pier**le dokladasz osobno i nie ma "isofix bogatszy" , "isofix biedniejszy" ...moze zależy to od rynku z jakiego jest auto lub rocznika
-
B8 TrOOOOp
Jakie dziury...jak masz isofix ori to masz otwory oryginalne w siedzisku i tyle w temacie
-
B8 TrOOOOp
Jeżeli chodzi o b8 to h11 w przedlift i h8 w polift a o co tobie chodzi to nie wiem bo masz w opisie silnik 1.9
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a z patrycja nie chcesz przyjechac pod hale ? wiele atrakcji dla dzieci jest
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kiedy?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to musi jakiś cyrkowiec
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ale ja pisze o jednym co ogarnia wszystko - sa takie ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wysłałem zapytania do NH i do city park choć on dalej ...NH nawet mi sie widzi ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- sie wybieram wykorzystać voucher otrzymany na urodzinki - jazdy subaru z instruktorem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mowisz o blow up hall 5050? Kuźwa nocka tam kosztuje od 600zł ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- o już mnie ubiegłeś W tym terminie to nawet 800
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ok , popatrze w necie jak to sie przedstawia ...jakby co to będę 27-28 w Poznaniu jakby kto mia ochotę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nazwa?pamietasz moze?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany , potrzebuje rady ...hotel w okolicach starego browaru ! Nie Novotel , nie Andersa bo nie ma miejsc ale cos w tym stylu ... Ma ktoś jakiś pomysł ?