turzol
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Ciepłe powietrze w II rzędzie siedzeń przy włączonej klimatyzacji Q7 4M
Treść opublikowana przez turzol
-
Poduszka Skrzyni Biegow / Twardosc ? / luz ???
Sa rozne twardosci oryginalnych jak i zamiennych poduch.
-
Regulacja ramki drzwi
Uaktualniam https://www.dropbox.com/s/6h7dhlcvpp3r12k/ustawianie_ramy_1.pdf?dl=0 https://www.dropbox.com/s/1o6ky1loczgndr4/ustawianie_ramy_2.pdf?dl=0 gdyby nie działało napiszcie mi na pw wasze adresy email to podesle
-
[B6 AVF/AWX] Numery OE turbiny
Polska waluta
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Tak ten wałek to najlepszy zamiennik wg mnie, nawet fazke ma jak oryginał.
-
Spoty Katowice i okolice
Pany siedzi ktoś w ubezpieczeniach? Przyszła mi kontynuacja polisy OC+AC na Gulfa żony i nie wiem czy się śmiać czy płakać bo podwoili składkę x2
-
[B6 AVF/AWX] Numery OE turbiny
1300
-
[B6 AVF/AWX] Numery OE turbiny
Dziękuje ETKE zostawiłem na pracowym laptopie i nie miałem jak sprawdzić. Tym samym przyklepałem tę suszarę nowy - nieregenerowany Garrett made in Italy
-
[B6 AVF] Rezonans wydechu, Dziwne przerwanie...
Niestety nie doszedłem do sedna Byłem kolejny raz u tłumikarzy i zostawiłem u nich auto na prawie cały dzień, stwierdzili że wszystkie wieszaki są w porzadku, plecionka nowa. Wg nich wydech wpada w rezonans idzie od silnika. Także ja na 99% bede wywalał ten motor z auta bo od tego trzeba bylo zacząć, a tak to jestem o kilkanaście tys w plecy i nie ma poprawy.
-
B6 DIVISION
Nowe, z reszta juz chyba trzecie
-
[B6 AVF/AWX] Numery OE turbiny
Panowie to mi podejdzie do AVF bo nie mogę dojść z numerami do ładu. Jak dobrze pamiętam na mojej była tabliczka Made in Romania a ta klepnięta przez Włochów, ale nr nie pamiętam.
-
B6 DIVISION
Heh...2 lata sie z tym bujam po mechanikach i nikt nic nie potrafi znaleźć. Jestem już bliski kupna innego silnika bo wszystko inne jest nowe (oprócz turbo). U mnie na postoju aktualnie jest tak mocne drżenie że plastikowa rynna podszybia wpada w wibracje. Na głowe można dostac
-
B6 DIVISION
To zmartwię Cie bo to nie poduszki Chociaz czort tak naprawde wie, w tych autach mnie juz nic nie zaskoczy.
-
B6 DIVISION
Jak masz inne pomysły to słucham, bo ja nie mam juz sily z tym walczyć. Torsen ok, wał wyważony z nowa podporą, poduchy silnika z ASO nowe. Chyba że to poduszka skrzyni - jak sie wolno tocze i wciskam gaz to czuć takie uskoki. Lewarek lata jak szmata.
-
B6 DIVISION
To nie ma z tym nic wspólnego, skrzynia została tylko rozkręcona i była sprawdzana pod kątem własnie luzow i zużycia łożysk itp. w profesjonalnym zakładzie. Tam stwierdzono, że skrzynia jest 100% sprawna. Zaryzykuje i kupie nowe polosie, w razie f*ck-upu zawsze zostaje gwarancja producenta.
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Nie mają. Skrzynia byla na stole rozebrana i sprawdzona dokladnie, luz jest wzdluzny, ale taki luz ma nawet nowa skrzynia Audi.
-
B6 DIVISION
Rzucisz mi wycene na PW?
-
B6 DIVISION
Najbardziej przy obciązeniu.
-
B6 DIVISION
Pany co do k...y nędzy jest z tymi przegubami w B6? Mam już 3-ci albo nawet 4-ty komplet półosiek i luzy na wewnętrznych przegubach. Rynce opadają do samej ziemi. Auto jeżdżone normalnie, bez upalania a non stop z tym problem i auto jest nie do jazdy. Wszystko wibruje i czuje jakbym mial kwadratowe koła. Nie mam juz siły szukać kolejnych uzywek i wezme nowe, przynajmniej gwarancje dostane. Ktoś jeździ na poniższych? Po numerach OEM wyszukuje mi takie opcje https://www.wajbex.pl/polos-napedowa-skf/vkjc+5580,50,vkjc5580~1skf,a.aspx http://aktyw.pl/p/138528/GKN304291/Polos-napedowa-audi--l.html
- B7 Crew
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Właśnie, to by tłumaczyło dlaczego kontrolka airbag-off zostala przeniesiona na konsole. Z tego co kojarze mikrofon BOSE pojawil sie dopiero w pozniejszym czasie produkcji B6. Ja zdecydowałem ze wywalam mikrofon i wkładam tam ontrolke poduszki skoro mam fabryczna instalacje pod to. Mika BOSE i tak wszyscy deaktywuja, podobno więcej szkód niż pożytku z nim,
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
O super, nie wiedzialem ze mozna go tam umiescic Czyli reasumujac, moge kupic gola lampke z A3 8P0 i przelozyc do niej swoje blendy z diodami i pod szyber, mikrofony - Bose i BT etc? Mam nadzieje ze detektor ruchu tez sie zmiesci. Taka znalazlem za 60pln
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
teraz zorientowałem się, że nawet kupując nowa przesłone to i tak nie zawiera ona kontrolki. Natomiast problem jest tego typu ze w miejscu gdzie przychodzi kontrolka mam mikrofon BOSE....zatem chyba nic z tego nie bedzie, albo sie myle?
-
Spoty Katowice i okolice
, ale mam je do września jeszcze.
-
B6 DIVISION
Moze byc, ja teraz celuje w ori bo jednak szybko sie zwraca inwestycja a jest na cale zycie