Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andrewb25

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andrewb25

  1. http://allegro.pl/czujnik-temperatury-vw-audi-orginal-059919501a-i1637818245.html
  2. nic, płać i płacz mogłeś oddać do mechanika na wymianę tego rozrządu dałbyś 250zł za robotę i by Ci zrobił tak jak ma być.
  3. jest przy filtrze paliwa taki mały plastikowy, w ASO kosztuje coś koło 60zł zamiennik od 15zł wzwyż
  4. biały dym=powietrze w układzie na 100% więc zapowietrzył się możę sprubój nalać paliwa do filtra paliwa, może go tam nie ma odpal niech pochodzi sobie z pół godziny na wolnych obr ..powinien sam się odpowietrzyć.
  5. nie chce nikogo straszyć ale u mnie takie "czasami nieodpalanie" zakończyło się wymianą wszystkich 4 pompowtryskiwaczy, a komputer też pokazywał że ompki są w super stanie, dodatkowo u mnie musiały być wymienione takie regulatory pompek w zasadzie od tego się zaczęło. Teraz pali na dotyk. :>
  6. ja mam polifta i mam żeliwną także u Ciebie też tak powinno być
  7. nie trzeba koniecznie zmieniać rozrządu
  8. tylko to kupuje łożyska w Serwisie http://allegro.pl/lozysko-przod-skf-audi-a4-b6-1-8t-1-9tdi-2-5tdi-i1618754997.html
  9. Za robotę mechanik kasuje tak ok. 250zł
  10. mam ten sam problem, żona mi zepsuła
  11. ale jak wstrzykujecie to przebijacie tą gumę igłą?
  12. W razie czego mam pompę tandem szczelną i pewną za nieduże pieniżdze
  13. gorzej jak ma 300000km
  14. kolego paliwo raczej nie ma aż takiego znaczenia, jak lejesz na w miarę markowych stacjach, ja nigdy jeszcze z paliwem nie miałem problemu, tankuję na shellu lub bp, a 10sek to jest stanowczo za długie kręcenie, musi ci odpalić od razu jak jest wszystko w porządku, przebieg ok. 250 000km, a mi właśnie raz palił raz nie palił, jak mu się zachciało, i to nawet w zimie na -30 st palił od strzała, a później na rozgrzanym silniku też pałowanie i kręcenie bo nie palił, tak jakby się zapowietrzał, co do kosztów to udał mi się znaleźć cały silnik gdzie była panewka obrócona (a pompki były w super stanie ) i całość z robotą 1000zł to tak naprawdę mega okazyjnie, (bo normalnie same pompki "chodzą" po 1000zł za komplet) pompowtryski można próbować regulować i od tego zacznij bo u mnie właśnie podczas regulacji wszystko wyszło, bo te regulacje właśnie się z biegiem czasu "wyrabiają" i nawet potrafią uszkadzać sam pompowtrysk, u mnie tak było właśnie VAG nic nie pokazywał, korekcje pompek jak zapalił były idealne. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=2630 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=188041 Jeszcze może pompa vacum niedomaga może być rozszczelniona i też będzie problem z zapaleniem (w razie czego mam taką pompę w super stanie) Pozatym jeszcze kilka rzeczy możesz sprawdzić z tego co pamiętam co sprawdzaliśmy u mechanika przed naprawą: -filtr paliwa -zaworek zwrotny paliwa -prędkość obrotowa rozrusznika (na vagu się sprawdza) -rozrząd -pompa paliwa -ewentualnie można próbować zwiększyć dawki startowe programowo -lub uszelnienia samych pompowtryskiwaczy ale to przybywało by oleju w silniku ja obstawiam pompowtryski (lub regulatory) lub pompa vacum
  15. vag niekoniecznie cokolwiek pokarze, jedynie jakieś błędy...powinien odpalić od pół obrotu zwłaszcza jak takie ciepło jest. u mnie takie nieodpalanie skończyło się na wymianie wszystkich 4 pompowtryskiwaczy oraz regulatorów pompek i teraz pali na przysłowiowy dotyk i tak powinno być. czujnik temp nie ma aż takiego znaczenia, jak jest uszkodzony to też auto powinno odpalić to wtedy na wyższe obr. wchodzi i dłużej świeci się kontrolka od świec.
  16. kiedyś pytałem w ASO o pompowtryskiwacz do AJMa i jest to koszt jedyne 2300zł/szt Można na allegro kupić nowy za jakieś 850zł-1000/szt nie wiem skąd aż taka różnica, ja ostatnio zmieniałem wszystkie 4 szt pompek na używki ale mi się udało znaleźć cały motor na części, pompki były w dobrym stanie za ...600zł
  17. tak to jest normalne to jest diesel
  18. Witam warto zakładać zawieszenie firmy DENCKERMANN Przykładowa aukcja http://allegro.pl/wahacze-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-denckermann-hd-i1634983482.html
  19. a co to są te bipy?
  20. Witam, czy pompowtryskiwacze od wersji 1.9 TDi 130 KM podejdą do 1.9 TDi 115KM AJM ? Proszę o szczegóły
  21. Witam, żona mi zepsuła tylną roletę :> w sensie może nie zepsuła a wuleciała ta plastikowa końcówka wraz z przyciskiem zabezpieczającym + jeszcze taki plastikowy fragment ze sprężynkąi teraz mam problem ze złożeniem tego ma może ktoś schemta jak to powinno być złożone ? Numer tej plastikowej osłony 8D9 863 553 B 6SP Numer tego plastikowego fragmentu ze sprężynką 30 292198 4
  22. Mam BOSCH 038 906 019 BR
  23. andrewb25 odpowiedział(a) na fibol temat w 1.9TDI
    a gdzie kupiłeś te czujniki? w ASO czy allegro ? czy nie ASO? bo ja też niby mam oryginalny i też mi przekłamuje o 10-15 stopni, a wymienialem, jest też dużo podróbek czujników i to ze znaczkami Audi VW, także jeżeli kupować to tylko w ASO lub z pewnego źródła, P.S. a jaki kolor tego czujnika?
  24. Witam, jaki by był numer czujnika temperatury? do AJMa? i jaki jest jego kolor w oryginale? czarny czy zielony ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.