Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. turzol odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany ile trzeba liczyć na gotowo zrobienie frontu na polift z bixem skrętnym? Na gotowo mam na myśli blachy + lampy + drobnica z ASO + kodowanie i montaż.
  2. Bry Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Kto tu pisze o pieniądzach? Na forum jesteśmy żeby sobie pomagać nawzajem. Jestem w Katowicach codziennie 8-16 i w godzinach popołudniowych możemy się ustawić gdzieś w centrum.
  4. Pierwsza sprawa to diagnoza sterownika klimatyzacji za pomocą VCDS- trzeba sprawdzić czy klapy silniczków nawiewów nie są zablokowane. Czasami pomaga adaptacja silniczków do pozycji wyuczonych fabrycznie. Jesteś z Katowic wiec zapraszam, w miarę możliwości pomogę zdiagnozować przyczynę usterki.
  5. Świetna furka w dobrych rękach
  6. W B6/B7 isofix był jako opcjonalne wyposazenie za dopłatą
  7. Marzenia się spełniają, piękny RS. Wg mnie auto idealne.
  8. Kupiles oryginal czy zamiennik? Uzywka/nowka?
  9. Wystarczy schowek po stronie kierowcy zrzucić, odsunać fotel na maxa do tyłu i położyć się w aucie (dosłownie), wtedy jako tako jest możliwość dojścia do silniczka regulacji temperatury o oznaczeniu V158. Wskazane dobre oświetlenie. Ja wymieniam ten silniczek przykręcając go jak w oryginale na 3 śrubach co nie jest takie proste
  10. Silniczków jest 6 szt. Ja od czasu założenia kompletu z B7 3lata temu nie mam już żadnych problemów z cykaniem czy nieprawidłowa regulacja klap. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Oczywiście ze ramie ma wypusty na wieloklin. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. bynajmniej =/ przynajmniej Boczek będzie odstawał w miejscu gdzie powinien przylegać do płata drzwi. Przy okazji może stukać bo nie ma amortyzacji w postacji mocowania.
  13. Dokładnie, ja jak kupiłem A4 to w serwisie poprosiłem o cały woreczek tych spinek (ok 30szt) i facet mi to w sumie dodał za kilka zł do większego zamówienia. Połamałem już tego od groma, ale zawsze mam zapas przy częstym ściąganiu tapicerek to must have.
  14. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z S4 b6 mam jakby co. Ma inna charakterystykę utwardzania w stosunku do serii Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Szary sedan SBI*** na ramkach klubowych dzisiaj na 86, pomrugane
  16. turzol odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tylko pasek nowy nie za bardzo wygląda (bez r-line) a do tego sporo mniejszy od SuperB. Nawet A6 z ilością miejsca nie ma startu do Superb
  17. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo to nie jest takie proste. Ja w ogóle rzadko widze żeby któraś B6 miała dobrze wlozone lampy w slizgi. Zazwyczaj szpara jest na palec tak jak patrze po tym co jeździ na ulicach.
  18. http://allegro.pl/nowy-oryginal-napinacz-rozrzadu-audi-vw-078109087c-i6592680688.html
  19. Piękny samochód.
  20. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Front zacny Michale:) Lampy nie są spasowane bo nie leżą w ślizgach jak należy - od spodu lampy masz takie 2 wypusty prostokątne i nimi musisz najpierw wcelować w takie wąsy które są na ślizgach. Nawet jeśli szpara między krawędzią dolną lampy a zderzakiem będzie na kilka mm to na czole lampy masz śrubę regulacyjną i kręcąc likwidujesz wtedy tą szparę i lampa zgra się idalnie z linią zderzaka.
  21. turzol odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kumpel 170K zapłacił i odebrał w salonie w DG. 3 miesiace czekania na odbiór. Dodatkowo w cenie wyszarpal opony zimowe na alusach 17''
  22. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To samo... Tylko wersja S4 ma inne halogeny.
  23. turzol odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jeździ się przyjenie, chociaż mnie nie przekonuje jazda autem z Haldexem, jednak Torsen to inna liga. Będę miał okazje dłużej ujeżdżać to auto jak wpadnie do mnie na detailingi Co do relacji cena/jakość to Skoda Kodjaq będzie hitem sprzedaży o ile wyrobia sie z produkcją na Europe bo poki co trzeba czekac na nowe ok 10 miesiecy. Stad tez wlasnie kumpel zrezygnowal z niego i kupil SuperB.
  24. Wszystko działa, mam w B6 zamontowaną i gada z Concert III jak i RNS-E
  25. Na każde turbuleum przychodzi kiedyś czas. Regenerujesz czy pakujesz używke?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.