Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M_ILES

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M_ILES

  1. Jesli mialbym na bagnecie MIN i czujnik by nie reagowal, to bym sie zaczal martwic...
  2. M_ILES odpowiedział(a) na emilek001 temat w 1.8
    Kolego ilosc elektrod nie gra roli. Ja polecam 3-elektrodowe Bosch, ale mysle, ze inne, (jak np.NGK) tez sie sprawdza. Niestety nie podam Ci numeru, ale z pewnoscia koledzy doradza. Uklad chlodzacy trzeba odpowietrzyc poprawnie, nie wiem jak jest w ADR-ku, ale u mnie jest sruba na glownej rurze plynu chlodzacego, oraz na wezu prowadzacym plyn do wnetrza auta, pod obejma jest mala dziurka. Polecam doprowadzic silnik do temp.pracy(90C) i wowczas wziac sie do roboty.
  3. Oczywiscie kolego, przeciez ona bada zawartosc tlenu w spalinach, i daje sygnal do ECU o jakosci uzytej mieszanki, a co za tym idzie, jak efektywnie twoje auto przeklada energie powstala przy spalaniu mieszanki, na ruch. To moje zdanie.
  4. Dla mnie ani trojnik, ani weze nie sa oryginalne (po co napis AUTOGAS? na nich)
  5. Tak sie zastanawiam, gdyz u mnie sa te weze jak z plasteliny (na postoju) i nie wiem czy tak powinno byc? Sciagnelm je jakis czas temu, i byly wsrodku lekko zabrudzone olejem...Moze trzeba je wymienic?
  6. Suepr wygadaja te weze Tigy!Czy one sa przezroczyste, tak ze widac jaka jest ich przepustowosc wewnatrz?
  7. Olo ma racje, raczej pompa wody natychmiast do wymiany(podejrzewam, ze wiatraczek juz w proszku ), bo high temp.bardzo szkodzi silnikowi. Audi powinno pomyslec o technologii produkcji tych pomp, tak na marginesie.
  8. Jaki kolorek tego dymu?
  9. M_ILES odpowiedział(a) na NikoA4 temat w Audi A4 B5
    Wg mnie, to zawor zwrotny plynu chlodzacego, powyzej jest czujnik temperatury.
  10. M_ILES odpowiedział(a) na solar temat w 1.8
    Jesli masz mozliwosc, to najpierw VAG, po co spekulowac?
  11. Nawet bardzo czesta usterka, zatem Audi powinno zweryfikowac technologie wykonania tych elementow. :gwizdanie:
  12. M_ILES odpowiedział(a) na wontly temat w 2.0
    Pewnie lozysko rolki napinacza paska roz. tudziez alternatora, te najczesciej wydaja nieporzadane dzwieki. Mozesz sprobowac samemu wymienic jesli kupisz nowe elementy, 5min roboty
  13. Pasek powinien byc caly czas mocno napiety.
  14. Kolego jaki masz przebieg? Gdzies czytalem, na stronie producenta sond, ze takowa ma zywotnosc do ok.70tys.kilometrow. Zatem jesli to ona jest przyczyna Twoich problemow, nie bedzie to nic zaskakujacego... (z reguly, gdy obroty faluja dosc mocno na biegu jalowym to pada podejrzenie na sonde lambda, zrob VAG i moze sie wyjasni) Powodzenia
  15. Swiete slowa...
  16. Dobra robota kolego!Gratuluje! Pozdr
  17. M_ILES odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Moze nastawanik owej przepustnicy przechodzi/przeszedl do historii?
  18. Czesto zaswieca sie tez ESP, i nie znika, dopoki dawka powietrza nie jest poprawna (wiem z doswiadczenia).
  19. M_ILES odpowiedział(a) na kamil25 temat w 2.0
    Kolego moze byc ziarno prawdy w tym co piszesz, ale przyczyn obnizenia mocy twojego silnika moze byc kilka. Sluszna rada to VAG, albo/oraz wizyta w hamowni, wowczas okaze sie, jaka naprawde jest moc Twojego autka. Ja bym proponowal przyjrzec sie: swiecom, cewkom, przeplywomierzowi, (tudziez sondom) wtryskom, przepustnicy oraz paskowi rozrzadu (stan oraz sile naciagniecia). Powodzenia
  20. Opisujesz chyba termostat, kolego. Coz, trzeba ustalic skad wycieka plyn. Powycieraj wszystko do sucha, bardzo dokladnie, potem zalacz silnik, i czekaj. Mozesz tez troszke pojezdzic, autko sie wowczas szybciej zagrzeje, potem zobaczysz skad prawdopodobnie wycieka plyn. Moze to byc waz sparcialy, obejma, ktora nie trzyma, moze jakas uszczelka (O-ring) tudziez nieszczelnosc obudowy termo. Powodzenia
  21. M_ILES odpowiedział(a) na wontly temat w 2.0
    A to nie kojoty wyja?
  22. Raczej pompa wody, kolego...ale termostat tez warto sprawdzic, no i wentylator...
  23. Olej, swiece i cewki, przeplywka, paliwo, filtry, balast...wiele przyczyn...
  24. Chyba tak to jest, gdy wylaczasz silnik, pompa wody przestaje utrzymywac krazenie plynu chlodzacego w ukladzie, przez co temperatura troche wzrasta, a silnik zaczyna stygnac naturalnie. Ale podkreslam, ze to moja teoria, prosze mnie poprawic jesli sie myle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.