Treść opublikowana przez turzol
-
Poszukuję dobrego serwisu automatycznych skrzyni VW.
Dzięki. Dzwoniłem tez do gości z Synchrocar bo maja pojęcie o skrzyniach. Potwierdzili to co napisałeś. Ale ogólnie nie zalecają , także ja nie dotykam tego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Poszukuję dobrego serwisu automatycznych skrzyni VW.
Jsk to jest z tym olejem w TIPie w końcu? Dzwoniłem do ASO - nie wymieniają, Danecki nie wymienia a wręcz zasugerował że mam tego nie tykać. W książce serwisowej również jest adnotacja, że skrzynia Tiptronic nie podlega okresowym wymianom oleju. Czytam opinie ludzi i zdania są podzielone, jedni wypisują że producent skrzyni (w tym przypadku ZF) zaleca wymianę oleju oraz filtra wraz z uszczelką, zaś drugi obóz przeciwników wymiany mówi żeby tego nie dotykać bo zaczną się problemy. Jestem w kropce
-
B6 DIVISION
Q5 zdecydowanie fajny, z wszystkich pseudo SUVów najlepiej się prowadzi i silnik 3.0TDI jest wręcz dla niego skrojony. C7 kosmos, mega dobre auto. Jak się bujnąłem 3.0BiTDI to nie chciałem wysiadać Wada jest taka że bez 90-100K za coś sensownego w Q nie podchodzić. 2.0TDI w ośce już jest osiągalny ale bez emocji, takich jakie daje V6. Z nie Audi najlepsze wrażenie zrobiła na mnie KIA Sportage, serio za te pieniądze super opcja gdyby nie ten paskudny środek to prawie bym ją kupił
-
B6 DIVISION
Niestety, same śmietniki trafiałem. Za coś sensownego trzeba dać 60K, a za przedlifta i ten rocznik to lekka przesada no ale tak wygląda rynek. Stwierdziłem, że odczekam z 2 lata i kupie Q5 albo C7 jak już będzie mnie na nie stać
-
B6 DIVISION
Coś w tym jest. Przez ostatnie 3 miesiące przymierzałem się do kilkunastu aut - B7, B8, A6 C6, Volvo XC60, BMW F10, Lexus RX, VW CC, Passat B7 i wiele innych. W każdym było jakieś ale i nie czułem się w nich jak "w domu". B6 ma swój klimat i gdybym miał kupić sobie zabawkę na weekendy to byłoby to zapewne S4 B6
-
B6 DIVISION
Po prawie 7 latach pożegnałem B6 Jak żyć?
-
B8 TrOOOOp
Dzieki. Trafilo mi się takie do kupienia w dobrej monecie i się bije myślami czy w to iść. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Pany A5 sportback ma porownywalna ilość miejsca w kabinie jak b8? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Pany nie ma ktoś luzem prawego bixa? Może być goły Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
czujniki parkowania przód kiedy sie aktywuja
czujniki z przodu aktywujesz przyciskiem na konsoli centralnej.
-
B8 TrOOOOp
Co te handlarze to ja nawet nie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
W B8 było montowane nagłośnienie Bose czy to twórczość własna? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
ElsaWin baza danych
Żeby schematy elektryczne działały musisz mieć zainstalowana paczkę z jez angielskim. Jeżeli masz to przełącz domyślny jeż elsy na ang i sprawdź Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Czy ktoś widział już kiedyś takie fotele w B8? To ori? Audi A4 Allroad Bezwypadkowy,Automat, 4x4, Nawigacja, VAT23% https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-allroad-bezwypadkowy-automat-4x4-nawigacja-vat23-CID5-IDp0iCf.htmlhttps://www.olx.pl/oferta/audi-a4-allroad-bezwypadkowy-automat-4x4-nawigacja-vat23-CID5-IDp0iCf.html Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
Te z końcówką AT zastępują półosie z końcówką S Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Nie ma ktoś polosiek że sprawnymi przegubami do 1.9 na handel? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Panowie jak działa panorama w B8? W sensie uchyla się i odsuwa? Przesłona panoramy jest manualna czy elektryczna jak np, w Passacie?- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Uszate pod marketem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- B8 TrOOOOp
MMI 3G, w cenie są te Rotory 19'' z nowymi oponami. Chce 43K i walcze sam ze sobą czy brać czy jednak odpuścić bo auto wygląda obłędnie wg mnie., a z drugiej strony to nadal jest 2.0 w ośce a dla mnie Audi bez Q to nie Audi- B8 TrOOOOp
Panowie doradźcie Kolega z pracy chce mi sprzedać B8 sedan 2.0TDI CAHA 2011r w ośce, w pięknym niebieskim kolorze, bixy, pełen S-line wewn,zewn, oryg Rotor 19'', porobione wszystkie serwisy i rozrząd w Audi, przelot 178tys . Jedyny mankament to że auto ma kierownice nie po tej stronie co powinien Orientowałem się w kwestii przekładki i koszt profi przekładki to 10tys bez ruszania bixów bo te mają podobno regulowaną przesłonę na ruch lewostronny. Ile wg Was można cenić za takie auto mając na uwadze koszt przekładki ok 10K?- Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI
FAkt, teraz przeczytałem że DO nr mojego nadwozia, myślałem że OD- Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI
Bazując na poniższej rozpisce Lemfordera, czy dobrze rozumiem, że dla AVF ze skrzynią GBC o nr VIN WAUZZZ8E83A284491 idzie poduszka oznaczona kolorem zielonym?- B6 DIVISION
Tuż przed sprzedażą auta przydarzyło mi się małe bum Szukam pilnie gołego bixa str. prawa oraz prawego błotnika bez rdzy (kolor obojętny)- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Wpadaj na dzielnie to ogarniemy w pół godzinki temat - B8 TrOOOOp