Treść opublikowana przez RALF76
-
VIN Francuzy
Dzięki wielkie Dev
- VIN Francuzy
-
VIN Francuzy
VF7LC9HXC74566109 - handlarz podaje 167k przejechane i bezwypadkowy
-
VIN Francuzy
Ma ktoś możliwość sprawdzenia po VIN francuza a dokładniej C4 ???
-
Błąd 526 Brake Light Switch F
U mnie to był sporadyczny przypadek w B6 do tej pory już ponad 2 lata od założenia tego wątku jest OK
-
problem z utrzymaniem temperatury
Tutaj jest dyskusja na temat temperatury b8 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/218688-wskaznik-temperatury-silnika/ Generalnie im chłodniej tym słabiej trzyma 90 stopni ale na expresówce powinien trzymać 90 stopni co najmniej do - 10 stopni na dworze jadąc przepisowo + . W okolicy 0 stopni i niżej z górki dużej (1,5km) bez gazu widzę że spada trochę temperatura (1-2 mm na wskaźnku) a potem wraca. W kwestii b6 kolegi Butch raczej termostat do wymiany - miałem podobnie w b6 przy okolicach 0 stopni nie trzymał 90 stopni jadąc na prostym delikatnie - po wymianie termostatu trzyma temp ale przy minusowych każdy TDI wolno się nagrzewa chyba że tektura na chłodnice to trochę poprawi trzymanie temperatury w minusowych
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Przed chwilą w TVN Turbo o tym mówili - podobno 1.6 i 2.0 mają tak poprawiać - ta dodatkowa kratka powoduje bardziej dokładnie mierzenie masy przepływu powietrza + zmiana softu i ma być ekologiczny
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Afera-spalinowa-uderzy-w-polskich-dealerow-Volkswagena,wid,17953808,wiadomosc.html http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Volkswagen-wstrzymal-produkcje-Passatow-z-silnikami-Diesla-w-USA,wid,17966804,wiadomosc.html
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Konie i krowy zamiast wody mocznik piś będą a na "wydechu" będą im montować dpf+katalizator
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Podobno i benzyniaki też mają problem ... robi się coraz ciekawiej..
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Moim zdaniem ta cała akcja zakończy się fiaskiem - będą to bardzo duże koszty dla koncernu nieopłacalne - lepiej im zapłacić dużą karę i obiecać poprawę
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
dodatkowe info EA288 - niby ok http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/afera-volkswagena-koncern-podal-ktore,168,0,1937832.html a poniżej info o wstrzymaniu sprzedaży EA 189 dopóki ich nie poprawią http://autokult.pl/26489,volkswagen-wstrzymuje-sprzedaz-samochodow-z-silnikami-EA-189-w-unii-europejskiej Jak donosi Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar opierający się na informacjach z agencji DPA, Volkswagen rozważa rezygnację z kampanii serwisowej dla wybranych klientów, którym zamiast tego zaproponuje odkupienie samochodu i dobry rabat na nowy. Z jednej strony pozwoli to odciążyć ASO od napływu klientów, a tym samym wypełnić nimi salony sprzedaży. Jako, że miałoby to dotyczyć przede wszystkim silnika 1.6 TDI, odciążyłoby to firmę również z poszukiwania rozwiązania technicznego, które miałoby przywrócić emisję tlenków azotu do pożądanego poziomu. Dlaczego akurat ten motor? Otóż sam Volkswagen twierdzi, że to właśnie silnik 1.6 TDI jest największym kłopotem. Na pewno nie wystarczy sama wymiana oprogramowania jak w przypadku 2.0 TDI. Potrzebne są również zmiany mechaniczne, a ich opracowanie i wprowadzenie w samochodach klientów może być bardzo kosztowne. Dlatego też powyższe informacje mogą być prawdziwe, a tego typu kampania w pełni uzasadniona.
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
chyba,ze wymiana na nowy każdy chciałby,wówczas faktycznie vag odzyska twarz
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Wczoraj w raport turbo mówili że vw prawdopodobnie będzie wymieniał wtryskiwacze, katalizatory, montował adblue a w niektórych przypadkach wymiana samochodu - chyba to ostatnie to był żart
-
Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
Jesteś pierwszym właścicielem? idą na łatwiznę w pierwszej kolejności czy dotarli już do kolejnego właściciela?
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Zmiana softu w autach przy przebiegu +250k (takich jest wiele) gdzie sporo elementów nie jest tak precyzyjnych jak w nowym czy wierzycie że będzie dalej taki eko i spełni NOx? Bałagan się robi coraz większy..
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Według poniższego można wnioskować że większość 2.0tdi EU5 są do poprawy ... http://www.audi.pl/pl/brand/pl/service/akcja-serwisowa/informacja-dla-klientow.html Zastanawiające jest jak VAG dotrze do 2-3 właściciela pojazdu - nie wierzę że będą wydzwaniać/pisać pisma do 1właściciela prosząc o dane kolejnego nabywcy jeżeli pierwszy już sprzedał auto...
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Widzę że zbiornik adblue w Sharanie według specyfikacji ma 17 litrów więc jak wyżej pisaliście starczy na 10-15k przebiegu może trochę więcej. Przy niewielkich przebiegach OK ale jak ktoś sporo jeździ to co 3-4 m-ce lata z bańką 15L adblue W przypadku longlife i nowego samochodu nie dojedziesz do przeglądu na 30k a już raz uzupełnisz adblue w serwisie.
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Wniosek taki ze przy wymianie oleju powiedzmy co 10-15k trzeba dodatkowo zakupić 15-18L Adblue więc koszt w okolicach 30-40zł
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Euro 6 obowiązuje chyba od 1 września 2014 - mam rozumieć VAG od tej daty stosuje AdBlue? Na ile km starcza pełny zbiornik AdBlue?
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
ktoś poruszał na forum że ma czarne rury wydechowe w nowszych a4 i serwis twierdzi że dpf OK a mój ma czyste i nie łapie się na akcję serwisową bo jest z początku produkcji - ciekawe czy ma to jakiś związek?
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
Wypucowany to teraz pod pierzynkę na zimę i w maju 2016 wyjazd
-
Zaparowany/mokry halogen
skoro teraz jest ori żarówka z oprawką to bym reklamował ...
-
Zaparowany/mokry halogen
to znaczy że to wszystko są bajki ASO a wygląda na jakość materiału która już po roku w tym przypadku daje znać o sobie..
-
Zaparowany/mokry halogen
będą mieszać że nie ori oprawki żarówki, może puszczają itp...