Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. Jest wyczuwalnie ciszej przy wyższych prędkościach. Czy warto? W moim przypadku było 100zł różnicy między zwykłą a akustyczną więc nie zastanawiałem się długo.
  2. Ta szyba, którą podałeś jest pod duży uchwyt lusterka jak w B7. Szukaj tej samej ale bez opcji na czujnik deszczu. Miałem w B6 taką zamontowaną (akustyczna Sekurit pod mały uchyt)
  3. Dzięki afroo za mini spota
  4. O której ustawka ?
  5. W końcu wpadł letni setup... Wybór padł na Michelin Pilot Sport 4 255/40/19 XL w wersji Accoustic czyli z dodatkową pianką wyciszającą wewnątrz opony. Jest mega cisza, na nowo ciesze sie z jazdy Postanowiłem też zostać przy klasyce czyli....zostaje Omanyt. ET wyjątkowo przyjazne bo 35 co daje fajną wklęsłość. Dodatkowo felgi odnowiłem we własnym zakresie - polerka ramion i wnęk, zabezpieczyłem ceramiką Gyeon RIM. Efekt No i szybkie foto po odebraniu od gumiarzy
  6. No to przestrzeliłem, i tak nie pasowało mi czarne koło Blachy SR...cały w czerni i na srogiej glebie
  7. Chyba H4mm3R wczoraj rano na A1 w stronę CZ, ale pewny nie jestem
  8. Moja ex Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Przejezdzilem zbyt krótko na nich żeby oceniać. Ale generalnie bardzo ciche i pewne na zakrętach. Trochę miękkie ścianki boczne ale nie miałem z racji tego efektu pływania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. turzol odpowiedział(a) na lopez00073 temat w Audi A4 B6/B7
    Miałby ktos pinout kostki idącej do deaktywacji alarmu z boczku kierowcy? Wtyczka jest 10PIN , natomiast zajete sa tylko piny 1-5.
  11. Faktycznie super siadły, szukam zatem tych kółek Martwi mnie tylko jak rozegrać temat kapselków, na foto nie widzę dokładnie jak u twojego kumpla wyglada.
  12. black4 to są te same koła Wheelworld WH18. Nie wiem czy wychodziły ori, ale nawet jeśli to pewnie bezie Et dupowate Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Przygotowałem skóry na ten sezon. Cleaner + odżywka tym razem od Angelwax i jestem z tego zestawu bardzo zadowolony bo uzyskałem efekt matowej nowej skóry i przy okazji wrócił fabryczny kolor Toffi Próbka możliwości na podłokietniku. Efekt końcowy Foty w pełnym słońcu, kolor wydobyty, macik również Sezon letni i mysle o nowym kole Wheelworld WH18 w 20calach. Tylko nie wiem czy spasi fajnie do budy Pytona
  14. Dokładnie. Aso innego niż G004 nie ma w ofercie do układu wspomagania hydraulicznego. G002 wycofany został w 2007roku. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. turzol odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ASO Skody albo Seata, tam zawsze jest sporo taniej i z marszu większe rabaty. Ew popytaj w Intercars
  17. Pany wybieram się za tydzień w niedziele 8-ego na targi Motor Show w Poznaniu. Wyjazd rano ok 6, powrót w godzinach wieczornych. Jakby ktoś chciał się dociepać do beny to mam w Fejtku jeszcze 3 wolne miejsca http://www.motorshow.pl/pl/
  18. No to zdrowie po derbach, Jaguś grany dzisiaj
  19. Jakby co tam mam pompke 073BA w idealnym stanie.
  20. Tylko oryginał AVON. Pisane wielokrotnie na forum, że zamienniki są tylko gumowe, przez co efekt po zamontowaniiu jest gorszy niż na wylanej oryginalnej.
  21. Siema ekipa z WM. Czy ktoś jeździ regularnie albo w najbliższym czasie uderza na Śląsk lub okolice? Mam do odebrania ze Szczytna komplet felg 19'' i szukam pomocnej duszy. Jakby co to prv
  22. Synchrocar.pl
  23. W kolejce do montażu jest tylni panel klimy i myśle nad zmianą kiery z ostatniego lifta, bo na tą nie mogę patrzeć Czekam też na cieplejsze dni i wpadnie dupka z W12 Ogólnie to chodzi mi po głowie 20'' na lato, ale póki co jedyny wzór który mi się podoba jest nie dokupienia. Ze środków LM to polecam ten czarny z linii pro, zalewasz na cały bak i jeździsz normalnie. Pieknie czyści układ wtryskowy, praca silnika wyraźnie się poprawia tak samo jak korekty na wtryskach. Drugi środek to profilaktyka czyli ochrona układu i dodatki poprawiające smarowalność.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.