Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M_ILES

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M_ILES

  1. Domjenic, mozna z Toba zamienic slowko np. na gg? [Moj nr 3017038]
  2. Szczerze mowiac, ja mierze poziom oleju ok.1h po zakonczeniu jazdy (to czas potrzebny, zeby olej sciekl do miski, a pomiar bym miarodajny). Po drugie, czy sprawdzales silnik pod katem wyciekow zewnetrznych oleju?
  3. Wrzuc nagranie kolego
  4. Jest super!Grunt zeby poziom nie byl zbyt niski! Producent nawet zaleca utrzymywanie poziomu oleju na poziomie MAX caly czas, w czasie dlugich podrozy z obciazeniem, w lecie, gdy temp.sa wyzsze. Zatem tak czy owak trzeb miec olej ze soba i dolewac/kontrolowac.
  5. Dzieki wielkie! Szkoda tylko, ze jeden dzien, bo jednak tylko do Alnwick mam 133mile. Bardzo fajny rajd zaplanowales Byle tylko czas i pogoda byly! Pozdrawiam
  6. Kolego, zalezy jakie to przerywanie jest - jakby nie bylo iskry? Jakby nie palil ktorys z cylindrow, czy tez jakby nie dostawal paliwa? Moze tylko obroty spadaja lub zbyt wolno, nierownomiernie rosna?
  7. Kolego wymien plyn, najlepiej na rekomendowany przez producenta (rozowy G12 ANTIFREEZE), poprawnie odpowietrz uklad oraz obserwuj czy nie masz wyciekow wewnetrznych lub zewnetrznych. Pozdr
  8. To normalne, ok.25% objetosci miski (wskaznik jest na bagnecie) rozchodzi sie bez przerwy do smarowania silnika. W moim ALT 2.0 tak jest. Zatem podczas pracy silnika, w misce znajduje sie tylko 75% oleju jaki mamy w calym silniku. Stad rozne odczyty, w zaleznosci od pory i okolicznosci pomiaru. Najlepiej sprwdzac poziom oleju w ten sam sposob, po podrozy (nawet krotkiej) odczekac ok.1h, aby silnik ostygal, a olej spokojnie splywal do miski olejowej. Wowczas pomiar wydaje mi sie najbardziej miarodajny. Pozdr
  9. Panowie, a moze mala trase by zrobic? Zaplanowac wycieczke, odwiedzic kilka miejsc, po czym gdzies sie zatrzymac, spotkac, taki rajd?
  10. M_ILES odpowiedział(a) na adam.a4 temat w 1.6
    Ja bym odcial zasilanie na 10min, potem wymienil czujnik Halla oraz sonde na nowe. Potem podlaczylbym napiecie. z powrotem.. Potem VAG, hehe. Warto sprobowac ?
  11. Kolego, w 15-letnim aucie przejmujesz sie jakims lekkim grzechotaniem? Po takim czasie nawet silnik Audi Bosch ma prawo grzechotac.
  12. Z pewnoscia wyciek plynu chlodz. Moze tez uszczelka pod glowica? Gdybac mozna...
  13. Z tymi preparatami to trzeba byc ostroznym...Mialem takie zdarzenie, po wlaniu preparatu auto strasznie oslablo, nie wiedzac czemu. Okazalo sie, iz praparat ladnie przeczyscil caly uklad paliwowy, a zebrane zanieczyszczenia zatrzymywaly sie na na dyszach wtryskow. [Taka byla teoria pewnego mechanika...] Nie lepiej wymienic filtr paliwa oraz przeczyscic wtryski (jesli to juz konieczne ) Pozdr
  14. Bardzo sprytnie kolego blind1! Czasem trzeba cos usprawnic czy ulepszyc
  15. Mozesz sprawdzic napiecie ladowania alternatora oraz napiecie jakie masz na aku (na postoju). Nie wiem, czy na swoj sposob nie probujesz opisac "falowania obrotow" co wskazywalo by na przepustnice do czyszczenia. (mnie kiedys, w innym samochodzie, zdarzalo sie, ze auto gaslo na luzie, i okazalo sie, iz przepustnica dokonala zywota). Pozdr
  16. Nagraj dzwiek i wrzuc Posluchamy.
  17. Niezle! Producent zaleca wymiane swiec zaplonowych co 40tys km., zatem po co filozofowac? Trzeba je poprostu regularnie wymieniac. Co do telepania sie silnika - zalezy jak mocne sa te wibracje. Wg mnie to prawdopodobnie cewki do wymiany (i to wszystkie) tutaj rowniez trwalosc jest ograniczona, aczkolwiek po przejechaniu 100tys mozesz smialo sobie je wymienic. Powodzenia
  18. Sonde sie wymienia, z tego co wiem, a wtryski niektorzy czyszcza ultradzwiekami, ale sugerowalbym zapytac kogos wtajemniczonego. Powodzenia
  19. Brawo!
  20. Sek w tym, ze gdy cewka jest uszkodzona, to jest przerywanie zaplonu, a nie falowanie...
  21. Wydaje mi sie, ze trzeba poprawnie odpowietrzyc uklad chlodzenia. Nie wiem jak w Twoim modelu to sie robi, ale u mnie w ALT jest srubka, na glownym przewodzie metalowym pl.chl., ktorej mozna w tym celu uzyc. Rozgrzewam silnik do temp. pracy i odkrecam srube, czekajac az plyn chl.zacznie sie wydostawac (5-10sek) Ot, tyle... Poszukaj na forum, jest sporo o tym. Pozdr
  22. Taka przypadlosc tych silnikow, szczegolnie po latach uzytkowania
  23. Pay Pal to dobre rozwiazanie ------------------------------------------------------- Planujemy cos 2 - dniowego czy raczej 1 dzien?
  24. M_ILES odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    U mnie zmiana z 5W30 na 5W40 poprawila zuzycie o ok.50% Zastanawiam sie zatem czy mozna ten wynik jeszcze poprawic?(Olej to Carlube nie Motul)
  25. Wlasnie!Dlatego kolego jeszcze raz postaraj sie to zrobic. Poza tym upewnij sie ze dobrze przykrecil termostat, bo wiem z doswiadczenia, jakie to lewusy...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.