Treść opublikowana przez RALF76
-
Dźwięk katastrofa .... co z tym zrobić?
możliwe że A6 i A5 inaczej głośniki rozmieszczone stąd inna akustyka ale warto posłuchać jak gra B&O w A5 choćby w salonie dla porównania..
-
Dźwięk katastrofa .... co z tym zrobić?
Skoro w A6 B&O gra super to czemu wymiana na B&O nic nie da? Słuchał ktoś dźwięk na zasadzie porównania B&O w A5 vs A6?
-
Skradzione
b5 giną to nie ma się co dziwić b6
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Co sądzicie o tarczach + klocki Textar? - na stronie Textar jest info że ida na 1 montaż do BMW i AUDI
-
Czy wymienialiście już opony na letnie?
ja też od dzisiaj na letnich choć w trakcie wymiany śnieg sypał
-
Chrobotanie na luzie
Koob pisze na że po wciśnięciu sprzęgła przestaje więc jak wyjaśnisz powiązanie z łożyskiem alternatora czy napinacz do tych hałasów ??
-
Skradzione
powinno się ucinać łapy, współczucia...
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
większy balon na zimę lepszy a są to chyba 17 więc nie takie małe... przecież nie założy na zimę 19 i zamiast opony naleśnika co na zapałce będzie tłukł jakby w największą dziurę wjechał... widać że szanuje zawieszenie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
110zł biorą za wymianę filtra paliwa
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Pochwal się jaki masz przebieg i jak wyglądał imbus jeżeli gość wogóle pokaże Twój..
-
Procedura odpowietrzania i wymiana filtra paliwa w Audi A4 B8 2.0 TDI
na pewno będzie mniej powietrza w układzie przy zalanym filtrze niż gdyby go nie zalewać wcale. W ASO powiedzieli że w jednych zalewają paliwem filtr a w innych nie, trochę gość był zaskoczony pytaniem jak to robią i czy odpowietrzają- więc chyba jak piszecie wyżej mają to gdzieś...
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
CAGB - wlałem 4,7l i jest 3/4 na miarce, sądzę że około 5l można wlać i będzie max
-
Chrobotanie na luzie
podobnie słychać kończącą się dwumasę... Coś podobnego w golfie i coś podobnego tyle że w BMW i chyba stukot podobny..
-
Procedura odpowietrzania i wymiana filtra paliwa w Audi A4 B8 2.0 TDI
jutro odpale vcds-a i sprawdze nazewnictwo poszczegolych krokow i wrzuce tutaj Tym sposobem skraca się zywotność wtrysków. Lepiej podpąpować pompe otwierając choćby kilka razy drzwi wtedy pompa się załancza. Nie doszedłem jeszcze do tego jak się to robi VCDSem a przydałoby się a ja juz wiem jak sie odpowietrza uklad vcdsem sam doszedlem i juz testowalem i autko potem odpala normalnie, Damian co do wtryskow jakbym ten filtr wymienial co 2 - 3 miesiace to moze by to skrocilo ich zywotnosc ale jak sie to robi co dwa lata to nie wiem ile by musialo byc tych wymian aby mialo to wplyw na ich zywotnosc, predzej auto by zgnilo nim by przez to wtryski padly zreszta serwis wymienia filtr bez odpowietrzania ukladu vcds-em )))) bylem i pytalem ,predzej paliwo je wykonczy Jeżeli serwis wymienia filtr paliwa bez odpowietrzania vcdsem to porażka ... nie jest to prazka tylko droga na skroty bo maja w d*pie i tyle taki kraj w takim razie taki serwis mam ja w du.. już lepiej wymienić samemu zalewając go paliwem nawet nie posiadając vcds
-
Procedura odpowietrzania i wymiana filtra paliwa w Audi A4 B8 2.0 TDI
Tym sposobem skraca się zywotność wtrysków. Lepiej podpąpować pompe otwierając choćby kilka razy drzwi wtedy pompa się załancza. Nie doszedłem jeszcze do tego jak się to robi VCDSem a przydałoby się a ja juz wiem jak sie odpowietrza uklad vcdsem sam doszedlem i juz testowalem i autko potem odpala normalnie, Damian co do wtryskow jakbym ten filtr wymienial co 2 - 3 miesiace to moze by to skrocilo ich zywotnosc ale jak sie to robi co dwa lata to nie wiem ile by musialo byc tych wymian aby mialo to wplyw na ich zywotnosc, predzej auto by zgnilo nim by przez to wtryski padly zreszta serwis wymienia filtr bez odpowietrzania ukladu vcds-em )))) bylem i pytalem ,predzej paliwo je wykonczy Jeżeli serwis wymienia filtr paliwa bez odpowietrzania vcdsem to porażka ...
-
Obroty biegu jałowego
Trzeba sprawdzić ile ładuje alternator to będzie podpowiedź...
-
Obroty biegu jałowego
Ponad 14 powinno być .... 13 zdecydowanie za mało i nie doładowany aku jest... może regulator wysiadł.. Gdzie sprawdzałeś napięcie na alternatorze czy aku?
-
Parking brake malfunction
tak ogarnięte - niestety wymiana sterownika airbag
-
silnik nie odpala opiłki?
Stosuje ktoś LIQUI MOLY 2185 lub 5122 w celu poprawy właściwości smarnych ON?- może warto?
-
silnik nie odpala opiłki?
Dzieki za info - Skydd masz na myśli taki żółty który nazywa się black arrow??
-
silnik nie odpala opiłki?
W paliwach premium zachwalają że przystosowane są do najnowszych silników diesla i chroni także wtryskiwacze (opis poniżej) czyżby to była lipa?? - jakie tłuste dodatki masz na myśli ? jakiś przykład? http://www.statoil.pl/pl_PL/pg1334082031662/klient-indywidualny/paliwa/paliwa-premium/dieselgold.html
-
Wakacje w Chorwacji
Dwóch znajomych było w Czarnogórze a dokładnie w Ulcinj - byli zadowoleni ale jeden też jeździł do Albanii na plaże bo tam są dużo większe a było bardzo blisko.. Jeden leciał przez Chorwacje a drugi przez Bośnie i Serbie to tej trasy nie polecał bo podobno tragedia ale za to widoki piękne
-
Naprawa szyby przedniej odprysk
Odpryski się naprawia, najbardziej niebezpieczne to tzw pajączki bo szybko może się rozejść na całą szybę. Poszukaj w necie najbliższego warsztatu który wymienia szyby i zadzwoń gdyż prawie wszędzie w profesjonalnych naprawiają odpryski.
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Filtr powietrza, paliwa, oleju, kabinowy
-
drgania silnika i i wnętrza auta na biegu jałowym
może dwumasa siada?