Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. Pany szukam A6 C6 polift 3.0 w gnoju, Najlepiej sedan i nie czorny. Gdyby ktos cos to walic na PW
  2. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spróbuj zakodować najtańszym możliwym kablem na KKL i VCDS Lite 1.2. Często klony VCDS nie daja rady, ja np klonem 12.12 nie moge zakodować sterownika ABS w zadnym A4 B6/B7 a 8 letnim kablem viaken kkl koduje od strzała.
  3. Sprawdze to jutro, ale mam lampke z A4 B7 więc nie wiadomo czy będa wyprowadzone te piny, licze na to ze tak, wtedy zamawiam przeslone w ASO i powinno od razu zadziałać po przekodowaniu sterownika. Tak przynajmniej mi sie wydaje.
  4. Wow dzięki! Zaraz Lecę sprawdzić czy mam te piny wyprowadzone w płytce lampki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Dzięki. We wtyczce podsufitki mam obsadzone wszystkie 12pinow A we wtyczce schowka mam już obsadzony 5pin brązowym kabelkiem Czyli wychodzi na to że mam gotowa instalacje pod kontrolkę airbag off w lampce. Z tym że mam lampkę z A4 B7 i nie widzę w niej kabelków do podłączenia kontrolki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Ale kombinujecie. Od 3 lat mam kpl sprzęgła BRD z firmy LUK i założyłem go na fabrycznym dwumasie. LUK 415 0244 10 SACHS 2294 501 178
  7. nr oryginałów dwumasy jak i zamienników sachs/LUK są takie same dla BRD/AVF więc jakim cudem mialyby nie być zamienne? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Kpl sprzęgła brd rozni się od avf dociskiem który znosi wieksze momenty. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Dwumas avf jest ten sam co brd. Ma tę same nr OE Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Sprawdziłem u siebie i mam obsadzone te piny 5 i 6 we wtyczce pomarańczowej i kostce. Wtyczka schowka ma tak obsadzone piny 1- różowy 2-czarny 3-brazowy 4-pomarańczowy 5-wolny 6-niebieski 7-czerwony 8-żółty 9-taki jak glosnikowy 10-biały 11-wolny 12-wolny Czy to oznacza że mam instalacje gotową pod lampke podsufitki i wystarczy, że zakupie przeslone do lampki z AIRBAG-OFF 8E0947126A + kodowanie ? Czy w lampce którą posiadam bede musial dolozyc 2 przewody do zasilania tej kontrolki?
  11. fajnie byłoby gdybym też miał tak u siebie ale lampke mam czarna pod szyber + czujnik ruchu + 2 mikrofony. Znajdz teraz taka pod Airbag off ....
  12. Czyli jak powyższe piny sa obsadzone oznacza ze instalacja jest gotowa pod sygnalizacje airbag off w lampce podsufitki?
  13. Odezwij się na PW jak już będą ok? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. To już wiem do kogo przyjechać na regulacje Ja nadal czekam na ten element z tulejami, idzie z magazynu centralnego w Kassel (DE) wiec pewnie bedzie za kilka dni.
  15. Dokładnie ten nr zamówilem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Czyli jesteś już po wymianie wszystkiego i jest taki problem? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Mam to samo z biegami. Raz wchodza jak w masło a przeważnie mam tak że każdy haczy. Ustawiane było to wg Elsy przez mechanika i nadal lipa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Skrzynie mam GBC. O ile dobrze pamiętam to katalogowo dobierano mi po kodzie skrzyni w Intercars. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Zgadza się, część zamówiona w serwisie, niestety nie ma w kraju i bede czekał ok 10dni na sprowadzenie. Zastanawiam się czy nie zamówić w ASO nowej poduszki wraz z mocowaniem, nie jestem przekonany do tego zamiennika Lemfordera. Wymienialem na Lema 2 lata temu i dzwignia lewarka rusza sie caly czas pod obciążeniem, tak jakby nie było w ogóle tłumienia. Nie pamiętam żeby na ori poduszce bylo tak.
  20. Jezdzilem MK7 GTD w DE i uwierz mi że to jedzie, ja bylem pod wrazeniem jak to sie odpycha. Wiem ze 3.0TDI go zjada na śniadanie, ale bez 15K ojro nie podejdziesz bo to limit dolny na mobile.de za B8
  21. Hmm mam w rodzinie B8 przedlift na wypasie, ale CAHA 170PS w ośce i manualu. Jeździłem nim wiele razy jako kierowca i pasażer, w tym długie trasy i dla mnie brakuje czegoś co by mnie do niego przekonało. Może jednak Q i więcej kucy. Tam nie czuje tam tej mocy, nie ma przysłowiowego pierdolnięcia jak w poczciwym 1.9 :). Do tego wydaje mi się że jednak materiały w środku to już ekonomia. Ostatnio kumpel przewiózł mnie tym nowym Superb w TDI 190PS DSG i banan nie schodził mi z ryja, szczególnie starty z launch control zrobiły na mnie wrażenie. Byłem przekonany ze to nie bedzie jechało, a tutaj zaskoczenie. Ogólnie ciągnie mnie do VW z DSG. Nie potrzeba mi dużego wozu bo i tak wożę powietrze. Mam taki typ jak Golf 6 GTD, ale nie wiem czy to dobra droga.
  22. Stan czerwień albo grafit a'la RS4. Pany pytanie powaga - co po B6? Serce podpowiada B8, ale nie widzi mi się przedlift a polift to nie ten budżet. Poza tym nie chce juz kombi, a sedana .
  23. Toć, ale nie dzisiaj bo już mam polane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.