Treść opublikowana przez klysek
-
[ALL B5] Stuki przy naglych skretach :/
no a ja podlaczajac sie do tematu jak podkrecenie tej sruby nie daje skutkow tzn. ze maglownica ddo wymiany????
-
Spociki Łódzkie
a moze pompa wody zaczyna ci sie pier**lic
-
[ALL B6] Listwy boczne chrom
w lodzi tez ostatnio widzialem taki cus cena 800 zl
-
[B5 AFM] Przerysowany bok
idz do marketu kup paste o nazwie TEMPO w takim szrym opakowaniu drogie nie jest a pomoze na 100% no chyba ze zdarl ci az do blachy do gorzej ;( ale jak tylko kler starl to bedzie git
-
[B5 ADP] Wymiana czujnika cisnienia oleju
Mam takie male zapytanie czy zeby wymieni w b5 ADP czujnik cisnienia oleju musze go podchodzic od spodu???? czy jakos od gory tez mozna sie do niego zabrac????
-
Spociki Łódzkie
mnie juz plecy bola od siedzenia przed tym komputrem
-
[B6 AMB] Wskazówka temperatury płynu chłodzacego.
na potwierdzenie zebys nie mial watpliwosci zgadzam sie ale bardziej bym obstawial czujnik temp. bo jak to by byl termostat to by wogole ci bardzo bardzo dlugo grzal
-
[ALL] Co ile powinno się nabijać klimatyzację
sluchaj ostatnio to przerabialem :gwizdanie: jak chcesz miec ten problem z glowy to jedz gdzsies gdzie nabijaja klime i powedz ze chcesz nabic klime wtedy ten m ily pan sciagnie ci to co zostalo(tzn.gaz chlodzacy) powie ci ile procent jego jest i reszte ci dobjie zeby bylo git a co do odgrzybiania to zrob sobie jak teraz pojedziesz nabic a nastepne maqchni jak zaczniesz czuc jakies dziwne zapachy w kabinie ok 1 roku
-
Spociki Łódzkie
Tak dla ciebie 3 zmianowa praca w fabryce azbestu zdrowo dobrze placa 25 zl na godzine
-
Spociki Łódzkie
bartek dzisiaj widzialem ogloszenie ze do fabryki azbestu szukaja na 3 zmiany
-
Spociki Łódzkie
dobranoc bartek zgas swiatlo
-
[B5 ADR] Problem po wymianie uszczelki pod głowicą
a moze zle splanowana jest albo tak jak mowi kolega wyzej nie dokrecona
-
Nawigacja w telefonie (Nokia e71)
polecam garmina bardzo dobra mapka Za standardową nokii trzeba zapłacić.. Więc wiesz.. a wcale ze nie trzeba placic nokia teraz zrobila jako pierwsz nokia OVI i jest teraz darmowa mapa gps ja tez smigam czasem na oryginalnej mapie nokii
-
Spociki Łódzkie
to jego siostrA
-
[ALL] Zchodzi bezbarwny
a czASEM problem nie polega na tym ze zle zostala odtuszczona powierzchnia polakierowana napewno musisz to polakierowac bo bedzie ci dalej schodzilo
-
[ALL B6] Dolna osłona silnika z blachy
no tak mowil ze z kwasowki o grubosci 1,5mm
-
Spociki Łódzkie
k**wa jaki diabol nie pod realem nikogo nie bylo b :polew:o jeden przejezdzal i bylo pusto
-
[B5 ADR] Problem z ustawieniem rozrządu
powinienes wyczytac ile zabkow ma pasek zabkow bo moze miec jak juz napiasl kolega 152 albo 153 i wtdey rozpiac caly rozrzad i zaczac ustawiac od poczatku bo moze kupiles pasek z zadurza iloscia zabkow i ci sie przesunola
-
Spociki Łódzkie
:polew: heheheh krzysiek kiedys pojechal na spota i byl sam nawet fote sobie zropbil
-
[ALL B5] Jakie amortyzatory na TYŁ do B5 ???
ja latam na bilsteinach nie narzekam ale ostanio gadalem gosciem co tym sie zajmuje i powiedzial ze juz sie troche zepsuly i polecil mi wlasnie sachsy febi z tego co wiem sa w podobnej cenie co sachs ale glowy nie dam sobie obciac
-
[ALL B6] Dolna osłona silnika z blachy
a ja sie dowiadywalem u kolegi na spocie w lodzi dzisiaj nawet opowiadal ze tez chce zmienic na metalowa i do avanta b5 podobno kosztuje 100zl zrobina jest z kwasowki ale ile w tym prawdy to nie wiem
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ale tak ogolem duzo Audiczek sie zjechalo????- Spociki Łódzkie
jak bezdomni jakis bajazol pili z plastikowej butli- [ALL] Co to jest? i do czego?? nastepne
na 100% filtr przeciwzakloceniowy juz sie nie bede powtarzal bo przemek 2800 rozszyfrowal tez takie cudo mam - Spociki Łódzkie