Treść opublikowana przez turzol
-
B6 DIVISION
kuzwa ale im ulepa znaleźli A para wymiata
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
- Spoty Katowice i okolice
to dużo ? no w sumie nie wiem bo jak ja pracuję to robię min 50k rocznie po PL wychodzi 212km/dzień a w DE to nic specjalnego- Spoty Katowice i okolice
w rok nastukał 70dych na tym nowym, pewnie nie mogł sie nacieszyc nowym motorem i smigał po autobahnach- B6 DIVISION
A jak niby na VAG pokaże nr fabr pompek?- Spoty Katowice i okolice
weekend uważam za rozpoczęty- [ALL B6] Wytrzymałość amortyzatorów
225tys km mam jeszcze ori zawias 1BE i na trzepakach wyszło w porządku. Podczas jazdy też niczego nie odczuwam niepokojącego- Spoty Katowice i okolice
qr** tez bym poleciał ale kisze w BB do 20-ej. ucho co z tym RNSE? Sprawdzony masz?- Spoty Katowice i okolice
wkońcu kanonierzy ,no graja jak natchnieni Ja właśnie odpaliłem powtórkę na C+ Gol, ale zdążyłem wynik poznać- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
bo jaki pin przełożyć nie wiesz ? żeby działała blokada na tył niestety dalej nie wiem, pokminie jak będe zakładał u siebie- B6 DIVISION
masz numerek ? na jeden boczek idzie w sumie 7 spinek i są 2 rodzaje - 5 x 8E0 868 243 - 2 x 8E0 868 276 zaistaluj se w końcu ETKE- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
no w końcu masz Ja swoje zakładam jak dokupie panel memo, bo nie chce mi się kolejny raz zrzucać boczków- B6 DIVISION
Od razu kup nowe klipsy bo połamiesz przy pierwszym ściąganiu- lampka podsufitki - do czego służą czujniki zaznaczone na foto
Mikrofon od Bose Wysłane z mojego MT11i- B6 DIVISION
tanio AUDI A4 B6 B7 S-LINE LISTWY PROGOWE (2972924826) - motoAllegro- Jaki nr zbiorniczka głównego z zaczepami na zbiorniczek do spryskiwaczy reflektorów?
ok juz łapie ten zbiornik w nadkolu występuje w kilku rodzajach, w zależności od tego czy diesel czy benzyna / webasto czy bez webasto Nie ma rozgraniczenia co do tego czy pojazd ma / nie ma układ mycia reflektorów Zbiornik płynu dół 3.2l dla 4-cyl silników wysokoprężnych 8E0 955 453 AM AUDI A4 WASHER BOTTLE 8E0955453AM GENUINE NEW | eBay- Jaki nr zbiorniczka głównego z zaczepami na zbiorniczek do spryskiwaczy reflektorów?
główny zbiornik to ten widoczny po otwarciu maski?- guzik hamulca ręcznego a4 b6
Potwierdzam. Tez zakupilem nowy przycik do recznego i moj stary byl przyklejony do dzwigni na bialym silikonie. Nowy ma inne mocowanie i musialem wymienic cala dzwignie na ta z B7 Wysłane z mojego MT11i- B6 DIVISION
AUDI QUATTRO S4 4.2 344PS 2004 LISTWY KARBONOWE (2971493629) - motoAllegro AUDI QUATTRO S4 4.2 344PS 2004 FOTELE KANAPA TYŁ (2971479353) - motoAllegro AUDI QUATTRO S4 4.2 344PS 2004 HAMULCE TARCZE (2971494488) - motoAllegro ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- miałem nowy z ASO, kupiłem tam aż jeden za chorą kase. Potem trafiłem komplet nowych ori na ebay.de za ludzką kase i pocisnąłem tamten- Składanie lusterek + ryglowanie drzwi
