Treść opublikowana przez turzol
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Łap zamontować jeszcze nie zamontowałem bo czasu brak Ale widzę że na 99% będą pasować p&p
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Dzisiaj odebrałem w ASO nowe lampki LED do poliftowego A5 Cabrio. Są całkiem inne niż te z B8 jeśli chodzi o kształt i wygląda na to że podejdą do B6 i B7 plug&play. Jak tylko wrzuce na listwę to zdam relacje. ---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------
- B6 DIVISION
-
[ALL B7] Szyberadach Solar -czy ktoś robił ?
Hmm to jak to jest z zasłonką tego dachu? Jest czy jej nie ma? czy po prostu daje zasłonke ze starego szybra?
-
[ALL B7] Szyberadach Solar -czy ktoś robił ?
Jak kompletny, sprawny to sie odezwę
-
B6 DIVISION
nie ma szans na te listwy. Rozmyślił się i nie chce puscic
-
[ALL B7] Szyberadach Solar -czy ktoś robił ?
Szykuje się powoli do poszukiwania solardachu, ponieważ mając fabryczny szyber, czeka mnie mniej rezania niż nie mając go w ogóle - chyba, że się mylę to mnie poprawcie Dlatego mam kilka pytań: 1.Na co zwrócić uwagę szukając takiego szybra? Kompletny taki solar posiada szybę, ramę oraz silniczek. Czy jeszcze na coś trzeba zwrócić uwagę? 2.Jak jest z zasłonką? Skoro piszecie że podsufitka jest na stale zakryta to co zasłania szybę solara? Ma ktoś foto od wewnątrz auta ? 3. Panel klimatronica zostaje stary czy muszę wymieniać na inny? 4.Ogólnie jaki jest stopień trudności takiego moda zakładając że mam fabryczny szyber i wszystkie potrzebne do montażu graty?
-
B6 DIVISION
Czy lustro wewn fotochrom i kompasem występowało też seryjnie w A4 B6 ? Miałem kupować z B7 z kompasem, ale na forum czytam że jest inne mocowanie więc szukam z B6. Dobry mam nr ? 4F0 857 511 F
-
System operacyjny Android
Masz cos nie halo. Umnie hulal zawsze tapatalk na kazdym sofcie czy to gb czy najnowszym ICS Tap-tap from SGSII Mam tego tapatalka https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5xdW9vcmQudGFwYXRhbGtwcm8uYWN0aXZpdHkiXQ.. Na 2.3.3 nie wiem czy działało, na 4.0.3 po zalogowaniu od razu wywala "error 1" zwis fona i reset aplikacji Hmm dziwna sprawa. Wejdź w ustawienia systemu -> aplikacje -> znajdź na liście Tapatalk . Jak wejdziesz to masz 2 opcje : wyczyść dane oraz wyczyść cache . Zastosuj obie i spróbuj odpalić tapatalka
-
System operacyjny Android
Masz cos nie halo. Umnie hulal zawsze tapatalk na kazdym sofcie czy to gb czy najnowszym ICS Tap-tap from SGSII
-
B6 DIVISION
Ja mam czarne z B7 proste i do zalozenia bez malunku.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
to wkońcu zlał czy odessał olej? Zlał przez odkręcenie śruby spustowej w misce, pozniej dodatkowo odessal.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Wymieniałem wczoraj olej w swojej A4 B6 zakładzie, do którego jeżdże od wielu lat . To mój pierwszy "ropniak" więc nie do końca nie rozumiem czy osoba wymieniająca olej postąpiła słusznie, dlatego poradzę się tutaj. Opiszę jakie kroki poczynił mechanik: - wykręcił filtr oleju - zdjął osłonę pod silnikiem i zlał stary olej - odessał olej poprzez otwór gdzie wtyka się bagnet oleju - zalał niewielką ilość oleju w miejsce gdzie siedzi filtr oleju, po czym zamontował nowy filtr wraz z uszczelkami - resztę oleju wlał do silnika po czym zostałem poproszony o odpalenie na krótko silnika - sprawdził na bagnecie stan i dolał jeszcze oleju do stanu między min a max
-
B6 DIVISION
Decabit da radę. Ja też jestem zbokiem jeśli chodzi o car detailing i u mnie proces oczyszczania lakieru to praktycznie pół dnia roboty, ale lakier po pełnej dekontaminacji musi być gładki jak pupa niemowlaka
-
B6 DIVISION
Prickbort to Tar Remover jak każdy inny tylko niby skuteczniejszy. Ja nie miałem okazji wypróbować, ale w arsenale mam kilka innych skutecznych środków do walki z resztkami gumy/asfaltu.
- Piłka nożna
-
Włączenie dzwięku zapięcia pasów
Pewnie jest tak ze twoje zapinki pasow sa bez czujnikow zapiecia dlatego nie dziala Tap-tap from SGSII
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Łykać Panowie http://moto.allegro.pl/audi-a4-pilot-webasto-8e0909507-i2287717086.html
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Typowe objawy zapowietrzonego układu. Tap-tap from SGSII
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek w Audi A4 B6
Prośba do rozeznanych w temacie rodzajów luster w A4 B6 B7. Kompletuje graty do składania luster , mam przełącznik, 2 silniczki szyb z literką G brakuje mi samych lusterek i tu mam zagadkę. Na allegro bywają lusterka 5pin, 7pin, 10pin, 14pin. 5 pin - elektr. reg. 7 pin - elektr. reg. + ? 10 pin - elektr. reg + elekt.składane + ? 14 pin - elektr. reg. + elekt. składane + obsługa pamięci ustawień Zależy mi na lusterkach z wkładami fotochrom, a ta opcja już chyba nie zależy od ilości pinów we wtyczce? Dodatkowo jeśli kupię lustra elektr. składane na 10 kabelków to czy oba lustra mają obsadzone wtedy po 10 pinów każde?
-
Piłka nożna
Wigan już 2 do przodu, a jeszcze mecz się nie zaczął oO
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Chwilowo panuje mały zastój ze względu na to że niebawem sie przeprowadzam, ale to nie znaczy że nic się nie dzieje z autem Audi dostało nowy zestaw filtrów i zmieniłem oliwę na Valvoline 5W30 Dodatkowo odebrałem z aso i zamontowałem brakującą listwę 1NKz logiem Quattro bo nigdzie nie można było kupić używanej w sensownym stanie
-
[ALL B6/B7] Zasłonki przeciwsłoneczne z allegro
Zrozum ze nie kazdemu pasuje obklejac folia szyby.. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
Filtry oleju
To tak wyglada, jakby to bylo od Knechta. Bo to oni tylko w Austrii robia. Nie pamietam dokladnej ceny, filtry zawsze biore w pakiecie z innymi filtrami ,ale nie kosztowal wiecej niz 30zl na pewno. W kazdym razie powietrza, kabinowy i paliwa byly wyprodukowane w DE, tylko olejowy w ChRL . Zamontuje go bo nie sadze zeby nie trzymal norm produkcji. Koncern vag nie dopuscilby bubla do obiegu Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
Filtry oleju
Mam w rękach ori filtr oleju do AVF, kupiony 2 dni temu w ASO Audi i zarówno na pudełku jak i na filtrze jest "Made in China" Wszystkie filtry zawsze kupuje oryginalne do wszystkich moich aut i nigdy nie spotkałem się z chinskimi