Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. Znajdź w okolicy zakład który czyści parownik lancą pod ciśnieniem z użyciem środka Tunap ContraSept. Wg mnie jedyny skuteczny sposób na porządne pozbycie się grzyba z parownika.
  2. Genialne auto Fajne zestawienie kolorów z zewn, chyba lepiej nie mogłeś wybrać. Środek dla odmiany osobiście wybrałbym jasny dla kontrastu, ale przede wszystkim to Tobie ma się podobać.
  3. Zainstalowałeś SVG Viever który jest w folderze z instalatorem?
  4. Dzisiaj byłem uzupełnić czynnik w układzie. Brakowało prawie 250g czynnika. Odczyty bloków VCDS przed nabiciem Odczyty bloków pod nabiciu czynnika 505g (ref) Jak widać na powyższym różnica temperatur na wylotach kratek została zniwelowana.
  5. U mnie po wymianie na nowe turbo dźwięk chrobotania odszedł w zapomnienie.
  6. Przeguby wewnętrzne na 99%
  7. Ja 2 lata temu objeździłem i obdzwoniłem chyba wszystkie duże hurtownie w poszukiwaniu zamiennika przegubu wewn do AVF i nigdzie nie były dostępne. Wszędzie mieli tylko GSP (czyli chińczyk o wątpliwej jakości). Dlatego wg mnie te nr zamienników podane tutaj to są towary wirtualne, których nigdzie nie kupicie.
  8. Wg nr OE szukałem i znalazłem taki nr ref SKF. Czy ktoś zamawiał i czy w ogóle pasuje? http://allegro.pl/skf-przegub-napedowy-audi-80-avant-b4-a4-b5-a6-c4-i6883735159.html
  9. Ok w mojej kostce białej 12pin która wchodzi do Concerta 3 wg rozpiski BOSE PIN JEST NA PIN8. Natomiast u mnie jest tam PUSTO, to może tłumaczyć że nawala tak mocno basem? Jeżeli tak to czy ktoś mógłby łopatologicznie wytłumaczyć co mam dołożyć/przełożyć? Ew jaki kolor kabelka odpowiada za pin bose?
  10. Tylko ja kladlem całą wiązkę ori Bose z A4 B7 i nie sądzę że to kwestia pomylonych sygnałów czy pinów. W weekend pożycze od znajomego RNS-E i sprawdzimy jak będzie wtedy grało. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Bas dominuje nad reszta tonów. Nawet gdy mam ustawienie flat przód gra zdecydowanie za bardzo niskimi tonami. Dopiero jak zjade level basu na min to jest powiedzmy ok. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam akurat Concerta 3 tam kostka jest też ISO2, ten pin 7 w kostce czarnej ma być obsadzony tak? Basu jest zdecydowanie za dużo - dominuje nad resztą. Trzeba zjechać nim na minimum żeby można było usiedzieć w aucie. Żadnych błędów nie mam na radiu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany czy ktoś rezal pełne Bose i miał problem z za duża ilością basu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Panowie potrzebuje porady. Przez długi okres czasu jeździłem z BOSE przy podłączonych tylko głośnikach z tyłu do wzmaka. Jakiś czas temu djim wrzucił mi kompletną wiązkę z A4 B7 i tym samym teraz aktywnie podłączony jest przód + tył. Problemem wg mnie jest olbrzymia ilość niskich tonów na PRZODZIE nawet przy ustawieniu neutralnym czyli na połowie skali regulacji, gdy faderem wyreguluje żeby grał sam TYŁ basu jest w sam raz. Czy ktoś się spotkał z takim problemem, czy właśnie z taką charakterystyką gra fabryczny system BOSE? Może to kwestia nie podłączonego mikrofonu AudioPilot stąd taka ilość niskich tonów?
  15. Teraz wszyscy 1BA wkładają, taka moda - rezanie do serii, nie nadążysz
  16. Wpadła koza 1BA i się pasie już ładnie przy kraweznikach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Tel do Aso i się dowiesz wszystkiego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokladnie tak jest, potwierdzam, w niczym nie wadzi lampka schowka.
  19. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany w tym tyg wkładam nowa suszare do AVF. Chciałem sobie zamówić uszczelkę między sprężarką a kolektor, wchodzę w ETKE, szukam AVF dostaje na wjazd taki komunikat. Rozumiem że tam żadnej uszczelki nie ma?
  20. Amen. I tym samym powinno się zamknac wszelkie dywagacje i nie kombinowac pod gorke.
  21. Nie mogę sie napatrzeć, piękna sztuka Rotor pasuje do tego koloru idealnie, kiera wiadomo kox, miałem ją w B6 teraz zostawiłem ją na powitanie B8
  22. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wala się komuś lampka sufitu z kontrolką Airbag-off? Stan może być obojetny, potrzebuje samą kontolkę przełożyć do swojej.
  23. Fajna sztuka. Z rozrzadem będziesz działać? Ja już miesiąc szukam w kraju i za granicą przedlifta 3.0 w gnoju i w automacie i jest wielka kicha. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Otwarcie grudzień/styczen. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.