Treść opublikowana przez turzol
- B6 DIVISION
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Dzięki za podzielenie się, z ciekawości w piątek podjadę tam obejrzeć A4.- Spoty Katowice i okolice
Jest ktoś z Pawłowic i zna tych handlarzy? http://allegro.pl/a4-sline-quattro-239km-navi-bixenon-skora-pdc-i6906915240.html#thumb/8- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Do tej belki musisz jeszcze przygotować mocowania zderzaka bo nie widze ich na fotkach. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Kto dzisiaj pod MCD w Tychach? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Może zestaw naprawczy rolety ?- B8 TrOOOOp
Jest tu ktoś z okolic Grudziądza kto pomógłby mi w oględzinach B8?- B6 DIVISION
68zł, pamietam ze kupowałem za 40 w ASO ale gdzieś go posiałem bo nie pasował do starej dzwigni i tak sobie leżał.- B6 DIVISION
To jest ten plastikowy wtykany czy metalowy na klej? Bo były 2 rodzaje, a ja mam ręczny z Exeo- B6 DIVISION
Pany nie wala się komuś nowy przycisk ręcznego? Kupilem w aso dawno temu i gdzieś posiałem.... Może ktoś ma i nie zamontował?- B8 TrOOOOp
Swego czasu mój dobry kumpel oddał mi swoje pomodzone 3.0 CCWA na detailingi i pozwolił używać do woli Na początku myslalem ze to zauroczenie, ale od dluzszego czasu nie moge spac po nocach i juz wiem ze to byla strzala amora- Spoty Katowice i okolice
pssyt ludkowie- B6 DIVISION
Sa 2 numery - lewa i prawa strona. Zaraz podesle bo akurat odbieralem w piatek w aso te zaslepki.- B8 TrOOOOp
Pewnie to drugie skoro tyle czasu sie sprzedaje. Tak w ogóle to trzymaja skubance ceny jak na swój rocznik. Z jednej strony można sie juz pokusić o polifta w ośce, ale serce podpowiada jednak V6 z potencjalem na wieksze moce i relatywnie niskie spalanie i zdania nie zmienie.- B8 TrOOOOp
Bede dzwonił w pon. Przy okazji co to za mocowania w oparciach przednich foteli? Kumpel ma takie cos w Superb i zwie sie to przygotowanie pod montaz multimediow.- B8 TrOOOOp
Wiadomo jak sie trafi ladna sztuka w czerni to nie bede rozpaczal Wg mnie warta uwagi, szkoda tylko że cena netto i przeracza moj budzet. https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-3-0-tdi-quattro-panorama-tempomataktywnyoplaconysprzedamzamiana-ID6yIGJB.html#abf006e6e5- B8 TrOOOOp
No własnie większość jest black, ja już po 3-ech z rzędu czarnych autach chce jakiejś odmiany. Białas to byłby ideał A jeszcze lepiej białas z dodatkami czarnymi, a najlepiej w Allroadzie Damian oba odpadają, chce automat.- B8 TrOOOOp
Nie mam parcia na Fulla, ma mieć bixy i fajnie byla klima 3-zone. Reszta jest dla mnie mniej istotna, albo sie dolozy bo akurat B8 jest juz rozpracowana tutaj Najważniejsze to zdrowa motorownia i ciekawy kolor (inny niz czarny)- B8 TrOOOOp
Dzieki. Na razie badam nasz rynek pod kątem 3.0tdi, ale jest tego tak malo ze znam wszystkie auta z ogloszen na pamiec i widze ze wisza juz dlugo. Jeżeli do końca września nic nie znajde to jade do Niemiec.- B8 TrOOOOp
Jak bardzo wyczuwalna jest różnica w tłumieniu amorków w trybach sport vs comfort?- B8 TrOOOOp
Gdzie mogę poczytać więcej o tym ficzerze w B8? Zmiana charakterystyki wpływa także na twardość zawieszenia tak jak ma to miejsce w zawieszeniu DCC?- B6 DIVISION
tak mozesz kazda szybe w Aso zamowic do B6- Krzywiące się tarcze, problem z piastą?
Panowie czy to będzie odpowiedni zamiennik oryginalnej piasty 4B0 407 613 B http://google.plpdf,piasta-kola-meyle-100-650-0014,0-144-1006500014-1164389.pdf - Spoty Katowice i okolice