Treść opublikowana przez turzol
-
B8 TrOOOOp
Pany ile trzeba liczyć na gotowo zrobienie frontu na polift z bixem skrętnym? Na gotowo mam na myśli blachy + lampy + drobnica z ASO + kodowanie i montaż.
-
Spoty Katowice i okolice
Bry Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[b6 AWX] Katowice problem z nawiewami
Kto tu pisze o pieniądzach? Na forum jesteśmy żeby sobie pomagać nawzajem. Jestem w Katowicach codziennie 8-16 i w godzinach popołudniowych możemy się ustawić gdzieś w centrum.
-
[b6 AWX] Katowice problem z nawiewami
Pierwsza sprawa to diagnoza sterownika klimatyzacji za pomocą VCDS- trzeba sprawdzić czy klapy silniczków nawiewów nie są zablokowane. Czasami pomaga adaptacja silniczków do pozycji wyuczonych fabrycznie. Jesteś z Katowic wiec zapraszam, w miarę możliwości pomogę zdiagnozować przyczynę usterki.
-
A4 AVANT 1.9 TDI AVF + Quattro 2 x S line
Świetna furka w dobrych rękach
-
System mocowania ISOFIX
W B6/B7 isofix był jako opcjonalne wyposazenie za dopłatą
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Marzenia się spełniają, piękny RS. Wg mnie auto idealne.
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
Kupiles oryginal czy zamiennik? Uzywka/nowka?
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Wystarczy schowek po stronie kierowcy zrzucić, odsunać fotel na maxa do tyłu i położyć się w aucie (dosłownie), wtedy jako tako jest możliwość dojścia do silniczka regulacji temperatury o oznaczeniu V158. Wskazane dobre oświetlenie. Ja wymieniam ten silniczek przykręcając go jak w oryginale na 3 śrubach co nie jest takie proste
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Silniczków jest 6 szt. Ja od czasu założenia kompletu z B7 3lata temu nie mam już żadnych problemów z cykaniem czy nieprawidłowa regulacja klap. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
Oczywiście ze ramie ma wypusty na wieloklin. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spinki boczka drzwi pasażera A4 B6
bynajmniej =/ przynajmniej Boczek będzie odstawał w miejscu gdzie powinien przylegać do płata drzwi. Przy okazji może stukać bo nie ma amortyzacji w postacji mocowania.
-
Spinki boczka drzwi pasażera A4 B6
Dokładnie, ja jak kupiłem A4 to w serwisie poprosiłem o cały woreczek tych spinek (ok 30szt) i facet mi to w sumie dodał za kilka zł do większego zamówienia. Połamałem już tego od groma, ale zawsze mam zapas przy częstym ściąganiu tapicerek to must have.
-
B6 DIVISION
Z S4 b6 mam jakby co. Ma inna charakterystykę utwardzania w stosunku do serii Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Szary sedan SBI*** na ramkach klubowych dzisiaj na 86, pomrugane
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Bo to nie jest takie proste. Ja w ogóle rzadko widze żeby któraś B6 miała dobrze wlozone lampy w slizgi. Zazwyczaj szpara jest na palec tak jak patrze po tym co jeździ na ulicach.
-
Zakup i Rabat na części z ASO
http://allegro.pl/nowy-oryginal-napinacz-rozrzadu-audi-vw-078109087c-i6592680688.html
-
Audi A3 8V 2.0 TDI kolejna śnieżka
Piękny samochód.
-
B6 DIVISION
Front zacny Michale:) Lampy nie są spasowane bo nie leżą w ślizgach jak należy - od spodu lampy masz takie 2 wypusty prostokątne i nimi musisz najpierw wcelować w takie wąsy które są na ślizgach. Nawet jeśli szpara między krawędzią dolną lampy a zderzakiem będzie na kilka mm to na czole lampy masz śrubę regulacyjną i kręcąc likwidujesz wtedy tą szparę i lampa zgra się idalnie z linią zderzaka.
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
To samo... Tylko wersja S4 ma inne halogeny.
-
B7 Crew
Jeździ się przyjenie, chociaż mnie nie przekonuje jazda autem z Haldexem, jednak Torsen to inna liga. Będę miał okazje dłużej ujeżdżać to auto jak wpadnie do mnie na detailingi Co do relacji cena/jakość to Skoda Kodjaq będzie hitem sprzedaży o ile wyrobia sie z produkcją na Europe bo poki co trzeba czekac na nowe ok 10 miesiecy. Stad tez wlasnie kumpel zrezygnowal z niego i kupil SuperB.
-
Kierownica od b8 lift do b6
Wszystko działa, mam w B6 zamontowaną i gada z Concert III jak i RNS-E
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Na każde turbuleum przychodzi kiedyś czas. Regenerujesz czy pakujesz używke?