Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. I to mi sie podoba. Też tak mam, dzisiaj wkładałem do swojej lustra w takiej opcji jak twoje, z tym że nie obudowy z S4 i nawet poskładałem wszystko jak fabryka - wiązki, spinki, taśma mechata etc.
  2. ja tu jestem 3 rok, a A4 mam od roku . Teraz mysle jak to mozliwe
  3. ucho mam z A3 ale nie te pokrętło, bo takie sobie nowe zamowilem ale znajac zycie przyjdzie za tydzien, a ja chce składać lustra juuuuuz
  4. moja usypia małą, choojnia teraz z dzwonieniem
  5. Turzol łykasz to jak tak do się dorzucam i zabieram sterowanie szyb o ile da się wyciągnąć same te guziki ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ---------- jednak chyba wszyscy skacowani Jak to cena za calosc to warto łyknąć, ty wezmiesz co trza i ja
  6. Ja chyba będę miał. Muszę sprawdzić. A co masz z lusterkami? Kupiłeś nowe i chcesz sprawdzić czy co? Jestem jutro w Kato do 15-ej, mogę się wyrwać o dowolnej porze i podjechać, tylko gdzie ?
  7. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak kupiłem A4 to na przycisku AUTO też miałem dosłownie malutką skazę i tak kupiłem nówkę ori. Każdy plastik w środku sukcesywnie wymieniam na nowy bo tak lubie i uj
  8. Nie ma ktoś z Was takiego przełącznika na sell albo na pożyczenie? Chce sprawdzić czy lusterka mi się składają
  9. nakładkę kupiłem w aso i tam pod kolor mi pomalowali. Już na gotowo Gdyby nie ta historia ze skradzioną wkładką to w życiu bym tego nie robił ... ile k..rw sie narzucałem to tylko ja wiem
  10. Podziękował, wezme się w takim razie za rezanie pamięci aaa mam jeszcze kompletą wiązkę (tą z boczka fotela kierowcy) , która idzie do panelu sterowania MEMO. daje mi to coś?
  11. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8e9 807 521 a
  12. Jutro ma już czekać na mnie w ASO joystick z chromem obsługujący składanie i dociągne instalacje pod fotochrom. Na koniec zostawiam sobie funkcję pamięci bo to już grubsza sprawa, a właśnie z myślą o pamięciach głównie kupiłem te lustra
  13. Mamy taką samą lipę Można wyrezać pamięci do tych stołków ale trzeba przejść wszystkie etapy opisane w manualu i dodatkowo do podmiany idą silniczki sterujące w fotelu kierowcy Dużo łatwiej znaleźć fotel z instalacją memo, ale z drugiej strony kto sprzeda Ci sam fotel Ja i tak będę rezał pamięci, ale tylko dla funkcji Tilt w lusterku, a może kiedyś wskoczą stołki z Memo więc będzie szybka podmianka
  14. To wchodze bagajem :] Wysłane z mojego MT11i
  15. Bede je bral. Kolejny mod, klamki bez zamków Czyli tzw shaved door handles Wysłane z mojego MT11i
  16. Domin pasuja Troche ceregieli jest z ta podmianka bo Niemiec sie nie pierd...lil i przymocowal wiazke lustra do ramy okna Wyjalem cala rame i spialem jak fabryka Wysłane z mojego MT11i
  17. Audi dostanie dzis lusterka w full opcji i sterowniki drzwi w wersji High Wysłane z mojego MT11i
  18. Sukces Wysłane z mojego MT11i
  19. Batman i robin Juz laza po bloku i dzwonia Wysłane z mojego MT11i
  20. W elsie na pewno cos jest rozpisane. Wysłane z mojego MT11i
  21. Do mnie wpadnie dzisiaj czarnuch... Wysłane z mojego MT11i
  22. Dzieki za pomoc, bardzo mi ulatwiles sprawe. Jutro dokoncze dzialac w temacie. Wysłane z mojego MT11i
  23. No to dokladnie taka kupilem na aukcji pocieszyles mnie bardzo ta wiadomoscia. Rozumiem ze nic dodatkowo oprocz podmiany samych klamek nie robiles? Pomijam wlozenie ciegna na swoje miejsce Wysłane z mojego MT11i
  24. Nakladke zarowno ta z otworem jak i glowna juz zdemontowalem - to nie jest skomplikowane. A klamke montuje bez otworu na zamek czyt. Z drzwi pasazera. Mam nadzieje ze bedzie pasowalo wszystko..nikt na forum tego mi nie potwierdzil Wysłane z mojego MT11i

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.