Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat

Treść opublikowana przez turzol

  1. Sa rozne twardosci oryginalnych jak i zamiennych poduch.
  2. turzol odpowiedział(a) na audib6malysz temat w Audi A4 B6
    Uaktualniam https://www.dropbox.com/s/6h7dhlcvpp3r12k/ustawianie_ramy_1.pdf?dl=0 https://www.dropbox.com/s/1o6ky1loczgndr4/ustawianie_ramy_2.pdf?dl=0 gdyby nie działało napiszcie mi na pw wasze adresy email to podesle
  3. Polska waluta
  4. Tak ten wałek to najlepszy zamiennik wg mnie, nawet fazke ma jak oryginał.
  5. Pany siedzi ktoś w ubezpieczeniach? Przyszła mi kontynuacja polisy OC+AC na Gulfa żony i nie wiem czy się śmiać czy płakać bo podwoili składkę x2
  6. 1300
  7. Dziękuje ETKE zostawiłem na pracowym laptopie i nie miałem jak sprawdzić. Tym samym przyklepałem tę suszarę nowy - nieregenerowany Garrett made in Italy
  8. Niestety nie doszedłem do sedna Byłem kolejny raz u tłumikarzy i zostawiłem u nich auto na prawie cały dzień, stwierdzili że wszystkie wieszaki są w porzadku, plecionka nowa. Wg nich wydech wpada w rezonans idzie od silnika. Także ja na 99% bede wywalał ten motor z auta bo od tego trzeba bylo zacząć, a tak to jestem o kilkanaście tys w plecy i nie ma poprawy.
  9. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nowe, z reszta juz chyba trzecie
  10. Panowie to mi podejdzie do AVF bo nie mogę dojść z numerami do ładu. Jak dobrze pamiętam na mojej była tabliczka Made in Romania a ta klepnięta przez Włochów, ale nr nie pamiętam.
  11. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Heh...2 lata sie z tym bujam po mechanikach i nikt nic nie potrafi znaleźć. Jestem już bliski kupna innego silnika bo wszystko inne jest nowe (oprócz turbo). U mnie na postoju aktualnie jest tak mocne drżenie że plastikowa rynna podszybia wpada w wibracje. Na głowe można dostac
  12. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To zmartwię Cie bo to nie poduszki Chociaz czort tak naprawde wie, w tych autach mnie juz nic nie zaskoczy.
  13. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak masz inne pomysły to słucham, bo ja nie mam juz sily z tym walczyć. Torsen ok, wał wyważony z nowa podporą, poduchy silnika z ASO nowe. Chyba że to poduszka skrzyni - jak sie wolno tocze i wciskam gaz to czuć takie uskoki. Lewarek lata jak szmata.
  14. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To nie ma z tym nic wspólnego, skrzynia została tylko rozkręcona i była sprawdzana pod kątem własnie luzow i zużycia łożysk itp. w profesjonalnym zakładzie. Tam stwierdzono, że skrzynia jest 100% sprawna. Zaryzykuje i kupie nowe polosie, w razie f*ck-upu zawsze zostaje gwarancja producenta.
  15. turzol odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wychodziły w wersji czarnej i tak podejdzie pod zderzak S-line.
  16. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mają. Skrzynia byla na stole rozebrana i sprawdzona dokladnie, luz jest wzdluzny, ale taki luz ma nawet nowa skrzynia Audi.
  17. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rzucisz mi wycene na PW?
  18. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najbardziej przy obciązeniu.
  19. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany co do k...y nędzy jest z tymi przegubami w B6? Mam już 3-ci albo nawet 4-ty komplet półosiek i luzy na wewnętrznych przegubach. Rynce opadają do samej ziemi. Auto jeżdżone normalnie, bez upalania a non stop z tym problem i auto jest nie do jazdy. Wszystko wibruje i czuje jakbym mial kwadratowe koła. Nie mam juz siły szukać kolejnych uzywek i wezme nowe, przynajmniej gwarancje dostane. Ktoś jeździ na poniższych? Po numerach OEM wyszukuje mi takie opcje https://www.wajbex.pl/polos-napedowa-skf/vkjc+5580,50,vkjc5580~1skf,a.aspx http://aktyw.pl/p/138528/GKN304291/Polos-napedowa-audi--l.html
  20. turzol odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany nie wala sie komuś zdezelowany scyzor z B7? Potrzebuje samej elektroniki z kluczyka bo moja padła na amen.
  21. Właśnie, to by tłumaczyło dlaczego kontrolka airbag-off zostala przeniesiona na konsole. Z tego co kojarze mikrofon BOSE pojawil sie dopiero w pozniejszym czasie produkcji B6. Ja zdecydowałem ze wywalam mikrofon i wkładam tam ontrolke poduszki skoro mam fabryczna instalacje pod to. Mika BOSE i tak wszyscy deaktywuja, podobno więcej szkód niż pożytku z nim,
  22. O super, nie wiedzialem ze mozna go tam umiescic Czyli reasumujac, moge kupic gola lampke z A3 8P0 i przelozyc do niej swoje blendy z diodami i pod szyber, mikrofony - Bose i BT etc? Mam nadzieje ze detektor ruchu tez sie zmiesci. Taka znalazlem za 60pln
  23. teraz zorientowałem się, że nawet kupując nowa przesłone to i tak nie zawiera ona kontrolki. Natomiast problem jest tego typu ze w miejscu gdzie przychodzi kontrolka mam mikrofon BOSE....zatem chyba nic z tego nie bedzie, albo sie myle?
  24. , ale mam je do września jeszcze.
  25. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moze byc, ja teraz celuje w ori bo jednak szybko sie zwraca inwestycja a jest na cale zycie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.