A można jak po kolei wejść w to na Vag'u? Do swojego kodowania dodajesz daną opcję. Omawiana ma wartość +32 i ją dodajesz do aktualnego kodowania Kodowanie modułu komfortu Wybieramy opcję CODING 07 (aby aktywować dane funkcje dodajemy do siebie poniższe wartości i ich sumę zapisujemy jako kodowanie sterownika): +1 – aktywacja alarmu (wersja dla UK i Irlandii) +2 – potwierdzenie aktywacji/deaktywacji alarmu przez odpowiednią sygnalizację diody w drzwiach kierowcy +4 – selektywny centralny zamek (podczas otwierania auta z pilota, jedno naciśnięcie przycisku otworzy tylko drzwi kierowcy, klapkę wlewu paliwa i wyłączy funkcję SAFE - drugie naciśnięcie otworzy pozostałe drzwi oraz odblokuje zamki maski i bagażnika) +8 – aktywacja alarmu +16 – blokada zamka klapy bagażnika po przekroczeniu 5km/h (zamek odblokuje się automatycznie po zwolnieniu poniżej 5km/h) +32 – blokada zamków wszystkich drzwi po przekroczeniu 10km/h (zamki zostają otwarte dopiero po wyjęciu kluczyka z zapłonu, bądź przez manualne otworzenie drzwi przy pomocy przycisków zamka centralnego w tapicerce drzwi kierowcy) +64 – aktywacja dodatkowych funkcji modułu komfortu (możliwość otwierania/zamykania szyb oraz szyberdachu przy pomocy zamka w drzwiach i pilota) +128 – pojazd z kierownicą po prawej stronie +256 – aktywacja czujników zbicia tylnych bocznych szyb (tylko dla nadwozia Avant wyposażonego w fabryczny alarm) +512 – potwierdzenie udanego zamknięcia wszystkich zamków przy pomocy pilota przez pojedyncze mrugnięcie kierunkowskazami +1024 – dodatkowe potwierdzenie aktywacji alarmu przez pojedynczy sygnał dźwiękowy z syreny alarmu +2048 – zasady dot. zasilania podnośników szyb (po wyłączeniu zapłonu i wyjęciu kluczyka ze stacyjki podnośniki szyb będą zasilane jeszcze przez 10 minut lub do czasu aż nie zostaną otwarte drzwi) +4096 – dodatkowe funkcje przeciwwłamaniowe W przypadku otwierania auta kluczykiem zostaną odblokowane tylko drzwi kierowcy, pozostałe drzwi i zamki zostaną odblokowane po włączeniu zapłonu. W przypadku gdy auto posiada fabryczny alarm po otwarciu drzwi kierowcy kluczykiem – zapłon musi zostać włączony w ciągu 15 sekund (w przeciwnym przypadku nastąpi wyzwolenie alarmu). +8192 – wyłączenie funkcji SAFE (tylko dla USA i Kanada – wersje samochodów przeznaczone na ten rynek mają tylko jeden silnik w zamku, pozostałe auta mają dwa – jeden zamyka zamek a drugi aktywuje funkcję SAFE czyli brak możliwości odblokowania auta z wewnątrz - włącznik w tapicerce drzwi kierowcy - po zamknięciu samochodu pilotem lub kluczykiem) +16384 – informacja dla silników szyb o zamontowanych szybach dwuwarstwowych- Składanie lusterek + ryglowanie drzwi
Lustra musisz dołożyć składane + wymiana sterowników drzwi + podmiana na joystick z opcją składania. Co do zakodowania ryglowania po przekroczeniu prędkości to przekodujesz VAG-COM/VCDS- B6 DIVISION
Ja mam Q i chodzi z kierą B6 (trzyramienna )- [B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Luzik, tak szybko nie sprzedam. Póki co stuknął właśnie rok jak posiadam Audi i poza szwankującym webasto nic jej szczególnie nie dolega. Zalewam i trzaskam kilometry, przy okazji dokładam do wyposażenia, ale też nie mam na to szczególnego ciśnienia. Teraz chce w zamontować graciarnie w wolnym czasie i zabrać się w końcu za image zewnętrzny bo tutaj jest bida totalna .- LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Dzieki za foty. Mozesz jeszcze napisac jak wyglada kwestia montazu tych Osramiow do gniazda typu h6w? Wysłane z mojego MT11i- B6 DIVISION
Kratki to grosze w porównaniu do halogenów. Wiem bo kupowałem cały osprzęt do zderzaka S4 i cena kratek to pikuś - Spoty Katowice i okolice