Treść opublikowana przez turzol
-
B6 DIVISION
Exeo / A6 C6 polift. Mam takie u siebie wrzucone, udalo mi sie kupic newki Ważne żeby manetka kierunkowskazów była z Exeo, ta z A6 podejdzie ale nie do końca działa jak powinna
-
B6 DIVISION
O takie Ci chodzi? https://4.allegroimg.com/original/01ab42/2f22b5fd4a47bed71ddb47626a74
-
Różnica temperatury na wyjściu z kratek nawiewu w Audi A4 B6
Ja jadę w następnym tygodniu bo akurat mają w ASO promo na serwis klimy i przy okazji wymyją parownik za pomocą TUNAP pod ciśnieniem. Też dam znać jak to wygląda i czy poprawią się odczyty. Zauważyłem, że przy ustawieniu 18st w trybie AUTO przy temp zewn 30st klima nie wydala bo cały czas waliło na max ale nie mógł osiągnąć zadanej temperatury.
-
Różnica temperatury na wyjściu z kratek nawiewu w Audi A4 B6
Mam te same objawy co Kamil, wyraźnie czuć że prawa strona wieje cieplejszym aniżeli lewa strona. Odczyty z VCDS niemal identyczne. Dodam, że mam wszytkie silniczki już poprawione (ostatnie revision) i 0 błędów w sterowniku. Bawiłęm się adaptacjami samego sterownika, ale niestety nic to nie daje bo cały czas mam różnicę temperatur między lewą a prawą stroną rzędu 10-12stopni. Gdzieś w wątku o problemie z silniczkami ktoś opisywał taki przypadek i podobno powodem jest niska ilość czynnika w układzie. Kamil kiedy ostatni raz nabijałeś układ klimatyzacji?
-
B6 DIVISION
Ja pod siedziskiem kanapy po obu stronach mam wtyczki 2pin wyprowadzone do mat które grzeja oparcia + kostka 12pin .
-
Przeguby wewnętrzne- półośki
Półoś lewa 8E0 407 271 S zamienia się na 8E0 407 271 AT Półoś prawa 8E0 407 272 S zamienia się na 8E0 407 272 AT Z moich informacji wynika, że nie ma sensownych zamienników przegubów wewn., jedynie China ktore padaja po paru tys km.
- B6 DIVISION
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Ładna sztuka Gibons, jakie oznaczenie literowe silnika tam masz?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
W końcu konkret koło. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Mam to samo. Postaram się podać odczyty moje jutro dla porównania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jazda bez sprężarki
Jak masz na osobnym pasku kompresor to możesz jeździć Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Rezonans wydechu, Dziwne przerwanie...
Ok w takim razie MAF odpuszczamy. Ty regenerowałeś głowice w swoim BKE?
-
[B6 AVF] Rezonans wydechu, Dziwne przerwanie...
Ok. moze wczesniej tego nie stwierdziłem. Jeżeli tak jest to ostatniego punktu nie było
-
[B6 AVF] Rezonans wydechu, Dziwne przerwanie...
Do wszystkich, których dotyczy problem. Wg mnie nie źródło tego buczenia i dgrań nie leży w głowicy, smarowaniu , wałkach, poduszkach, turbo itp. Od samego początku próbuje warsztatom szukających w moim aucie sedna problemu dać do zrozumienia, że problem leży gdzie indziej i mam swoją teorię, ale nie chciałbym w tej chwili nic sugerować. Mojej tezy nie mogę poprzeć niestety dowodami, ale postanowiłem na podstawie rozmów z użytkownikami wyprowadzić wspólny mianownik dla tego problemu. Chciałbym żeby wszyscy, których problem dotyczy odpisali na podstawie poniższych punktów czy również zaobserwowali podobne zjawiska. 1. Duszące spaliny. 2. Drżenie jednostki silnikowej czego następstwem jest mocne drżenie wydechu (lub wydechów w przypadku quattro). Przy czym na podwójnym wydechu prawy drga wyraźnie mocniej. 3. Dość mocne telepnięcie budy podczas odpalania/gaszenia silnika. 4. Silne mrowienie podłogi, gałki, kierownicy na biegu jałowym, także podczas jazdy. 5. Silny basowy dźwięk podczas przy-gazówki i schodzeniu z obrotów. 6. Odczucie słabszej mocy (powyżej 3 tys obrotów brakuje jakby kopa) 7. Dziwne odczyty przepływomierza na wolnych obrotach. Zjawisko zaobserwowałem już jakiś czas temu. Niezależnie czy silnik jest zimny czy ciepły na wolnych obrotach odczyt z MAF jest początkowo prawidłowy, patrz foto po czym po upływie ok minuty odczyt MAF wygląda tak jak na poniższym foto, zwrócicie uwagę na odczyt cisnienia w dolocie w tym samym czasie kiedy przepływomierz zawyża. Pojawia się wtedy również dziwny dźwięk, który znika wraz z przygazowaniem. Wtedy tez odczyt z MAF wraca do zadanego, ale tylko znów na ok 1 minutę i znów zaczyna zawyżać.
-
[B6 AVF] Rezonans wydechu, Dziwne przerwanie...
Gdyby to turbawka powodowała te buczenia i drżenie to kamień z serca bo akurat mam nowke w kartonie gotowa do montazu wiec wszystkie problemy odeszłyby w zapomnienie Ale jakos nie chce mi sie wierzyć
-
Recaro
Od 1999r we wszystkich autach jakie posiadałem miałem zawsze fotele Recaro, jak ich nie było to dokładałem. Nie ma wg mnie wygodniejszych na dłuższe trasy.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Kolbenschmidt 50006304
-
Recaro
- Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Czyli najgorzej jak mogles trafic - walki jednorazowe, plastelina.- B6 DIVISION
- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ja jestem po montażu kompletnego Bose - mam teraz fabryke i nie mogę przestać słuchać:) Teraz po podłączeniu aktywnie przodu + montaż centralnego czuć że system ma kopa, aż wydaje mi się że gra za mocno. Na 1/4 głośności w aucie jest mega głośno, na 1/2 nie można wysiedzieć. Wszystkie ustawienia bas/treble/middle mam na flat czyli tak jak lubie. Czy ktoś mógłby mi podpowidzieć jak powinno wyglądać kodowanie Bose dla Concert III?- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Nie mam pojecia co do za moduly, fabrycznie ich nie bylo. W oryginalnej wiazce bose leci zasilanie, sygnaly i wszystko jest ekranowane. 3 pikniecia sa gdy system nie znajduje mikrofonu Bose- Regulacja ramki drzwi
poszlo- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
To nie ori wiazka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- [B6 AVF] Rezonans wydechu, Dziwne przerwanie...
Temat jakże mi bliski, wieczorem usiądę i napisze kilka moich wniosków. Zarowno u michcio1985 jak i u MemberA4 sa identyczne objawy jak u mnie, a ze walczę z tym juz bodajże 3 rok to myślę warto może wyciągnąć jakiś wspólny mianownik i dotrzec do sedna problemu. - Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI