Treść opublikowana przez M_ILES
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
To by mi bardzo odpowiadalo koledzy! Lake District - Tam jezdzimy z rodzinka co roku, polecam Coniston (mozna tanio na polu namiotowym wynajac miejsce, sklepik, prysznice, itd.) Wiele atrakcji wokol. Piekna okolica. Moze tam? Pozdrawiam
-
[ALL B6] Bierze olej
Moze kolego fotke wrzuc, tudziez filmik, i przestaniemy spekulowac?
-
[ALL B6] Bierze olej
To jeszcze mozesz sprobowac obserwowac, czy np. poziom oleju sie nie zmienia - czy go nie przybywa. Jesli tak, to znaczy, ze plyn ewidentnie dostaje sie do oleju.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dlatego licze na to, ze inni koledzy tez zabieraja swoje malzonki czy partnerki, wowczas wilk syty i owca cala :> :> :>
-
Spotkania w Szkocji- Zapraszamy
SUPER!
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Serwus panowie! Jak tam bank holiday spedzacie? Fajnie byloby w takim terminie zlocik zrobic? Tak a propos, zabiercie na zlocik kogos?(Zony, dziewczyny?) Pozdr
-
[B6 BEX] Przebicie na cylindrach;trzesie na wolnych obrotach
Ja bym napisal do sprzedawcy i sie zapytal, gdyz w ogloszeniu pisze on - wiekszosc modeli 1994-2004. Ale lepiej sie upewnic. Pozdr
-
[B5 ADR] Silnik źle pracuje po odpaleniu.
Trudno wrozyc z fusow, ale moze to byc przepustnica do czyszczenia kolego - jest to opisywanie wielokrotnie na forum, takze sonda lambda do sprawdzenia. Pozdr
-
[B6 BEX] Przebicie na cylindrach;trzesie na wolnych obrotach
http://cgi.ebay.co.uk/VAG-USB-DIAGNOSTIC-CABLE-409-1-OBD2-II-LEAD-VAG-COM-/330399696070?cmd=ViewItem&pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item4ced5b44c6 Oto co potrzebujesz - kabelek wraz z najnowszym oprogramowaniem...
-
[B5 AEB] Błąd 16486 przepływka
Obawiam sie, ze jest male prawdopodobienstwo zlego zamontowania przeplywomierza. Raczej jest on uszkodzony (stad zle wskazania i VAG blad), tudziez nie jest kompatybilny z Twoim silnikiem. (Wg ETKA: Air mass meter: 078 133 471 C #078 133 471 CX) Pozdr
-
[B5 AJL] Bierze olej i kopci na niebiesko. 1.8T
Wg mnie, kopcenie na niebiesko, swiadczyloby o przedostawaniu sie oleju do ukladu spalania, czyli moze to uszczelniacze zaworowe? Poprawcie mnie, jesli sie myle... Moze ktos bardziej doswiadczony zabierze glos. Pozdr
-
[B5 AJL] Silnik drży, kopci na biało, turbina w oleju 1,8T FILM, FOTKI
Odkrecales sonde?Na fotce wyglada jakby spod niej wychodzil olej? Moze ja dokrec mocno?A moze poprostu przeszla do historii? Przeplywke sprawdzilbym rowniez... VAG rekomendowany...
-
Spotkania w Szkocji- Zapraszamy
Witam! Chetnie sie przylacze, mieszkam w Yorku, jednak moze macie jakies pomysly na spotkanie w ciekawym miejscu? Wiele ang.klubow organizuje spociki w Scarborough/Filey/Bridlington lub innych nadmorskich miejscowosciach. Do Glasgow mam dosc daleko - 212mil/4h30min, ale to nie problem. Pozdrawiam
-
[INNE] Mocny huk przy zjezdzaniu z garbu poprzecznego - prośba o diagnoze
:good:nie tego sie spodziewalem, ale dzieki!
-
[B6 BEX] Przebicie na cylindrach;trzesie na wolnych obrotach
17544-fuel trim:bank 1:system toolean - to kolego blad, jaki powodowany jest przez uszkodzony przeplywomierz, a misfire to poprostu brak zapalenia mieszanki. Przeplywka do wymiany (lub sprawdzenia przez kogos kompetentnego) no i cewki... Na co czekac?
