Treść opublikowana przez turzol
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
I to mi sie podoba. Też tak mam, dzisiaj wkładałem do swojej lustra w takiej opcji jak twoje, z tym że nie obudowy z S4 i nawet poskładałem wszystko jak fabryka - wiązki, spinki, taśma mechata etc.
-
Spoty Katowice i okolice
ja tu jestem 3 rok, a A4 mam od roku . Teraz mysle jak to mozliwe
-
Spoty Katowice i okolice
ucho mam z A3 ale nie te pokrętło, bo takie sobie nowe zamowilem ale znajac zycie przyjdzie za tydzien, a ja chce składać lustra juuuuuz
-
Spoty Katowice i okolice
moja usypia małą, choojnia teraz z dzwonieniem
-
Spoty Katowice i okolice
Turzol łykasz to jak tak do się dorzucam i zabieram sterowanie szyb o ile da się wyciągnąć same te guziki ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ---------- jednak chyba wszyscy skacowani Jak to cena za calosc to warto łyknąć, ty wezmiesz co trza i ja
-
Spoty Katowice i okolice
Ja chyba będę miał. Muszę sprawdzić. A co masz z lusterkami? Kupiłeś nowe i chcesz sprawdzić czy co? Jestem jutro w Kato do 15-ej, mogę się wyrwać o dowolnej porze i podjechać, tylko gdzie ?
-
B6 DIVISION
Jak kupiłem A4 to na przycisku AUTO też miałem dosłownie malutką skazę i tak kupiłem nówkę ori. Każdy plastik w środku sukcesywnie wymieniam na nowy bo tak lubie i uj
-
Spoty Katowice i okolice
Nie ma ktoś z Was takiego przełącznika na sell albo na pożyczenie? Chce sprawdzić czy lusterka mi się składają
-
Demontaz klamki zewn
nakładkę kupiłem w aso i tam pod kolor mi pomalowali. Już na gotowo Gdyby nie ta historia ze skradzioną wkładką to w życiu bym tego nie robił ... ile k..rw sie narzucałem to tylko ja wiem
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Podziękował, wezme się w takim razie za rezanie pamięci aaa mam jeszcze kompletą wiązkę (tą z boczka fotela kierowcy) , która idzie do panelu sterowania MEMO. daje mi to coś?
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
4 przewody na strone ?
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Jutro ma już czekać na mnie w ASO joystick z chromem obsługujący składanie i dociągne instalacje pod fotochrom. Na koniec zostawiam sobie funkcję pamięci bo to już grubsza sprawa, a właśnie z myślą o pamięciach głównie kupiłem te lustra
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Mamy taką samą lipę Można wyrezać pamięci do tych stołków ale trzeba przejść wszystkie etapy opisane w manualu i dodatkowo do podmiany idą silniczki sterujące w fotelu kierowcy Dużo łatwiej znaleźć fotel z instalacją memo, ale z drugiej strony kto sprzeda Ci sam fotel Ja i tak będę rezał pamięci, ale tylko dla funkcji Tilt w lusterku, a może kiedyś wskoczą stołki z Memo więc będzie szybka podmianka
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
To wchodze bagajem :] Wysłane z mojego MT11i
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Bede je bral. Kolejny mod, klamki bez zamków Czyli tzw shaved door handles Wysłane z mojego MT11i
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Domin pasuja Troche ceregieli jest z ta podmianka bo Niemiec sie nie pierd...lil i przymocowal wiazke lustra do ramy okna Wyjalem cala rame i spialem jak fabryka Wysłane z mojego MT11i
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Audi dostanie dzis lusterka w full opcji i sterowniki drzwi w wersji High Wysłane z mojego MT11i
-
Demontaz klamki zewn
Sukces Wysłane z mojego MT11i
-
Spoty Katowice i okolice
Batman i robin Juz laza po bloku i dzwonia Wysłane z mojego MT11i
-
Zasada działania układu wydechowego w Audi S4 B6
W elsie na pewno cos jest rozpisane. Wysłane z mojego MT11i
-
Spoty Katowice i okolice
Do mnie wpadnie dzisiaj czarnuch... Wysłane z mojego MT11i
-
Demontaz klamki zewn
Dzieki za pomoc, bardzo mi ulatwiles sprawe. Jutro dokoncze dzialac w temacie. Wysłane z mojego MT11i
-
Demontaz klamki zewn
No to dokladnie taka kupilem na aukcji pocieszyles mnie bardzo ta wiadomoscia. Rozumiem ze nic dodatkowo oprocz podmiany samych klamek nie robiles? Pomijam wlozenie ciegna na swoje miejsce Wysłane z mojego MT11i
-
Demontaz klamki zewn
Nakladke zarowno ta z otworem jak i glowna juz zdemontowalem - to nie jest skomplikowane. A klamke montuje bez otworu na zamek czyt. Z drzwi pasazera. Mam nadzieje ze bedzie pasowalo wszystko..nikt na forum tego mi nie potwierdzil Wysłane z mojego MT11i