Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Moze jeszcze zejdzie ...wiesz ostatnio passaty cieżko sprzedać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pakiet sport to trójramienna kiera i fotele sportowe - taki s-line tylko ze w b5 ...ale ta zawiecha to cos nie teges z tylu , za wysoko , sprężyny pewnie inne wagowo @rafi pasowala by by do twojego przodu
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
to zwykłe żarówki pobierające tyle samo prądu co zwykłe więc błędu nie może być
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
bart ale to jest zarowka na gore, czy na dol, do zderzaka? confused ..... to jest w przeciwmgielne - H11 przedlift, H8 polift
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Ja mam takie: GPT PLASMA WHITE HID XEN H11 HB4XS 8500K JAFRA (4178297345) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
światła przeciwmgielne z przodu jak się ma CLH wyglądają koszmarnie - bo jak się auto zamknie lub otworzy to zapalają się ledy i światła przeciwmgielne właśnie - jak tam są zwykłe żarówki to wygląda to koszmarnie - dlatego trzeba dać żarówki udające xenon lub ledowe ale to problem nie tylko a5 , w a4 to samo, nie przeszkadzało ci to w a4 czy nie miałeś CLH?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
26-ego dopiero postaram się podjechać do niego któregoś razu i pogadam.zobaczymy jak do tego podejdzie.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
26-ego dopiero
-
Czarny dym z wydechu w A4 B8 2.0TFSI
Pewnie ci oleju ubywa co? I końcówki wydechu w sadzy ...wydaje sie to norma w 2.0tfsi
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
i rysuje uj esie od patrzenia
-
uturbienie golego 1.8
Poszukaj na forum, było wiele razy , zabieg nieopłacalny No chyba ze kolega nie ma co z kasa robić i ma taką zachciankę
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Ale ze o co chodzi? R8 objeżdża bliźniacze galardo mocniejsze o 200KM z rolki ...kierownik pije tam kawę chyba zamiast wciskać gaz bo nie kumam o co tu chodzi
-
B8 TrOOOOp
Rozrząd tez wymienia sie ze względu na wiek nie tylko przebieg
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
W najnowszych modelach juz juz co do jakości środka jest spoko na poziomie panamera , ale ciagle dają o sobie znać jakies pierdoły uprzykrzajace życie w serwisie Juz zaczęli zwalać winę na to ze to przez zainstalowane cos w rozdają antyradaru i namierzanie gps z zewnętrznej firmy
-
Wymiana gałki zmiany biegów na inną w A4 B8
jak ci nie zależy na perforowanej skórze to: Gałka zmiany biegów Audi A4 A5 Q5 8K Libiąż
-
Wymiana gałki zmiany biegów na inną w A4 B8
nie lepeij dać taka? AUDI A5 8T0 GAŁKA ZMIANY BIEGÓW MANUAL 6-BIEGÓW (4166393851) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. oczywiście nie tą bo dobita ale o model mi chodzi
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
jednak "gnój" górą
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Jest dobrze- B8 TrOOOOp
Ej , da rade zrobić tak zeby oświetlenie wnętrza włączyło sie tylko jak jest ciemno ? Tzn przy otwarciu drzwi , korzystało z czujnika zmierzchu i nie włączyło niepotrzebnie lampki na podsufitce itp. w dzień. Fajne by to było bo przeciez nie potrzeba doswietlac wnętrza w dzień...- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wczoraj zapodalem temat teściowi, miał na dziś przygotować wiec mozna podjechać popołudniu lub wieczorem , bo ja dziś z maluchami w domu - gorączka u oliwki No to polecim wieczorem, a potem bro Lubie to- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wczoraj zapodalem temat teściowi, miał na dziś przygotować wiec mozna podjechać popołudniu lub wieczorem , bo ja dziś z maluchami w domu - gorączka u oliwki- F1, Rajdy i Motorsport
ta, ponoć od niektórych teamów juz lepsze czasy okrążeń maja w niższych klasach- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tak to juz bywa, to co teraz , tedei?- F1, Rajdy i Motorsport
Wyścig za chwile, oby vettel znów dostał baty od riccardo - [ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!