-
[B6 BEX] Przebicie na cylindrach;trzesie na wolnych obrotach
Nie potrzebna panika kolego... Spojrz ile u mnie, u mechanika by to kosztowalo...(UK) 4 coils = £195 4 sparkplugs = £50 Labour: 50-100 (zalezy jaki zdzierca!) Ja zrobilem sam - Ceny w EUROCARPARTS UK: (Cewki)Bremi Ignition Coil - £26,97 (Swiece)Bosch Spark Plug - £2,63 (dostawa do domu GRATIS) Mozesz wydac jakies £300, a mozesz tylko, ok.£100 - decyzja nalezy do Ciebie! Na serwis Audi, jesli jestes, jak w opisie, w Irlandii, nie licz, nie zostawia na Twoim portfelu suchej nitki... No chyba, ze masz za duzo... PS I koniecznie posluchaj kolegi BUBA!Koniecznie...
-
[B6 BEX] Przebicie na cylindrach;trzesie na wolnych obrotach
Nie martw sie kolego, zajrzyj tutaj: Potem do sklepiku, 4 swiece + 4 cewki i 15min roboty(prostej i czystej), autko bedzie chodzilo jak nowe! Powodzenia
-
[INNE] Mocny huk przy zjezdzaniu z garbu poprzecznego - prośba o diagnoze
Przemek, rozwin temat wahacza i tulej - jak to dokladnie zdiagnozowac? Dzieki wszystkim, panowie! Pozdr :>
-
[B6 BEX] Przebicie na cylindrach;trzesie na wolnych obrotach
Swieci sie ikonka ENGINE? Najlepiej kolego zrob VAG i zobacz, moze to sonda lambda, moze jednak nie sparwdziles cewek poprawnie...Trudno wrozyc. :>
-
[B5 AQD] Problem z rozruchem po dłuższej trasie lub podczas gorących dni
Takie bledy na VAGu z reguly wskazuja na przeplywomierz, ktory prawdopodobny jest zabrudzony (czyszczenia na wlasna reke nie polecam) i wysyla bledne odczyty do ECU, ktory w konsekwencji tego blednie okresla stosunek powietrza do benzyny w mieszance. Mozna kupic uzywany oryginal i sobie wymienic - polecam. Jednakze nie jestem pewien czy to pomoze na wszystkie dolegliwosci Twojego autka. Powodzenia
-
[INNE] Mocny huk przy zjezdzaniu z garbu poprzecznego - prośba o diagnoze
Witam kolegow! Chcialbym prosic o zdiagnozowanie pewnej niepokojacej sprawy w autku zony, wiekowy Nissan Primera 1.8 benz. Przy bardzo wolnej jezdzie, podczas zjezdzania z garbu poprzecznego(lezacego policjanta ) slychac bardzo moce uderzenie po lewej stronie. Nie mam pojecia coz to moze byc. Dzieki Pozdro
-
[ALL] USZCZELNIANIE MISKI OLEJOWEJ - porady proszę.
Zgadza sie. Dzieki bardzo! Moze w weekend uda mi sie zajrzec pod spod i ocenic sytuacje... Pozdrawiam
-
[ALL] USZCZELNIANIE MISKI OLEJOWEJ - porady proszę.
Dzieki za pomoc i duzy szacun kolego robert. Pozostaje pytanie, czy jest tam normalna, tradycyjna uszczelka (ETKA pokazuje tam uszczelke o ile sie nie myle) czy tylko masa silikonowa? Pozdro
-
Polecane opony letnie
Witam! A propos zmian letnich - obecnie mam oponki 205/55 Z R16 / 91W zastanawiam sie czy sa jakies przeciwwskazania aby zalozyc 215/55W16, takie zdaje sie montowano fabrycznie? Dzieki
-
[B6 ALT] Wymiana termostatu w silniku 2.0 ALT A4 B6
Nie polecam kolego - u mnie sam (termostat wlasciwy, byl przylutowany na stale, fabrycznie, do drucikow prowadzacych do czujnika. I gdy pociagnalem w gore, aby go poprostu wyciagnac - owe druciki sie urwaly. Z reguly wymienia sie termostat w obudowie (w niej jest rowniez fabrycznie zamocowany czujnik). http://i957.photobucket.com/albums/ae52/michasuk/02.jpg Dasz rade! Do dziela!