Treść opublikowana przez turzol
-
Śmierdzi z nawiewów Audi A4b6
Znajdź w okolicy zakład który czyści parownik lancą pod ciśnieniem z użyciem środka Tunap ContraSept. Wg mnie jedyny skuteczny sposób na porządne pozbycie się grzyba z parownika.
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
Genialne auto Fajne zestawienie kolorów z zewn, chyba lepiej nie mogłeś wybrać. Środek dla odmiany osobiście wybrałbym jasny dla kontrastu, ale przede wszystkim to Tobie ma się podobać.
-
Elsawin brak danych
Zainstalowałeś SVG Viever który jest w folderze z instalatorem?
-
Różnica temperatury na wyjściu z kratek nawiewu w Audi A4 B6
Dzisiaj byłem uzupełnić czynnik w układzie. Brakowało prawie 250g czynnika. Odczyty bloków VCDS przed nabiciem Odczyty bloków pod nabiciu czynnika 505g (ref) Jak widać na powyższym różnica temperatur na wylotach kratek została zniwelowana.
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
U mnie po wymianie na nowe turbo dźwięk chrobotania odszedł w zapomnienie.
-
BICIE KIEROWNICY PRZY JEŹDZIE I HAMOWANIU - POMOCY
Przeguby wewnętrzne na 99%
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
Ja 2 lata temu objeździłem i obdzwoniłem chyba wszystkie duże hurtownie w poszukiwaniu zamiennika przegubu wewn do AVF i nigdzie nie były dostępne. Wszędzie mieli tylko GSP (czyli chińczyk o wątpliwej jakości). Dlatego wg mnie te nr zamienników podane tutaj to są towary wirtualne, których nigdzie nie kupicie.
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
Wg nr OE szukałem i znalazłem taki nr ref SKF. Czy ktoś zamawiał i czy w ogóle pasuje? http://allegro.pl/skf-przegub-napedowy-audi-80-avant-b4-a4-b5-a6-c4-i6883735159.html
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ok w mojej kostce białej 12pin która wchodzi do Concerta 3 wg rozpiski BOSE PIN JEST NA PIN8. Natomiast u mnie jest tam PUSTO, to może tłumaczyć że nawala tak mocno basem? Jeżeli tak to czy ktoś mógłby łopatologicznie wytłumaczyć co mam dołożyć/przełożyć? Ew jaki kolor kabelka odpowiada za pin bose?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Tylko ja kladlem całą wiązkę ori Bose z A4 B7 i nie sądzę że to kwestia pomylonych sygnałów czy pinów. W weekend pożycze od znajomego RNS-E i sprawdzimy jak będzie wtedy grało. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Bas dominuje nad reszta tonów. Nawet gdy mam ustawienie flat przód gra zdecydowanie za bardzo niskimi tonami. Dopiero jak zjade level basu na min to jest powiedzmy ok. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Mam akurat Concerta 3 tam kostka jest też ISO2, ten pin 7 w kostce czarnej ma być obsadzony tak? Basu jest zdecydowanie za dużo - dominuje nad resztą. Trzeba zjechać nim na minimum żeby można było usiedzieć w aucie. Żadnych błędów nie mam na radiu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Pany czy ktoś rezal pełne Bose i miał problem z za duża ilością basu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Panowie potrzebuje porady. Przez długi okres czasu jeździłem z BOSE przy podłączonych tylko głośnikach z tyłu do wzmaka. Jakiś czas temu djim wrzucił mi kompletną wiązkę z A4 B7 i tym samym teraz aktywnie podłączony jest przód + tył. Problemem wg mnie jest olbrzymia ilość niskich tonów na PRZODZIE nawet przy ustawieniu neutralnym czyli na połowie skali regulacji, gdy faderem wyreguluje żeby grał sam TYŁ basu jest w sam raz. Czy ktoś się spotkał z takim problemem, czy właśnie z taką charakterystyką gra fabryczny system BOSE? Może to kwestia nie podłączonego mikrofonu AudioPilot stąd taka ilość niskich tonów?
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Teraz wszyscy 1BA wkładają, taka moda - rezanie do serii, nie nadążysz
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Wpadła koza 1BA i się pasie już ładnie przy kraweznikach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Tel do Aso i się dowiesz wszystkiego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Dokladnie tak jest, potwierdzam, w niczym nie wadzi lampka schowka.
-
B6 DIVISION
Pany w tym tyg wkładam nowa suszare do AVF. Chciałem sobie zamówić uszczelkę między sprężarką a kolektor, wchodzę w ETKE, szukam AVF dostaje na wjazd taki komunikat. Rozumiem że tam żadnej uszczelki nie ma?
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Amen. I tym samym powinno się zamknac wszelkie dywagacje i nie kombinowac pod gorke.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Jakie koszta za ten set?
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Nie mogę sie napatrzeć, piękna sztuka Rotor pasuje do tego koloru idealnie, kiera wiadomo kox, miałem ją w B6 teraz zostawiłem ją na powitanie B8
-
B6 DIVISION
Nie wala się komuś lampka sufitu z kontrolką Airbag-off? Stan może być obojetny, potrzebuje samą kontolkę przełożyć do swojej.
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Fajna sztuka. Z rozrzadem będziesz działać? Ja już miesiąc szukam w kraju i za granicą przedlifta 3.0 w gnoju i w automacie i jest wielka kicha. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
Otwarcie grudzień/styczen. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk