Treść opublikowana przez RALF76
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
Doczekamy sie na ten nowy mod w śnieżynce coś się dzieje w temacie?
-
Greckie bonusy :)
Poczytajcie jakie bonusy i za co !!!! mają Grecy to ręce opadają .... http://wiadomosci.wp.pl/gid,17682166,kat,1356,title,Greckie-bonusy,galeria.html
-
Trudny rozruch
Skoro czas na filtr paliwa - wymień i zobacz jaki będzie efekt
-
Trudny rozruch
moim zdaniem Twoja procedura przy aktualnych temperaturach nic nie daje.. widzisz różnice między zapalaniem od razu a podwójnym? 35 sekunda filmiku - tak zapala? sekundę zakręci..
-
Trudny rozruch
jak grzałeś 2 razy świece? przy tych temp po wciśnięciu kluczyka zapala praktycznie od razu bez "zwłoki" na grzanie..
-
Trudny rozruch
to wymieniaj filtr w 1 kolejności.. w PL nie ma co na tym oszczędzać bo ON nie jest super jakości..
-
Trudny rozruch
proponuje zacząć od tego jak nie wiesz kiedy był wymieniany..
-
Trudny rozruch
filtr paliwa kiedy wymieniałeś?
-
Skradzione
trzy dni po zakupie to faktycznie daje do myślenia od kogo kupowałeś? handlarz, komis, osoba priv,sprowadzony?
-
Skradzione
jak zaplanują to chyba nie ma bata ...... najlepiej kilo trotylu pod fotel i typa nie ma ale i audi też
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
Martwią mnie te "krzaczki" - skąd to dotarło? Japan
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Popatrzcie jak się R8 lata
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Zabieranie prawa jazdy zgodne z konstytucją? Prawnicy mają wątpliwości...http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/zabieranie-prawa-jazdy-zgodne-z-konstytucja,52,0,1817652.html
-
Znak poziomy TAXI
coś jest pomieszane i dziwne
-
Znak poziomy TAXI
Witajcie Spotkałem znak drogowy poziomy "TAXI" - pytanie czy jest coś takiego w kodeksie drogowym? Znak wygląda jak z poniższego linka P-22 tyle że napis na drodze jest TAXI - co to za nowy twór którego nie ma w kodeksie? Można po tym jeździć czy trzeba się liczyć z konsekwencjami jak przy BUS pasie? http://znaki-drogowe.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=46&Itemid=68 Pozdrawiam
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Nie jest to kwestia mojej wyobraźni tylko jej brak w przypadku ludzi którzy tak przewożą inne osoby.. Na wiejskie zabawy kolega nie jeździł to nie wie URSUS C330 - 12 osób w tym jedna pijana w trupa na masce trzymająca się komina Słabo dawał w palnik kierowca jak się nie poparzył ten co trzymał komina
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Jeśli nie masz pewności, bo nie przeczytałeś nowelizacji ustawy, to nie pisz!!! Nowością jest też to, że policjant zabierze prawo jazdy kierowcy, jeśli stwierdzi, że w aucie podróżują o co najmniej trzy osoby więcej, niż dopuszcza to dowód rejestracyjny samochodu.http://www.auto-swiat.pl/prawo/kazdemu-mozna-teraz-zabrac-prawo-jazdy/zk159f Żadna ustawa nie może zmuszać właściciela do dokonywania przeróbek w samochodzie. Jeśli więc pojazd posiada 4 komplety pasów, a jest zarejestrowany na 5 osób, to może przewozić 5 osób. Do tej pory po drogach poruszają się pojazdy nie wyposażone w pasy bezpieczeństwa (zabytkowe). Jeśli mnie pamięć nie myli, to dopiero w 1983 r, na producentów pojazdów nałożono obowiązek montowania pasów bezpieczeństwa. Wcześniej były już montowane, ale nie były obowiązkowe. Jeśli więc ktoś posiada pojazd wyprodukowany przed 1983 r i fabrycznie nie wyposażony w pasy bezpieczeństwa, to pomimo ustawowego wymogu jazdy w pasach, nie można go ukarać. Przepraszam Cię hak64 - sądziłem że rozmawiamy o samochodach co najmniej powyżej 95 roku produkcji czyli już najstarszy mocno pełnoletni gdzie ilość pasów w 99% = ilość pasażerów, nie sądziłem że pytasz o zabytki lub wynalazki albo pomyłki technologiczne...... A propo podróżowania... nie wyobrażam sobie w samochodzie osobowym przewozić 7 czy 8 osób gdzie jest 5 miejsc - jakaś paranoja chyba i tutaj się zgodzę powinni odbierać prawa jazdy za taką głupotę...
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
liczy się wpis w dowodzie ,ale jeśli nie masz pasów to musisz je zamontować ,za brak zapiętego pasa jest mandat Pytanie czy tylko mandat czy brak prawka. za przewożenie większej ilości osób zabierają prawko czyli w dowodzie masz 5 a wieziesz 6 to po prawku, za brak pasa zapiętego mandat....
-
grubość lakieru
dokładnie stąd pewnie do 200 uznaje się za ORI gdyż jak piszesz kalibracja miernika to +/- 20
-
grubość lakieru
Gość mierzy a3 czerwoną - przedni lewy błotnik pokazuje 180 - twierdzi że ORI lakier więc Bumier ma rację pisząć że do 180 uznajemy jako ORI i drugie info na temat grubości nawet do 200 ORI
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Kolejny komunikat w mediach - 350 praw jazdy zabrane w 6 dni
-
praca magisterska - prosba o wypelnienie ankiety
Poszło..
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Jak łapią suszarką i chcą zabrać prawko to jest "jakaś"szansa na walkę a jak videoradar to już raczej lipa..
-
Skradzione
pechoza... nie zdążyłeś sprzedać? a już amator cudzej własności się znalazł....
-
Procedura odpowietrzania i wymiana filtra paliwa w Audi A4 B8 2.0 TDI
kolego już 2 m-ce i nie znalazłeś czasu dla dobra forum ?