Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. możliwe że A6 i A5 inaczej głośniki rozmieszczone stąd inna akustyka ale warto posłuchać jak gra B&O w A5 choćby w salonie dla porównania..
  2. Skoro w A6 B&O gra super to czemu wymiana na B&O nic nie da? Słuchał ktoś dźwięk na zasadzie porównania B&O w A5 vs A6?
  3. RALF76 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    b5 giną to nie ma się co dziwić b6
  4. Co sądzicie o tarczach + klocki Textar? - na stronie Textar jest info że ida na 1 montaż do BMW i AUDI
  5. ja też od dzisiaj na letnich choć w trakcie wymiany śnieg sypał
  6. RALF76 odpowiedział(a) na koob temat w 2.0TDI
    Koob pisze na że po wciśnięciu sprzęgła przestaje więc jak wyjaśnisz powiązanie z łożyskiem alternatora czy napinacz do tych hałasów ??
  7. RALF76 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    powinno się ucinać łapy, współczucia...
  8. większy balon na zimę lepszy a są to chyba 17 więc nie takie małe... przecież nie założy na zimę 19 i zamiast opony naleśnika co na zapałce będzie tłukł jakby w największą dziurę wjechał... widać że szanuje zawieszenie
  9. 110zł biorą za wymianę filtra paliwa
  10. Pochwal się jaki masz przebieg i jak wyglądał imbus jeżeli gość wogóle pokaże Twój..
  11. na pewno będzie mniej powietrza w układzie przy zalanym filtrze niż gdyby go nie zalewać wcale. W ASO powiedzieli że w jednych zalewają paliwem filtr a w innych nie, trochę gość był zaskoczony pytaniem jak to robią i czy odpowietrzają- więc chyba jak piszecie wyżej mają to gdzieś...
  12. CAGB - wlałem 4,7l i jest 3/4 na miarce, sądzę że około 5l można wlać i będzie max
  13. RALF76 odpowiedział(a) na koob temat w 2.0TDI
    podobnie słychać kończącą się dwumasę... Coś podobnego w golfie i coś podobnego tyle że w BMW i chyba stukot podobny..
  14. jutro odpale vcds-a i sprawdze nazewnictwo poszczegolych krokow i wrzuce tutaj Tym sposobem skraca się zywotność wtrysków. Lepiej podpąpować pompe otwierając choćby kilka razy drzwi wtedy pompa się załancza. Nie doszedłem jeszcze do tego jak się to robi VCDSem a przydałoby się a ja juz wiem jak sie odpowietrza uklad vcdsem sam doszedlem i juz testowalem i autko potem odpala normalnie, Damian co do wtryskow jakbym ten filtr wymienial co 2 - 3 miesiace to moze by to skrocilo ich zywotnosc ale jak sie to robi co dwa lata to nie wiem ile by musialo byc tych wymian aby mialo to wplyw na ich zywotnosc, predzej auto by zgnilo nim by przez to wtryski padly zreszta serwis wymienia filtr bez odpowietrzania ukladu vcds-em )))) bylem i pytalem ,predzej paliwo je wykonczy Jeżeli serwis wymienia filtr paliwa bez odpowietrzania vcdsem to porażka ... nie jest to prazka tylko droga na skroty bo maja w d*pie i tyle taki kraj w takim razie taki serwis mam ja w du.. już lepiej wymienić samemu zalewając go paliwem nawet nie posiadając vcds
  15. Tym sposobem skraca się zywotność wtrysków. Lepiej podpąpować pompe otwierając choćby kilka razy drzwi wtedy pompa się załancza. Nie doszedłem jeszcze do tego jak się to robi VCDSem a przydałoby się a ja juz wiem jak sie odpowietrza uklad vcdsem sam doszedlem i juz testowalem i autko potem odpala normalnie, Damian co do wtryskow jakbym ten filtr wymienial co 2 - 3 miesiace to moze by to skrocilo ich zywotnosc ale jak sie to robi co dwa lata to nie wiem ile by musialo byc tych wymian aby mialo to wplyw na ich zywotnosc, predzej auto by zgnilo nim by przez to wtryski padly zreszta serwis wymienia filtr bez odpowietrzania ukladu vcds-em )))) bylem i pytalem ,predzej paliwo je wykonczy Jeżeli serwis wymienia filtr paliwa bez odpowietrzania vcdsem to porażka ...
  16. RALF76 odpowiedział(a) na tomziom1 temat w 2.0TDI
    Trzeba sprawdzić ile ładuje alternator to będzie podpowiedź...
  17. RALF76 odpowiedział(a) na tomziom1 temat w 2.0TDI
    Ponad 14 powinno być .... 13 zdecydowanie za mało i nie doładowany aku jest... może regulator wysiadł.. Gdzie sprawdzałeś napięcie na alternatorze czy aku?
  18. tak ogarnięte - niestety wymiana sterownika airbag
  19. Stosuje ktoś LIQUI MOLY 2185 lub 5122 w celu poprawy właściwości smarnych ON?- może warto?
  20. Dzieki za info - Skydd masz na myśli taki żółty który nazywa się black arrow??
  21. W paliwach premium zachwalają że przystosowane są do najnowszych silników diesla i chroni także wtryskiwacze (opis poniżej) czyżby to była lipa?? - jakie tłuste dodatki masz na myśli ? jakiś przykład? http://www.statoil.pl/pl_PL/pg1334082031662/klient-indywidualny/paliwa/paliwa-premium/dieselgold.html
  22. Dwóch znajomych było w Czarnogórze a dokładnie w Ulcinj - byli zadowoleni ale jeden też jeździł do Albanii na plaże bo tam są dużo większe a było bardzo blisko.. Jeden leciał przez Chorwacje a drugi przez Bośnie i Serbie to tej trasy nie polecał bo podobno tragedia ale za to widoki piękne
  23. Odpryski się naprawia, najbardziej niebezpieczne to tzw pajączki bo szybko może się rozejść na całą szybę. Poszukaj w necie najbliższego warsztatu który wymienia szyby i zadzwoń gdyż prawie wszędzie w profesjonalnych naprawiają odpryski.
  24. Filtr powietrza, paliwa, oleju, kabinowy
  25. może dwumasa siada?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.