Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Exeo / A6 C6 polift. Mam takie u siebie wrzucone, udalo mi sie kupic newki Ważne żeby manetka kierunkowskazów była z Exeo, ta z A6 podejdzie ale nie do końca działa jak powinna
  2. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O takie Ci chodzi? https://4.allegroimg.com/original/01ab42/2f22b5fd4a47bed71ddb47626a74
  3. Ja jadę w następnym tygodniu bo akurat mają w ASO promo na serwis klimy i przy okazji wymyją parownik za pomocą TUNAP pod ciśnieniem. Też dam znać jak to wygląda i czy poprawią się odczyty. Zauważyłem, że przy ustawieniu 18st w trybie AUTO przy temp zewn 30st klima nie wydala bo cały czas waliło na max ale nie mógł osiągnąć zadanej temperatury.
  4. Mam te same objawy co Kamil, wyraźnie czuć że prawa strona wieje cieplejszym aniżeli lewa strona. Odczyty z VCDS niemal identyczne. Dodam, że mam wszytkie silniczki już poprawione (ostatnie revision) i 0 błędów w sterowniku. Bawiłęm się adaptacjami samego sterownika, ale niestety nic to nie daje bo cały czas mam różnicę temperatur między lewą a prawą stroną rzędu 10-12stopni. Gdzieś w wątku o problemie z silniczkami ktoś opisywał taki przypadek i podobno powodem jest niska ilość czynnika w układzie. Kamil kiedy ostatni raz nabijałeś układ klimatyzacji?
  5. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja pod siedziskiem kanapy po obu stronach mam wtyczki 2pin wyprowadzone do mat które grzeja oparcia + kostka 12pin .
  6. Półoś lewa 8E0 407 271 S zamienia się na 8E0 407 271 AT Półoś prawa 8E0 407 272 S zamienia się na 8E0 407 272 AT Z moich informacji wynika, że nie ma sensownych zamienników przegubów wewn., jedynie China ktore padaja po paru tys km.
  7. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam
  8. Ładna sztuka Gibons, jakie oznaczenie literowe silnika tam masz?
  9. W końcu konkret koło. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam to samo. Postaram się podać odczyty moje jutro dla porównania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. turzol odpowiedział(a) na jarekaudi temat w Audi A4 B6/B7
    Jak masz na osobnym pasku kompresor to możesz jeździć Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Ok w takim razie MAF odpuszczamy. Ty regenerowałeś głowice w swoim BKE?
  13. Ok. moze wczesniej tego nie stwierdziłem. Jeżeli tak jest to ostatniego punktu nie było
  14. Do wszystkich, których dotyczy problem. Wg mnie nie źródło tego buczenia i dgrań nie leży w głowicy, smarowaniu , wałkach, poduszkach, turbo itp. Od samego początku próbuje warsztatom szukających w moim aucie sedna problemu dać do zrozumienia, że problem leży gdzie indziej i mam swoją teorię, ale nie chciałbym w tej chwili nic sugerować. Mojej tezy nie mogę poprzeć niestety dowodami, ale postanowiłem na podstawie rozmów z użytkownikami wyprowadzić wspólny mianownik dla tego problemu. Chciałbym żeby wszyscy, których problem dotyczy odpisali na podstawie poniższych punktów czy również zaobserwowali podobne zjawiska. 1. Duszące spaliny. 2. Drżenie jednostki silnikowej czego następstwem jest mocne drżenie wydechu (lub wydechów w przypadku quattro). Przy czym na podwójnym wydechu prawy drga wyraźnie mocniej. 3. Dość mocne telepnięcie budy podczas odpalania/gaszenia silnika. 4. Silne mrowienie podłogi, gałki, kierownicy na biegu jałowym, także podczas jazdy. 5. Silny basowy dźwięk podczas przy-gazówki i schodzeniu z obrotów. 6. Odczucie słabszej mocy (powyżej 3 tys obrotów brakuje jakby kopa) 7. Dziwne odczyty przepływomierza na wolnych obrotach. Zjawisko zaobserwowałem już jakiś czas temu. Niezależnie czy silnik jest zimny czy ciepły na wolnych obrotach odczyt z MAF jest początkowo prawidłowy, patrz foto po czym po upływie ok minuty odczyt MAF wygląda tak jak na poniższym foto, zwrócicie uwagę na odczyt cisnienia w dolocie w tym samym czasie kiedy przepływomierz zawyża. Pojawia się wtedy również dziwny dźwięk, który znika wraz z przygazowaniem. Wtedy tez odczyt z MAF wraca do zadanego, ale tylko znów na ok 1 minutę i znów zaczyna zawyżać.
  15. Gdyby to turbawka powodowała te buczenia i drżenie to kamień z serca bo akurat mam nowke w kartonie gotowa do montazu wiec wszystkie problemy odeszłyby w zapomnienie Ale jakos nie chce mi sie wierzyć
  16. turzol odpowiedział(a) na yras7 temat w Audi A4 B6/B7
    Od 1999r we wszystkich autach jakie posiadałem miałem zawsze fotele Recaro, jak ich nie było to dokładałem. Nie ma wg mnie wygodniejszych na dłuższe trasy.
  17. Kolbenschmidt 50006304
  18. turzol odpowiedział(a) na yras7 temat w Audi A4 B6/B7
  19. Czyli najgorzej jak mogles trafic - walki jednorazowe, plastelina.
  20. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam, wersja black.
  21. Ja jestem po montażu kompletnego Bose - mam teraz fabryke i nie mogę przestać słuchać:) Teraz po podłączeniu aktywnie przodu + montaż centralnego czuć że system ma kopa, aż wydaje mi się że gra za mocno. Na 1/4 głośności w aucie jest mega głośno, na 1/2 nie można wysiedzieć. Wszystkie ustawienia bas/treble/middle mam na flat czyli tak jak lubie. Czy ktoś mógłby mi podpowidzieć jak powinno wyglądać kodowanie Bose dla Concert III?
  22. Nie mam pojecia co do za moduly, fabrycznie ich nie bylo. W oryginalnej wiazce bose leci zasilanie, sygnaly i wszystko jest ekranowane. 3 pikniecia sa gdy system nie znajduje mikrofonu Bose
  23. turzol odpowiedział(a) na audib6malysz temat w Audi A4 B6
    poszlo
  24. To nie ori wiazka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Temat jakże mi bliski, wieczorem usiądę i napisze kilka moich wniosków. Zarowno u michcio1985 jak i u MemberA4 sa identyczne objawy jak u mnie, a ze walczę z tym juz bodajże 3 rok to myślę warto może wyciągnąć jakiś wspólny mianownik i dotrzec do sedna problemu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.